Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • robin hood pobíhá v zimním lesíku na ctihodných pláních MOHAWK zabíjejíc tisíce bojovníku americko-evropské unie? tak to je skvělé.
  • Spíš mě se.e to, že vždycky tyhle hry dělají Američani a dělaj je pro sebe, přitom těch možností byla taková spousta....a oni (nacionalisti) vyberou zdrovna tu nejhroznější (ne, že bych se na to netěšil)ale třeba taková Francie, Orient a třeba i ta Anglie by byli mnohem lepší než tahle lokace jenom pro americký nacionalisty. Aby se z tý revoluce nezbláznili, stejně nemají tak dlouhou historii jako Starý kontinent nebo Orient tudíž ani to nebude mít takovej nádech jako předchozí díly.
    • Naprosto souhlasim
      Jenomže kdybi tam dali Orient, tak by spousty amerických puberťáků netušily co že to ten Orient vlastně je.
      Co třeba carské Rusko? Velká francouzká revoluce? Vždyť Evropa je plná krásných témat.

      Předpokládám, že AC IV bude na středním východě, kde assassin se sekerou bude pomáhat US army vraždit Talibánce.
  • Už mě ti "hodní" Američané začínají pěkně s*át.
  • Tak předpokládám, že tam bude i nějaká romance. Každý Tarzan přece potřebuje svoji Jane...

    Me Tarzan, you Jane

    Áaaaiaaiaaaa *1*
  • Osobně sem zvědavej, běhání po lese a po stromech v něm je pro mě lákavější něž hopsání po střechách baráků. A to že to je z doby války o nezávislost je mi asi úplně stejně u prd*le, jako že druhej díl byl v renesanční itálii
    • Dodat ale musím, že doufám, že oběti budou na obou stranách, ne že budu vraždit jen brity, to už by asi smrdělo i mě
  • bože to je blbost. Kdyby radši udělali plnohodnotného Patriota, ale takhle to vypadá, že je to pouze ten ubohý americký patriotismus. Za několik let budou tvořit hry jak jeden americký superhrdina(který měl pradědečka superhrdinu ve druhé světové válce a ten zase v té první a tak dále) a bude lítat po barácích v afghanistánu a šířit dobro zabíjením anonymních "vojáků" neuvěřitelně "cool" brutálními styly.
  • Neodsuzujte předem.Nechme se překvapit *5*.
  • tenced
    nikdy bych necekal ze mi dalsi dil genialni serie bude takhle moc ukradenej.. a vse co se tam deje je mi uplne jedno .. zvlastni doba!!!
  • nejvíc se mi nelíbí ty hadry, pak jsem zvědavej na to vyřešení toho, že stromy bejvaj dost rozvětvený, jestli to pude nějak do ztracena, celý se to nemůže odehrávat jen v zimě (třeba bude moct házej i koule), v létě jsou totiž stromy dost košaté, pak ty jehličnaté, jsem zvědavej....běhání po stromech je rozhodně náročnější jak parkour ve městě..
  • Tak jak je tohle trapná a nudná série, tak tento díl asi už být ubožejší nemůže...
    • Série je perfektní a jestli se ti něco nelíbí tak jdi do háje a neventiluj svoje výlevy prosímtě.. jdi si raději zapnout nějakou svoji oblíbenou hru.. jak tak tipuji bude to sims nebo podobná s*ačka
      • Ty ses pokálel, žel ústním otvorem...
        • taky by mě zajímalo co hraješ za gamesy když můžeš takový blábol vypustit z huby
          • No já samozřejmě hraju tetris, tetris returns a tetris forever - nejlepší serie všech dob a semtam si dám tamagochiho k snídani.
            • no to je vidět že tě berou takový hry, ale pak se nejde divit tomu když nedoceníš propracovanost her jako je assassin's creed ;-) neříkám že ten nový bude něco skvělého, každopádně ty předchozí to bylo maso a pokud ty hraješ takové capiny jako píšeš tak pak neodsuzuj pořádný hry ;-) zatím jsem hrál všechny assassiny a můžu říct že co hra to pecka... tyhle hry jsou úžasně propracované a je radost je hrát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit