Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FiCTive-MAN
    U Orcs Must Die! miluju tu hudbu co při hře hraje *15* . Dodává to tý hře takovou "svižnost".
    • jindra.veliky
      me ta znelka po skonceni trochu pripomina bad boys 2 *2*
  • hobbito
    Jsem v životě (sic!) neslyšel tak mizerný a myšlenkově chabý mluvní projev jako od pána, který se s námi snaží podělit o své zážitky z Bety SW:TOP.
  • jindra.veliky
    lololol ta moderatorka je teda vymodena *1* *1* asi aby se zalibila zdejsim nerdum a prznivcum pana prstenu a harryho pottera *1*
    • NonSuch
      mas pravdu, je to desne nezvykle kdyz nema ceskou uniformu z hnusnejch pseudo denim rifli a hnusnou pseudosportovni bundu ;)
    • jindra.veliky
      kdo ma dneska zobrazeny 3 prispevky na hlavni strance??? TENHLE TYYYYYYYYYYYPEK *5*
      • AkA_AnarKy
        komu je tu min jak 12 let??? TOMUHLE TYYYYYYYYYYYPKOVY
        • A kdo tu hledí na věk a né na charakter osoby? Radši bych držel hubu *3*
          • Zmiňovat charakter u Jindrovo osoby je velmi zábavná věc.
          • No zrovna u Jindry to pěkně spolu koresponduje, takže tam je to i adekvátní :)
      • BoB.2
        Ty jses fakt divnej *15*
  • Trol.diskuzni
    No LOL, že by redaktoři Replaye přecejen četli zdejší diskuze? Ta moderátorka je teda vyfiknutá jedna báseň - pro Ellendwaye a další, včerejší diskuzí pod pravidelnou dávkou emocí z WOWfan, zhrzené UAUkaře ideální příležitost si spravit náladu... no prostě UAU *1* *5*
  • A to tam ani nereknou ze Orcs must die je jen kopie hry Sanctum ? Ktery je mimo to lepsi...
    • GlaDOS
      A co takhle u každé hry vyjmenovávat, že je kopií té a tamté hry?
  • BoB.2
    Poslední díl by nebyl?
    • sleepless
      Zay týden :)
  • Nic ve zlem, ale toho pana, co komentuje ty recenze atd. se neda poslouchat. Meli by to prenechat nekomu jinemu. Porad sleduji pomerne dlouho a ten jeho nesympaticky hlas me uz zacina vadit.
    • GlaDOS
      10 lidí, 10 chutí. Podle mě má hodně příjemný hlas. Taky možná proto moderuje i v rádiu
    • grinderman
      Pokud sleduješ RE-Play od začátku, tak víš, že původně ty recenze namlouval člověk s hlasem daleko více otravnějším, než je ten stávající. Samozřejmě je možné, že ti nevhyhovuje ani tenhle, ale myslím, že obecně došlo ke zlepšení a narozdíl od prvních dílů, kdy na komentář nadávalo velké množství lidí, se teď nesouhlasné komentáře objevují sporadicky.
    • BoB.2
      Ze začátku mě taky vadil ale časem jsem si zvykl a tet mě k tomu prostě pasuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit