Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Namiesto toho trápneho neustáleho šklabenia a nepochopitelných výbuchov smiechu spojením so zakláním hlavy, by Beátka mohla začať i hrávať hry, aby mohla hodnotiť....pochybujem, že vôbec dohrala Skyrim doteraz o starších hrách už vôbec nehovorím....

    Tak mi napadá: Môže byť ujko, čo robí hotdogy v stánku, šéfkucharom v hoteli, bez toho, aby sa to naučil?? *3* *15*
    • smejki
      to jako že dohrání skyrimu je něco ultra? O_o
    • A mě se líbí!
    • Nemyslím, že její role je říkat nějaké oduševnělé komentáře. Ale to se od Re-Playe nedá čekat vůbec, že...
    • Kdybys byl její přítel, taky bys jí po večerech nenechal hrát hry...tak nemudrluj
      • To je pravda, musela by vařit a uklízet.
  • MidnighT91
    Dirt je hra pro keníky...
  • smejki
    Tenhle nový vypravěč mi trhá uši. Ten předchozí sice vyslovoval anglické výrazy ještě hůř, ale aspoň měl příjemný hlas i dikci.
    • kotty
      Souhlas, ale novy komentator je jen docasny, ten puvodni (Tomas Moravek), byl v nemocnici.
      • smejki
        ah so. tož ať se dá dohromady.
    • prý příjemný hlas, to jsi mě pobavil ... ještě že odešel, vůbec se nedal poslouchat
    • myslíš toho co rikal recenzi na diablo (koukal jsem jen to). ten mel podle me hodne dobry hlas
  • Tak u takovýhle hry bych se začal nudit asi už po pěti minutách O_o
    • Mínusy...někteří lidé o mě tady vědi víc jak já sám *1*
  • Ten americký štýl prezentácie hlasov je strašný, recenzia dirt a začiatok diabla, prosím takto nie!
    • co se stalo? zrazu umíš psát normalne
      • Vždy píšem normálne, to len niekto nevie čítať, prípadne spojiť písaný text s predstavou niečoho, ale to nie je môj prípad:
        http://www.2012rok.sk/wp/deti-a-rodina/1715-vedome-citanie
        *3*
    • Kronoss1
      Tam je na těch hlasech něco amerického? Fakt?? Kde? Já jsem tedy slyšel hodně špatně vyslovována anglická slova. Prostě peklo.
      • Intonácia, "toto je bomba" štýl, mne to tam trhalo uši, napr: http://www.youtube.com/watch?v=5RUakcYEkew
        • hmm já tenhle emerickej frajerskej styl mluvy mám celkem v oblibě. Lepší než kdyby to přednášel jak básničku vysokým hláskem
          • Amylee.Anderson
            http://video.tiscali.cz/bastion-videorecenze-4554 Jsi si jistý?:)
    • Odpoveď je 12, ale Diablo III mi NEPOSIELAJTE!
  • Alžbetko, chtela byste se se mnou seznámit? Táta ma jachtu mohli bychom na pár dnu vyjet k mori co Vy na to?
    • R.a.z.i.e.l
      Jestli na to půjdeš takhle u každý, tak si samotu budeš užívat hodně dlouho... *4*
      • Proč? Zlatokopek po světě běhá fůra *14*
        • Tak to ale zlatokopka skočí po tatíkovi s jachtou a ne po klučinovi s taťkou co má jachtu.
  • Ja som nedávno nainštaloval DiRT I, dal patch 1.2 + hdr_tweak, odomkol Subaru Impreza a už 5 deň jazdím iba Rally, na žiadne šaškovanie s gumičkami som zatial nenarazil. Po "demách" Dirt II a III je to radosť, prtože sa treba snažiť, aby v šampionáte žiadny blatník neodletel.
  • Panove a damy neco mi tady na tomhle novem replayi nesedi. Nejsou to moderatori, neni to zpracovani videi ani hudebni doprovod, rekneme si to narovinu ze recenzent kterej nam ma pripravit primo uchvatnou predstavu pro hru spis mluvi jako kdyby ho to nebavilo a co se tyce recenze Diabla 3, pan vypravec mne odradil hned na samem zacatku trapnym komentarem...narovinu tenhle typek by mel komentovat nejaky sachovy turnaje nez hry
  • Oni tam jsou nějací úchyláci na The Prodigy ? :D
  • Ta recenze na diablo je trapna, nechapu proc to nemohl recenzovat viktor
    • Protože jinak by recenze nevyhněla moc pozitivně.
      • Tedy chci říct nevyzněla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit