Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až překvapivě dobře podaná recenze na Diablo 3, která říká snad vše podstatné.

    Tedy:
    1. Hra plní svůj slib bezmyšlenkové zábavy velmi dobře.
    2. Jsou kolem ní početné problémy.

    No a ať už se někdo nechá opít rohlíkem (jménem Diablo 3), nebo chce jen onu bezmyšlenkovou zábavu; tak je jeho vlastní problém jak se vypořádá s lagy v singlu, 37čkou atd.
    • diablo mne osobne zklamalo svym velmi chudym obsahem. na to ze je to hra za 60ecek a byla tak dlouho ve vyvoji. holt sem od blizz cekal vic. random dungy sou fajn, aly kdyz zjistis, ze cucis na jednu a tu samou sadu tilesetu pro dany region, ktera ja je jeste velmi omezena, jen pokazde s jinymi zatackami, tak se prostredi stava hodne nudnym. venkovni lokace jsou pekne, ale je jich sakra malo. Po dvou projitich necitim potrebu jit hru znovu na vyssi obtiznost. Normal obtiznost mi prisla jako zbytecnost v podstate je to story mod, ktery mneli dat zvlast jen jako moznost
    • Blizz tajne, ale jasne odhalil, čo je diablo III, hra pre gayinfantilblbcov:
      http://youtu.be/Z1pjN19fdg0
  • autobusar
    Ten kinect ovladac ktory ma na zaciatku ta slecna v ruke vo mne evokuje akesi perverzne myslienky , hm.
    • Myslíš move ovladač. Jestli tě vzrušuje kinect, něco je špatně.
      • On, psal, že při pohledu na slečnu s ovladačem v ruce, ho napadají myšlenky. Ne že ho vzrušuje ovladač. Nauč se číst trubko.
  • Alžbetka reagovala na Diablo III rovnako ako ja :)
  • "Hárd tárget" a "Čalenče" ? Jako fakt ? Nechci být rejpal, ale ten typan, co to namlouval předtím si vedl o hodně líp
    • Kronoss1
      Hele, to nemá cenu. Oni to prostě nezmění, neumí to vyslovovat, ale používají angl. výrazu jak na běžícím pásu. Asi když jsou na Coolu, tak aby byli cool.
    • "typan" jo? tak to je hustý. *7*
  • BoB.2
    Taky ta kamera pořád litá dokola to je kameraman na mol nebo si myslí že je to moderní?
    • BoB.2
      Připadá mě to že kameraman kouká Alžbětě na nohy. *15*
    • Mechwarrior_bw
      deckám (gamerom) to pripadá cool takže to nerieš .)
    • nahodou to vyzera dost dobre :) tak prestan trollovat
  • Nechce někdo koupit battlenet účet s aktivovaným Diablem III a Starcraft II?
    • hahaha hry od blizsr*če? To radši magický kameny na hledání vody na e-bay za 1000euro.
      PS: WTF replay hrůůůůůza děsnej vpravěč, kameraman i zvukař.
      Hlavně ale ten vypravěč úplně prvně tam by ten co měl hlas jak majitel gay baru, pak ten co si hrál na frajera a na kterýho jsem si i nakonec zvykl a teď tenhle tak 15ti letej cásek bože a výslovnost skoro stejně strašnou jako ti tragédi co komentovali Ninja factor a takešiho hrad. Cool tydle lidi snad vytahuje z popelnice *12*
  • styl vypravece recenzi, nebo jak se ta pozice jmenuje :) mi vubec ale vubec nesedi. neda se to poslouchat.
    • Taky se mi nelíbí. Nehraje náhodou v Ordinaci v růžový zahradě? Že tak přehrává a dává důraz na každý třetí slovo? To nemůžou najít někoho, kdo má aspoň z poloviny tak příjemnej vypravěčskej styl jako Lukáš Grygar?
    • jop diablo je jako Gayrim
    • A to mně se zase celkem líbí. Navíc tenokrát mile překvapil, při jeho zlopověstné výslovnosti jsem čekal, že na nás z obrazovky vyběhne "Dajáblo" *1*
  • Nové studio, ale furt nahovno zvukař...
    • No kdyby jen to... To do očí bijící "přesvícení" ....všechno je tam bílý, snímat Alžbětu proti oknu, kde svítí slunce... bílej gauč, kde sedí Tukan v bílym triku.... tak to je fakt umění...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit