Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rad za recenzi Gotham City Impostors. Chybí mi jedna i tady na tiscali. Mohli pockat jeste tyden, jelikoz free DLC uz vysel a problem se servery je pryc, takze ted se to masti jako prase :-).
    Kazdopadne hrajete to nekdo? Shanim par Cechu/Slovaku, se kterymi bych to dřel! Hm? *5*
  • nevim na co sekci o HW kdyz jsou tu servery jako pct, exhw, svhw, a dalsi
  • Amylee.Anderson
    Dokonce i holky hráčky řešej kraviny? :(
    • To říká ta pravá. *12*
      • Amylee.Anderson
        Vzhledem k tomu, že jsem nucena poslouchat na hodinách tělocviku to, co holky řešej, tak si dovolím nesouhlasit.
  • Doufám, že v Re-Playi uvidíme někdy recenzi na Crusader Kings 2, ale vzhledem k tomu, že to není zrovna casual záležitost o tom dost pochybuju *7*
  • Docela by mě zajímalo kolik má Alžběta let. Tipuju 23.
    • Veskoslav
      V jednom dílu říkala 26:)
    • Trol.diskuzni
      Jelikož miluje Mass Effect, tipuji 15 - 16. *5*
      • Trole a kolik je tobe? Napis ale skutecnej vek jestli nato mas koule.
      • Veskoslav
        Promiň, ale toto je debilita..... *11*
  • blahorodie
    Hovorim to sam za seba. tiscali ma 3 chyby : Reklama,Re-play,fight club !
    Chcelo by to poriadnu sekciu o HARDWARE !!! Haloo TISCALI
    • Adblock a už máš o 1 problém míň.
    • GAMES.CZ - to games si hoď do překladače ty maďare! *11*
    • Tak na Replay me sere nejvíc, že to je tak celkově udělaný pro děcka, jakoby tvůrci nepočítali s tim, že se na to může koukat i dospělej člověk, jinak to celkem jde, s reklamou samozřejmě taky souhlasim (když slyšim slovo Skyrim, tak se mi dělá zle), ale co ti vadí na Fight Clubu? To teda nechápu :)

      by the way: proč by jsi chtěl pořádnou sekci o HW na stránce GAMES.CZ? Něco na tom nesedí, co myslíš? Kvalitních stránek specializovaných na HW je také dost, tak bych být tebou zavítal tam, pokud hledáš něco z tohoto odvětví a né na stránku s názvem Games..
      • To jak ked v hospodarskych novinach pisali o Marekovy Rosovy (hadam som to napisal spravne) ako "strasne" prerazil v cechach (pri tom je to uplne bezna vec ze sa na vyvoj hry dostavaju miliony)
  • Trol.diskuzni
    Konečně nějaký dobře vyznívající začátek... teda vyznívající, zvuk jsem nechal jako obvykle vypnutý. *1*
  • jsem tak nadrzenej kdyz ji vidim *14* *14* *14*
  • Tera by mela skoncit takto urazet zenske protejsky des a hruza , Tvurci si myslej ze to navnadi muzske pleme k zaplaceni za mmo prono?
    Chudak pani Betoslava.
  • BoB.2
    Hodně mě zaujala hra Command & Conquer: Tiberium Alliances hlavně teda pokut bude v češtině.
    • A k čemu by ti taková čeština byla, když ji sám neovládáš?
      • Nes*r se do lidí.
      • BoB.2
        A co má moje čeština společného z hrou Command & Conquer: Tiberium Alliances.
        • Nic moc, ale faktem je, že by jsi na ní měl zapracovat, protože napsat "z hrou", je tedy fakt úplně mimo. A když už budeš u toho zdokonalování, zkus věnovat nějaký čas angličtině. Pokud hraješ hry, popř. koukáš na filmy nebo seriály, tak to není takový problém. Bude se ti to hodit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit