Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsem tak nadrzenej kdyz ji vidim *14* *14* *14*
  • Trol.diskuzni
    Konečně nějaký dobře vyznívající začátek... teda vyznívající, zvuk jsem nechal jako obvykle vypnutý. *1*
  • nevim na co sekci o HW kdyz jsou tu servery jako pct, exhw, svhw, a dalsi
  • Doufám, že v Re-Playi uvidíme někdy recenzi na Crusader Kings 2, ale vzhledem k tomu, že to není zrovna casual záležitost o tom dost pochybuju *7*
  • blahorodie
    Hovorim to sam za seba. tiscali ma 3 chyby : Reklama,Re-play,fight club !
    Chcelo by to poriadnu sekciu o HARDWARE !!! Haloo TISCALI
    • Adblock a už máš o 1 problém míň.
    • GAMES.CZ - to games si hoď do překladače ty maďare! *11*
    • Tak na Replay me sere nejvíc, že to je tak celkově udělaný pro děcka, jakoby tvůrci nepočítali s tim, že se na to může koukat i dospělej člověk, jinak to celkem jde, s reklamou samozřejmě taky souhlasim (když slyšim slovo Skyrim, tak se mi dělá zle), ale co ti vadí na Fight Clubu? To teda nechápu :)

      by the way: proč by jsi chtěl pořádnou sekci o HW na stránce GAMES.CZ? Něco na tom nesedí, co myslíš? Kvalitních stránek specializovaných na HW je také dost, tak bych být tebou zavítal tam, pokud hledáš něco z tohoto odvětví a né na stránku s názvem Games..
      • To jak ked v hospodarskych novinach pisali o Marekovy Rosovy (hadam som to napisal spravne) ako "strasne" prerazil v cechach (pri tom je to uplne bezna vec ze sa na vyvoj hry dostavaju miliony)
  • Docela by mě zajímalo kolik má Alžběta let. Tipuju 23.
    • Veskoslav
      V jednom dílu říkala 26:)
    • Trol.diskuzni
      Jelikož miluje Mass Effect, tipuji 15 - 16. *5*
      • Trole a kolik je tobe? Napis ale skutecnej vek jestli nato mas koule.
      • Veskoslav
        Promiň, ale toto je debilita..... *11*
  • BoB.2
    Hodně mě zaujala hra Command & Conquer: Tiberium Alliances hlavně teda pokut bude v češtině.
    • A k čemu by ti taková čeština byla, když ji sám neovládáš?
      • Nes*r se do lidí.
      • BoB.2
        A co má moje čeština společného z hrou Command & Conquer: Tiberium Alliances.
        • Nic moc, ale faktem je, že by jsi na ní měl zapracovat, protože napsat "z hrou", je tedy fakt úplně mimo. A když už budeš u toho zdokonalování, zkus věnovat nějaký čas angličtině. Pokud hraješ hry, popř. koukáš na filmy nebo seriály, tak to není takový problém. Bude se ti to hodit.
  • Tera by mela skoncit takto urazet zenske protejsky des a hruza , Tvurci si myslej ze to navnadi muzske pleme k zaplaceni za mmo prono?
    Chudak pani Betoslava.
  • Amylee.Anderson
    Dokonce i holky hráčky řešej kraviny? :(
    • To říká ta pravá. *12*
      • Amylee.Anderson
        Vzhledem k tomu, že jsem nucena poslouchat na hodinách tělocviku to, co holky řešej, tak si dovolím nesouhlasit.
  • Jsem rad za recenzi Gotham City Impostors. Chybí mi jedna i tady na tiscali. Mohli pockat jeste tyden, jelikoz free DLC uz vysel a problem se servery je pryc, takze ted se to masti jako prase :-).
    Kazdopadne hrajete to nekdo? Shanim par Cechu/Slovaku, se kterymi bych to dřel! Hm? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit