Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podle mě bude Ghost Recon FS, pouhou vyhipovanou slátaninou s obsahem 0!
    BOHUŽEL *13*
    • Mechwarrior_bw
      mysliš, že budú mať vylepšené kyčelní klouby ? :)
  • To kotatko uz by se melo zacit poradne oblekat a ne nosit hadry co ji delaj dvakrat takovou nez je *3*
    • Shaker
      ty ses macho, to ziram, takovej frajer!!! *8*
      • ty ses zase kretenkus
      • ?
    • Veskoslav
      Graficky jsou tyto dvě hry +- stejné. A cena není ukázkou kvality....
      • V te TV kvalite to tak vypada, ale Future Soldier je ve vsem lepsi.. graficky, pohyby postav atd... Online je delany tak aby to na PC rozjelo asi co nejvice lidi... nevim no ,me ten online prijde jako takova slabsi nahrazka, Future Soldier vypada o dost lepe...
  • Ataker
    Ta hra sedne na tu konzolu, jak hrnec na zadek? :D Asi myslela, jak zadek na hrnec :P
    • smejki
      pohyb je relativní!
  • Budte slusny , vy zle chalaniska *14*
    • @ndy chces se mnou chodit ?
  • Veskoslav
    Doporučuji si shlédnout i včerejší díl (nábídka indi her na pc na Steam:))

    Jinak osobně mi přišlo, že GR: Online bude více připomínat sérii GR, ale je to jenom můj dojem. Těším se na obě hry, protože her tohoto typu moc na trhu není.
    • rancor1223
      Koukám na to a nestačím se divit. GR Online podle nějakého rok starého videa vypadalo dost podivně a chaoticky, ale tady to fakt nevypadá špatně! Zato Future Soldier vypadá pořád stejně blbě...
      • Veskoslav
        Já se těším na oboje. Future člověk musí "zainvestova" u Online si to může vyzkoušt a kdyžtak "zainvestovat".
        • rancor1223
          Já tedy investovat nebudu, leda že by to teď vzali a vrátili do doby kde to bylo na E3 2010 tuším. A u Online se uvidí jak mě v tý době bude ještě bavit BF3 *1*
          • Veskoslav
            Tak je to zadarmo, tak proč to nezkusit:-D:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit