Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman
    Why the hell not? Takovej styl se mi líbí a o mordování ta hra pro někoho může být. Můj styl je kombinování stylů. Nesnažím se hrát dobráka za každou cenu. Sorry chlapi, ale stojíte mezi mnou aod mým cilem. *4* Ale zabíjím je humáně, to se ví. *1*
  • Jo, v Dishonored se dá ledascos když už je jeden znuděnej po druhym tři třetím průchodu celou hrou :). Ale proč to autor videa nazval stealth mi uniká.
    • nespustil alarm...
  • To byl speedrun, ne? Navíc Corvo skoro zabil císařovnu... dítě!
    • zabil jakože jak ji vztáhl za ruku a objal na konci? vrahoun jeden zlotřilej!!! příště to dokoukej než tu budeš dělat chytrýho
      • ne... ale jak sundal toho borce co tam na ni řval tím ohnivým šípem tak to vypadalo že přepadla kvůli tomu. můj ty smutky vy tady jste utoční...
        • Komu rikas utocni? Pod ven.
  • BoB.2
    Já kdybych začal hořet a stal na molu u moře tak bych taky zběsile mával rukama.
    • To by chtělo dát hako podnět Benderovi do videogame logic... Tenhle fakt stojí za to...
  • Úžasná práce, ale nechápu, kde vzal tolik elixírů :D každopádně klobouk dolů!
    • Jack1947
      Cheater?
      • Ty budeš mít velkej komplex co?
        • Jack1947
          Mám toho hodně, tak asi i pár komplexů... ale já stále věřím v lásku (k vlasti?) a rád bych světový mír. Vím že, žiji v jiné době... a asi i v jiném světě... ale co no. Jo a slepě věřím ve spravedlnost a tak... naivka *1*
          • co to sakra meleš ty ořechu
  • Lukyz
    Teda, to muselo dát příšernou práci. … Přitom taková blbost, co? *1*
  • Takhle by měly vypadat trailery na E3, byť uznávám že asi není prča se něco takového naučit. Ale i když video je to pěkné, kde je ten stealth?
    • TheGGG
      stealth neznamená že nikoho nezabiješ, toto je stealth a pořád eště zábava. Proplížit se kolem a nikoho nezabít jsou vyhozený prachy.
      • fallanga
        Platit internet a vidět na něm tvé komentáře, to jsou vyhozený prachy.
        • TheGGG
          od "hráče" co si myslí že nejlepší je nesmrtící postup mě to skutečně nemůže urazit. Kvůli lidem jako ty jsou hry v prd*li- Nudný staelth pro důchodce a lidi co nemaj žaludek na skutečnou akci. Nudaaaaaaaaaaaaaa
          • TheGGG
            no a zbytečná stealh je tam pro takové vytuhlé hardcore řízky jako ty, kteří se musejí realizovat skrze hry a myslí si, že jsou drsná elita, když pět hodin čumí na monitor a pak se proplíží jednou chodbou. Nudí se u toho sice jak sviňa, ale radši šteltujou, protože hraní FPS by pro ně bylo moc majnštrým a oni by si nemohli tahat na diskuzi za žížalky, jací nejsou cool ašašíni.
          • maďar

            Myslím, že pán ve videu ukázal, že je nejen dobrým hráčem, ale umí přemýšlet. Nějak mi ta tvoje casual-fotr definice kolem toho všeho nesedí.
          • TheGGG
            LoL, další rádoby hardcore všeználci a PCtardí mustard race experti. Jen povrzujete moje teorie, Díky bohu to chápou i vývojáři a čistě stealth hry bez možnosti akce už nedělají, to by byla jen žumpa pro prdela a jemu podobné v ho*něplavce
            • To tam je len preto aby vytiahli prachy aj z military COD deti. Zapracovat tam dakych par zbrani , nech maju nastrocny tvrdaci radost, sice leveldesign tomu nezodpoveda, hra sa to tak naprd, ale tak vytiahnut z nich prachy je vdaka tomu take lahke a aj oni maju zase radost aky su husti virtualni zabijaci ;-) Win win situacia.
          • del0
            "Kvůli lidem jako ty jsou hry v prd*li."

            Tohle slyšet od tebe, jakožto představitele AAA casual race, je skutečně vtip roku. *7*
          • fallanga
            Až budu chtít tupou casual akci, zahraji si Call of Duty.
  • TheGGG
    takhle se to má hrát a né za každým rohem hodinu vyčkávat a sledovat každýho panďuláka. To jsou pak vyhozený prachy za hru, když si ani nezabojuju
  • Luxus práce, díky za video.
  • fallanga
    Vypadá to dobře a promyšleně, ale stealthem bych to nenazval. Kde je nesmrtící postup bez jediného zpozorování? Kde?
    • Kdyby si natahoval šaška tři hodiny za sloupem analyzováním, jak se stráž prochází sem a tam, tak to té holce nahoře na jeřabu nebo co to mělo být asi moc nepomůže. Tohle byla rychlá, čistá a efektivní prácička a ano, stealth to byl taky. Rozhodně tam toho moc vymyslet nestačily.
      • Ta devcata jsou ale neduvtipna.
        • *nestačili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit