Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby si natahoval šaška tři hodiny za sloupem analyzováním, jak se stráž prochází sem a tam, tak to té holce nahoře na jeřabu nebo co to mělo být asi moc nepomůže. Tohle byla rychlá, čistá a efektivní prácička a ano, stealth to byl taky. Rozhodně tam toho moc vymyslet nestačily.
  • fallanga
    Platit internet a vidět na něm tvé komentáře, to jsou vyhozený prachy.
  • BoB.2
    Já kdybych začal hořet a stal na molu u moře tak bych taky zběsile mával rukama.
  • Jack1947
    Cheater?
  • Jack1947
    Ano, to je tak že Stealth festival by byl asi o ničem nedovedu si představit zremixované video v tomto duchu... subscribeři by se rozhodně nehrnuli.
  • Úžasná práce, ale nechápu, kde vzal tolik elixírů :D každopádně klobouk dolů!
  • Lukyz
    Teda, to muselo dát příšernou práci. … Přitom taková blbost, co? *1*
  • Jack1947
    Gr8 m8 no h8... *3*
  • fallanga
    Ano, je to stealth, ale takový jalový. Přeci jenom, všechny tam pozabíjel a navíc ho každý druhý viděl. Vypadá to skvěle a určitě dalo dost práce to takhle naplánovat a provést, ale udělat to bez jediného zpozorování by bylo ještě epičtější.
  • Já prošel celou hru a jen první 3 postavy jsem nechal žít.
  • Nein, 1337 skillz *3* aneb jak by řekl můj známý - Watch da motherflipin' vidyo m8 *3* *5*
  • TheGGG
    stealth neznamená že nikoho nezabiješ, toto je stealth a pořád eště zábava. Proplížit se kolem a nikoho nezabít jsou vyhozený prachy.
  • Takhle by měly vypadat trailery na E3, byť uznávám že asi není prča se něco takového naučit. Ale i když video je to pěkné, kde je ten stealth?
  • Vegen
    Žádný poplach se nespustil, nikdo se nepřivolal, takže to stealth je. Pokud to chceš bez zabití, tak na youtube takové lidi najdeš, ale je to nuda sledovat, jak konec hry proběhnout za 2 minuty bez špetky akce :D
  • TheGGG
    takhle se to má hrát a né za každým rohem hodinu vyčkávat a sledovat každýho panďuláka. To jsou pak vyhozený prachy za hru, když si ani nezabojuju
  • Luxus práce, díky za video.
  • fallanga
    Vypadá to dobře a promyšleně, ale stealthem bych to nenazval. Kde je nesmrtící postup bez jediného zpozorování? Kde?
  • raisen
    No.. tak ten si s tím vyhrál *4*
  • Je vidět, že to má pěkně naplánované a čistě provedené. Moc pěkně se na to kouká. Těším se na druhé pokračování. Ne každému tahle hra sedne, ale u mě je to 1 s * *4*
  • Jack1947
    Glitchfest jajajaja? *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit