Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím se smát, když někdo řekne, že DNF je 13 let stará hra a, že tak i vypadá...páni experti, nechci se vám míchat do branže, ale ten engine byl několikrát předělávaný a ten poslední je starý asi cca. 5 let. To je taky důvod, proč se hra vyvijí, tak dlouho... *12* *12*
    • smejki
      "vypadá" nemusí nutně znamenat vizuálně technologickou stránku. Čuju, že jde o designérskou filosofii hry
    • LOL :D No, nemyslim, ze 5 let starej engine je zrovna zhava novinka.
      Ta hra vypada oldschoolove, o tom neni pochyb. Na druhou stranu, je to svym zpusobem dobre. Myslim, ze to k Dukovi patri.
      • 5 let stary engine je dneska uplne normalni!!! Pet let ma UT3 engine, na kterem bezi oba Batmani, APB, GOW 1-3, Bioshock 1-3, Borderlands, ME1-3, MOH, atd. A jeste lepsi je, ze v kvetnu vyjde Brink, postavena na enginu z roku 2004(Doom3). jiste, jsou vylepsene, ale to i onen puvodne pet let stary engine DNF.. jiste, proc menit engine, kdyz konzole jsou stare take 5-6 let (nic proti nim, mam xbox i ps3)
        • LOL Bioshock 1-3? WTF? Zaprvé vyšly zatím jen dva díly a oba byly na Unreal Enginu verze 2!!
          A proto, že lidi z technické zastaralosti Bioshocku 2 zvraceli, tak trojku vyvíjejí na Unreal 3...
          ...pravda však je, že je tenhle engine nejpopulárnější (asi se dobře optimalizuje) a běží na něm (je jedno na jaké verzi) valná většina her...připíchl bych snad ještě Mirror's Edge, Splinter Celly a Dead Space 1 a 2...a tak okrajově i Dragon Age - tam je sice použit Eclipse a ikdyž je relativně nové výroby (DA je první hra v něm vytvořená), používá právě ty "staré" prvky z Unreal Engine 3
          • ted koukam, ze jsi me nevytknul, ze jeste nevysel druhej batman ;-) ...ale v pohode.... :-D
          • jeziiis, ty sis vazne myslel, ze nevim, ze nevysel jeste BS3? ...no jsi vazne borec, ze to vis. Btw BS2 byl uz na enginu trojky... ale v pohode... se stane....
        • ME 3 bude bezat na novom engine ktory pouzili uz pre ME2 na PS3 ktore nahodili zaciatkom tohto roku to jest ze mali rocne opozdenie oproti XBOX-u a PC ...
          A okrem toho ten engine sice je stary ale vdaka konzolam bezi tolko hier na staryh enginoch ze sa to ani neoplati komentovat, ved ak by mal mat Duke novy engine napriklad ako Crysis2 tak by sme sa tu posrali strachom ci nam to pojde, vresp. pojde to iba chlapcom co maju PC z Nasa :D a koznolistom ktorym vpodstate ide vsetko aj napriek tomu ze tie hry maximalne kazia prave ich konzole ... *12*
      • Až na to, že původní Duke byl na svojí dobu zrovna to lepší po grafické stránce...tak že Duka bych do toho moc netahal.
  • Není nad inteligentní ženskou která hraje PC hry. *3*
    • mmrrxx
      myslis ze uz ju totok ten jej kolega? *1*
      • Stejně to napsal tak že to nejde ani přečíst!
      • Promiň ale vůbec nerozumím tomu co jsi právě napsal vysvětli to ?
        • Tak se zamysli a treba to pochopis:)
  • Alespoň, že už si odpustili recenzi java her *1*
  • Ty vole ta jeho anglická výslovnost :D:D ...Na co si hraje ?? Kruuaaajtek a Kruajjsys 2 ..katastrofa...a robotický hlas taktéž..
    • lol, a tim ze se protivnici "respavnují" (ne respawnuji) me poslal do kolen :D
      • Jj, to bylo minule, taky mne to zatahalo za usi. Ale neuveritelne se klucina zlepsuje, v dnesnim dile uz spravne respónoval, asi mu dal nekdo pres zada. Ovsem Test Drive Unlimited vyslovoval s brutalnim prizvukem, je to rozeny mluvci a moderator.
        • jako celkove se mi libi jak moderuje a dobre se to posloucha ale fakt by si mel uvedomit ze kdyz mluvi cesky tak neni ostuda pocestit anglicky nazvy (anebo bejt aspon zasadovej a vyslovovat spravne uplne vsechno, vcetne "RespaVnování", a ne se soustwedit jen na amewicke ew).

          ziju skoro 5 let v anglii ale kdyz mluvim cesky porad mluvim cesky, a kdyz anglicky tak anglicky. nejhorsi je to mixovat.

          krome tohodle je to ale vcelku povedenej porad, nechapu vsechny ty negativni reakce vselijakejch remcalu. recenze na killzone3 je trefna a tukan s betkou to v pohode davaj, akorat chudak sleepless tam vypadal jako by byl zhulenej :D
    • hlavne ze po "kwajsis dvě" a "kwajteku" rekne "vylepšovat svůj charakter" coz je naprostej cestinarskej nesmysl. jestli si chce vylepsovat charakter tak at jde k psychologovi...
      • LOL přesně toho sem si taky všiml *3* ...celý preview "Kuájzisu" pro mě bylo jeden dlouhej ROFL time *1*
    • Navic to namlouva nekde v kanale nebo co, fakt desny a shazuje to cely porad
    • :D hehe... No každopádně, taky jsem to nikdy nepochopil, proč to "dramatické znění" výslovnosti tady u nás tak všichni vyzdvihují. Všichni Francouzi, Japonci, Rusové a já nevím kdo další, si angličtinu vyslovují po svém a je jim bezproblémů rozumět. To jen my máme neustále touhu to doplňovat emerickým feelingem...
      • Nevím jak Rusové, ale ani Japonci a ani líní Francouzi, kteří angličtinu nesnáší, se snaží mluvit anglicky, ne nějakým zkripleným mišmašem. Ta výslovnost v Re-play mě taky zarazila, ale u nás si na nevzdělanost člověk snadno zvykne.
  • Po dnešním nudném a hrozném 4 dílu nevím jestli pudu ještě re-play sledovat... *9*
    • No ten dnešní byl fakt za trest, sem se celej týden těšil jak malej na sobotu 13.20 a takhle to dopadlo. Příští týden to bude snad podle upoutávek zas jiná liga *4*
      • Moje řeč...
  • Neuměj hrát a recenzujou?
    • Minimalne neumi ridit. Gran Turismo byla tragedie a dneska to podtrhnul TDU2. Na to, jak malo maji vlastnich zaberu (GT5 porad opacko dokola, TDU2 zase vetsina z traileru) je to fakt tristni.
      Sorry, ale kdyz ma "blbej herni web" (to jako TG a dalsi) mnohem lepsi vidorecenze nez "nejlepsi herni TV porad" (to jako Re-Play... aspon si na to hrajou) tak je neco spatne. S takovouhle na Prima Cool dlouho nevydrzej, borci.
  • Chudák ta Alžběta... Těm čuňátkům, co komentují její moderátorský výkon, jde úplně o něco jiného než o hry. ;) Ale určitě si je vědomá toho, že je pěkná, tak s něčím takovým musí počítat... Ona hrám určitě rozumí, četl jsem od ní pár článků a taky Twitter má pěkně vedený. Ale bohužel to působí tak, že ty její výstupy v rámci pořadu má naučené jako básničku, což je škoda, páč kdo ji nezná, tak si může říct, že je tam jenom na okrasu. :( Škoda, že už se hrám veřejně nevěnuje třeba Lenka Ravenka, to by byla ideální moderátorka. Nebyla to typická kráska (i když zajímavá bezesporu), takže by to měla u náročných diváků jednodušší...
    • "Ona hram urcite rozumi?" no jasne - Ďuke Ňukém.. :)))
      • Aha... Takže proto, že možná nečte názvy her tak, jak si ty představuješ, jim nerozumí. Fakt skvělá dedukce. :D Já bych si v tomhle směru poučovat nikoho nedovolil - některé názvy her čtu vyloženě počeštěle tak, jak se píšou. Když se bavím s kámošem o hrách, tak nemám čas přemýšlet, jestli jsem to zrovna vyslovil správně, nebo ne. Není to hodina angličtiny, ale běžný rozhovor...
    • Já ji třeba znám protože vím že kdysi psala do Gamestaru v době kdy ještě vycházel, ale v REplay je jedno kdo tam je.I kdyby se tam vyměnilo 10 holek tak nikdo nepozná která z nich se ve hrach vyzná nebo nevyzná.Naučí se pár vět a tím to končí.
      • To je právě průšvih. V podstatě i ten Tukan je tam zbytečný... Ti moderátoři vždycky něco rádobyvtipně během necelé minuty uvedou, ale důležité jsou ty recenze, co tam předčítá ten týpek. Tukan tam měl podstatný jenom ten rozhovor s Petrem Poláčkem a uvedení té soutěže, jinak nic... Teoreticky by to tak mohl moderovat i někdo, kdo hrám příliš nerozumí jako třeba ty kočky v Game Page a moc by to nevadilo.
        • Spades
          podle me by bylo nejlepsi, kdyby tam byli jen 2
          Nejaka ta holka na rozhovory, a pak ten co cte recenze - nechapu proc musi mit jineho typka na recenze a jineho na radoby vtipne joky, ktere vubec nedavaji smysl, a pokazde kdyz nekdo takovej rekne mam chut hodim po televizi botu :D
  • sem to musel na zacatku stopnout a vsem rict ze ten typek co komentuje ty novinky me nasira jak se vylozene snazi nektera cizi slova spravne vyslovovat
    • Pravdu mas... ve vysledku je pak nejaky kvájzyz coz nezni ani cesky ani anglicky...
    • Cosi
      jo počkal jsem si na rozhovor s petrem poláčkem a vypnul jsem to a ta ženština by měla být méně prkená.
    • *4*
  • Drom
    proc tam u vsech her mas PEGI 3+? :D u bad company me to rozesmalo
  • L.A. Noire pro poloviční angličtináře bude celkem problém že ?

    Pro Redakci :
    Pročpak nemáte u Infa třeba také datum vydání když už je známo prosím ? Například Předehra / Dirt 3 / PC ,Xbox , PS3 / 24.5 2011 ... a nemusí to být jen u předehry, napsat to také u recenzí atd.
    Jsem zvědavý kolik lidí by tohle též uvítalo.
    • ale prosimte to nejak odklikaš, vzdyt je to pro konzole takze nezavisle jakou odpoved zmacknes vzdycky najes vraha a bude tam spousta napovedy *3* *3*
    • To asi ano, protoze 2/3 hry sou pry postaveny na vyslichani postav, takze bez dobre anglictiny to bude asi fakt problem. Proto si to ani neporidi i kdyby to vyslo na PC, pac bez cestiny bych byl v pr...
      • vokr.cz
        Tak myslím, že naučit se angličtinu je v dnešním světe spíše plus i Dan Vávra hrál hry se slovníkem a kam to dotáhl. Mě naopak hodně angličtiny vyhovuje i když jsem spíše samouk. Hold výzva hrát něco extra člověka donutí;) a konverze na PC bude, jinak jsou Rockstar hloupí a to oni nejsou. Jejich první příběhově založená hra Bully vyšla také na PC i když se prvně říkalo že tomu tak nebude (pokud se nepletu).
        • Šak to samé bylo aj u EFLC (ale třeba lcs , vcs doteť na pc nevyšlo )
          • vokr.cz
            Jo všechno nevyšlo, ale L.A. Noire se stylem blíží ke hře Bully, takže tomu věřím:) Když už je nepřesvědčí nic, tak aspoň malé nebo velké prodeje, takže pravděpodobnost je velká:)
            • vokr.cz
              Asi jsem přesně nevyjádřil myšlenku. Jde mi o to, jak Rockstar přistupoval k Bullymu. Každý se v té době divil, že dělá nějakou dějovou hru a ne nové GTA. Všichni mávli rukou, dyť to je jedno, bude to stejně jenom pro konzole a nakonec tomu tak nebylo. Jinak ty dvě hry nemají nic společného, neboj;)
            • S podobnosti s Bully to snad nemuzes myslet vazne..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit