Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Still
    Lopaty myšleno, že jsou prostě hloupí :)
    Honem ne, stačil jsem to dlouhou dobu ignorovat :D
  • uaxpk
    Souhlas.
  • Jo, vcelku souhlas, ono to taky bude tím, že Corvo byl od začátku klaďas a osobnostního zvratu a pochyb jsme se moc nedočkali :), což se právě u Dauda stalo, jako postava byl vykreslený mnohem líp, s tím souhlasím. Profesionální zabiják zmítaný emocemi a pochybnostmi o svých předchozích činech. Ne že by se nějak radikálně změnil v průběhu příběhu, spíš se dokreslovala jeho povaha. Řekněmě, že Daud byl takový krásně černobílý, kdežto Corvo byl jen "bílý", tedy ve smyslu "bílá - dobro, černá - zlo".
  • The_Nameless_One
    Možné to je, i když s Corvem i s Delilah (jak se to sakra skloňuje ??!!) už má účty vyřízené...
  • To bude asi tím, že trh v zemích CIS je několikanásobně větší trh nejen pro hry než v Čechách a na Slovensku. Je to asi jako kdyby řekové bublali, že hry nejsou v řečtině nebo belgičani či holanďani, že hra není v nizozemštině.
  • The_Nameless_One
    Za mě to bylo spíš tím, že mi Daud přišel takový uvěřitelnější a "lidštější", jestli se to dá říct o chladnokrevném zabijákovi s nadpřirozenými schopnostmi. *4* Litoval svých rozhodnutí, snažil se to nějak napravit. Corvo mi přišel spíš jako němý a nemyslící golem. Od někoho dostal úkol a prostě to hrnul před sebou. Absence dabingu zvlášť při rozhovorech bila do očí. Ale i tak jsem si hru za něj užil (low chaos), bavily mě ty spekulace, jestli je Emily jeho dcera nebo ne.
  • Celou jedničku i s oběma příběhovými DLC jsem hrál vcelku 3x (+ celkem nedávno znovu 2x průchod na low chaos a high chaos jen hlavní příběh, mám ten svět v jedničce rád), ale nepřišlo mi. Není to spíš tim, že zkrátka za Dauda hraješ podstatně kratší dobu a tak se dá říct, že je to za Dauda možná ... nevím, intenzivnější? Ale fakt mi to moc nepřišlo, užil jsem si to stejně (dobře) :). Každopádně zatím recenze na Steamu nic moc, hlavně kolem optimalizace a tech. stránky hry.
  • uaxpk
    Jo. Ale mám pocit, že to bylo délkou a spádem hry (žádné návraty do základny atd.). nikoli herním mechanismem (hrál jsem datadisky pouze stylem bez zabíjení). Že postava komunikuje nebo ne mi je jedno, každopádně Daud byl víc sympatický a myslím že "nového" Corva vývojáři přiblíží Daudově osobnosti (nebo se objeví v rámci příběhu??).
  • The_Nameless_One
    Taky ti přišlo, že hra za Dauda byla mnohem záživnější než za Corva?
  • uaxpk
    Zrovna jsem dohrál datadisky k původní Dishonored a koukám, že to je dobře pro příběh (Delilah).
  • buď rád, že se tě to netýká a nech je v klidu trpět.. však ona je ta neznalost sama o sobě trestá dost *3*
  • nevíte zda bud ev CZ?
  • Veny
    Hrál jsem dvě hry s denuvo:
    Anno 2205 - po patchi, který přidal denuvo, se hra zpomalila a výrazně stouplo vytížení HDD.
    Doom - Steam verze skoro nehratelná, lagy i při malých detailech. Nejdřív jsem si myslel že je to noťasem, ale pak jsem zkusil cracklou verzi a výsledek? Dohráno sice na nizký detaily, zato jsem neklesl pod 30FPS.

    Jasný, může to být náhoda, nebo já nevim co. Každopádně raději podpořím vývojáře, který do her protipirátský blbiny nedává.
  • Inquisitor
    A pak honem musí zasáhnout arogantní boreček se svojí teorií o lopatách. Taky bych chtěl vidět svět kolem sebe tak jednoduše. Nádhera *1*
  • Inquisitor
    Musíš pochopit, že se jim prostě ta lokalizace pro náš trh nevyplatí. Nakonec ty češtiny na většinu her jsou ne? Nemusíš hrát všechno hned. A když chceš, tak ti opravdu nezbude nic jinýho než se naučit nějaký ten světový jazyk a nemusí to být nutně angličtina. Jiný způsob není. My jsme prostě malá země a nejsme pro ně natolik důležitý aby se namáhali z lokalizací. Tak to prostě je.
  • Still
    Zase brekot nad češtinou..... Tahle demence se hráčským publikem šíří jako virus - není čeština = nekupuju.
    zdechloňi jsou liní se naučit anglicky. Lopaty *1*
  • Neee je čechačci nezajimaj, spiš to budou prodavat v rusku za štvrtinu, to se jim oplati, to vyratali ťi kravaťaci co to tam vedou *1*
  • A v cem te denuvo omezuje? Pár her s touto ochranou uz jsem hral a nemuzu rict ze by jsem zaznamenal nejake problemy ci omezeni.
    Dokud neni DRM vlezla a omezujici, tak mi je to srdecne jedno.
  • Z toho si budou jistě trhat vlasy *3*
  • Čeština bude dodatečne, možna za pul roku, možna za rok, METAL GEAR SOLID V THE PHANTOM PAIN sem si koupil až teď, když je čeština na Pinguinu za 16 babek...když to takle chtej, maj to mit !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit