Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Umaroth
    Zas*ané zkouškové !
  • Ur-Mom
  • U her jako je tahle mě mrzí, že nejsou na počítač. Kdyby nám místo RE:Operation Racoon city poslal Campcom tohle, vůbec bych se nezlobil :) *4*
  • Nevim, po dohrani Dark Souls (neuveritelnych 120 hodin, muj dosavadni rekord 50 hodin u GTA 5) mi to neprijde tak dobre. Mozna to nebude spatna hra, ale Dark Souls je pro me kral (btw, a to jsem prvnich 20 hodin nadaval, co jsem to koupil za nefer sracku :-) Jsou to asi dost odlisne hry, i kdyz se tvari velmi podobne.
    • Tvl 120 hodin cos tam tak dlouho delal?:) prvni dohrani 50 a ted uz tak za 10 :)
  • Ringwraith
    Tak už jsou venku recenze a zatím se to drží kolem velmi solidních 8 a 9, takže to snad bude v poho.
    • Jo par recenzi je ale je to od lidi co neudrzeli ptaka v kleci a recenzi psali z preview verze protoze jeste pred 3 dnama na capcomackym twiteru psali ze na hre jeste opravujou chyby a nejaky detajly
    • Čau Zvoniduchu, co Tera?
      • Ringwraith
        Čau.

        Zrovna teď nehraju, zaměstnává mě zkouškové + closed beta jiné MMO.

        Jinak rád jsem ti odpověděl, když jsi mě přímo oslovil, ale už dál radši nespamujme.
        Petr Poláček to nemá rád. *3*
  • God-of-War
    Kam se s**e Alduin. Jo a demo bylo fakt luxusní!!! Bude to hodně dobrá gamesa
    • Mahcake
      Souhlasim. Lezení po mýtických obrech a lá Shadow of the Colossus mě dostalo a chytlo.

      Těšim se.
    • Malleth
      Souboje s drakama ve Skyrimu byly celkově dost marný (vlastně nejen ty s drakama). Taky se na Dragons Dogma těšim, ale obávám se že ten svět bude dost generickej a nezajímavej. No snad mě to překvapí.
      • Svet me prijde hodne clenitej spis jako gothicovskej
    • Bitva s Alduinem sice stála za prd, ale Alduin mi pořád přišel 10x uvěřitelnější. On totiž vypadá aspoň jako drak, ne jako přerostlá baby-godzilla s křídlama.
    • Odulin
      JJ. Po demu se už taky fest těšim...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit