zavřít
...

Sledujte záznam konference Sony PlayStation na E3 2015

Přes Microsoft, EA a Ubisoft jsme se v průběhu první letošní E3 noci postupně propracovali až k samotnému závěru, který tradičně obstarala tiskovka Sony. Na tu, stejně jako každý rok, dorazil do studia Petr Bulíř, bývalý redaktor Levelu a Oficiálního PS2 Magazínu. A jako vždy vlil trochu energie do...
  • Nightmare (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Jaký je váš názor na Call of Duty Black Ops 3 ? Líbí se vám zařazení do budoucnosti?Osobně se mi líbilo období ze 2.Světové..Zajímá mě názor,nerad bych tady strhl zbytečnou hádku.Díky *4*
    17.6.2015

reagovat

• Hnisavec tiscali.cz
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Uncha4, DS3 časovka, FF7 remake, Last Guardian, Bloodborne....to už nie je to trápne, však na konzole sú 3 hry, preto sa mi to neoplatí kúpit, všetko ostatné si zahrám lepšie na PC. Toto je už 10 hier pre ktoré must buy....
    16.6.2015

reagovat

• Hnisavec tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Sony to po slabom minulom roku na E3 tentoraz úplne prevalcovala...konkurencia nula bodov. Vyzerá to, že prekonajú i predaje PS2 pri takýchto hrách a oznámeniach....
    16.6.2015

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.8.44.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.