Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zelenej
    to sem neveděl, v tom případě to dává smysl...
  • Bol to super trapas - "chcete nieco odkazat? Nie..." genialne. Mohli hovorit nieco taketo: " A cenu za najlepsiu hru z ktorej sa v CZ a SK predalo peknych 27 kopii vyhrava..." Trapne , neprofesioPMKnalne a typicky ceske... To si mohli odpustit celebrity nase herne....
  • granis
    A nútil ťa niekto k tomu, aby si to pozeral? Ak ti vadí, že okrem hlasovanie je aj odovzdávanie cien, tak predsa si môžeš prečítať výsledky a nepozerať to. To je typický hejterský postoj - "Mne sa to nepáči tak to zrušte, zničte a zmažte z povrchu zemského" Ja osobne som bol rád, že niečo také sa uskutočnilo a aj výkony moderátorov mi prišli v pohode (ak teda odhliadnem od toho, že o hrách toho vedia asi naozaj veľmi málo) a v porovnaní s napríklad už spomínaným Kraucherom a Otahálom, ktorých som videl moderovať nejakú launch párty, to bolo priam super.
  • Tak tohle je vážně jedním slovem ubohost, blbost a umělost je s toho cítit na míle
  • Landa rekl pravdu, tak je sprostej a vysinutej blazen... no mozna trochu jo (kdyzje dneska to zito44), ale od vzniku techto soutezi jako jedinej rekl pravdu. A hle jaka je reakce cechacku :-)
  • Mart9
    A čím si Booom vysloužil tolik kritiky? *8*
    Vždyť se podívejte na ty mnohem profláklejší ankety. Na posledních Slavících byl na celym přenosu nejzajímavější výstup sprostýho, agresivního a vyšinutýho Landy. Nehledě na to, že vyhrál NEZPĚVÁK Klus. Nebo Fotbalista roku, kterého moderovali ti trapáci Dyk a Prachař místo nějakých profesionálů, hlavně aby to bylo "vtipný", přitom to bylo maximálně tak trapný a nevkusný.

    A nazývat to fraškou kvůli překvapivému výsledku? Holt budete muset v příštím ročníku hlasovat pro svého koně, aby náhodou nevyhrála hra, která se někomu nelíbí.
  • Hanzales
    Mně tam zase do oka praštila ta jedna hostezka. Ani ne tak těma krásnýma dlouhýma nohama, ale spíše tím, jak se vždycky "nuceně" při předávání usmála a ještě neudělala ani krok pryč a už nahodila zase škleb :) Kurde by se měly usmívat pořád :) Nebo si ho nechat aspoň do zákulisí....
  • Malleth
    http://ocko.tv/moderatori/lenka-vacvalova-0efebbe2.html
  • Menttor
    Jn, taky mam asi slabost pro zrzky :-D
  • LoLnul jsem si.
  • Black Ops II byl jednoznačně nejlepší díl od MW1. Takže proč ne?
  • Trapákov, a kdo tam do toho vymyslel ten rychlej mix mezi vyhlašováním?? Strašně trapný, nasilím napěchovaný, přehnaně rychlý!!!!!!
  • kdo je prosím vás ta slovenská moderátorka? Má velké moderovací přednosti *2* *3*
  • GlaDOS
    Už to vidím. Z oficiálních stránek jsem na první pohled nabyl dojmu, že v kolonce hlasování veřejnosti budou i výsledky hlasování veřejnosti a že Hra roku 2012 je volena jak od novinářů, tak od hráčů. Spletl jsem se. Můžeš mi tedy tu lokalizaci vysvětlit? Hledal jsem, nenašel jsem. Prostě nechápu, jak lze překlad hry objektivně hodnotit. Buď je dobrý, nebo ne (ať už významově špatně přeložené věty, či chyby). Ano, v zahraničí jsou tyto ankety běžné. Máme BOOM, takže jsme světoví :)
  • Veskoslav
    Ale o AC III rozhodli hráči, nikoliv novináři;) A pokud nechápeš cenu za nejlepší lokalizaci, tak doporučuji si někde zjistit, co to je. Jestli ses snažil být vtipný, tak to akorát vyznělo dost trapně. Mimochodem v zahraničí jsou už pár let tyto ankety naprosto běžné;)
  • BoB.2
    http://www.youtube.com/watch?v=llyiQ4I-mcQ
  • GlaDOS
    Netrhalo by mi žíly, kdyby se to vůbec nekonalo. Výsledek ankety mě nepřesvědčí, že bych si ACIII měl zahrát. Webová anketa? Ok. Oficiální předávání? K čemu? Abych poslouchal arogantní komentáře distributorů při převzetí ceny? Můj žebříček nejlepších her roku 2012 je stejně jiný a určitě to tak je u mnoha ostatních. Nevidím nějaký pádný důvod, proč být rád za to, že se něco podobného u nás koná. Možná jen kvůli pocitu cítit se světově.

    Jinak nechápu na BOOm pár věcí. Dishonored vyhrál PC hru roku a na PS3 a Xboxu předběhl F3 a AC3. Celkově to ale vyhrál AC3, pak F3 a pak teprve Dishonored. To mi nějak nedává smysl. Stejně tak mi nedávala smysl část o nejlepší lokalizaci. Podle čeho se to hodnotilo? Podle počtu hrubek? Počtu přeložených řádků?
  • Black ops 2 delas si srandu ? takova nehorazna sra*** a predelany Far cry 3 ? Kterej jen udelal opravy jinak je to far cry 2 :) to urcite ne tak.. ovce hlasovali pro sh*t jako AC 3
    mne je to konkretne jedno ja hry pro masy skoro nehraju ..
    Je tezky, kdyz hraci hraji jen prehipovany hry
  • BoB.2
    Ta ženská má docela pěkný nohy.
  • granis
    Bola to Česko-Slovenská anketa. Hlasovali českí a slovenskí herní novinári a českí a slovenskí hráči. Aj asociácia herného priemyslu je Česko-Slovenská. Takže mne to príde ako logický krok, že aj medzi moderátormi boli zastúpené obe národnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit