Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Já mám teda alespoň radost z nové Forzy, která vyjde mimo XO i na PC.
    Trailer na mě působil skvěle pohodově, skoro romanticky, pěkně gradoval a nebyl přeplácanej žádnýma šíleně akčníma sekvencema nebo dubstepem *1*
  • MS je nejneschopnější firma na světě. S tolika penězi uvádět takové sranečky na všech frontách. Od mobilu, přes OS až po hry je to neskonalá bída.
  • To jsem zvedavej na ten novej xbox s 6tf a kolik bude stat.Ted uz jsem zvedav na ps4k.Aspom doufam,ze sony oznami neco o vykonu ps4k.Ocekavam odhaleni ps4 S s HDR a 4k filmy.
  • mohli by jste prosim pridat do popisku k YT videim z E3 konferenci atd i link na puvodni video? dekuji predem.
    • a neberte ty moje komentare v chatu u streamu moc vazne. konzoloid grygar byl samozrejme vtip. *2*
  • Magister_Peditum
    Celkově mi letošní E3 přijde zatím dost slabé. Jediné, co mě zatím zaujalo je Mass Effect Andromeda, ale tam zase ukazovali hlavně, jak to vypadá u vývojářů v kanclu, takže nic moc.
    • Veskoslav
      Tak to mě osobně naopak přijde lepší jak loni. A her je dostatek oznámených, to loni byly ty lepší tituly až 2. den představené.
      • Magister_Peditum
        Já už si loňský E3 ani nepamatuju. Celkově mi tahle výstava přijde už pěkných pár let o ničem.
  • Veskoslav
    No nejhorší konference. Pouze Halo Wars 2, jinak naprosto nezájem....
    • Kozy
      Souhlasim, hodně zvláštní lineup, jedině to We Happy Few se mi líbí.
      • Veskoslav
        To byla ta drogová verze Bioshocku?:)
        • Kozy
          Jojo, právě kvůli tý podobný stylizaci se mi to líbí.
          • Veskoslav
            Jo tak na tu jsem zapomněl. Takže dvě hry, ale zbytek mizérie. FF mi přišlo jako nejhorší AAA hra, co se zatím ukázala.
  • Slyšeli jste jak uváděli novou Forzu, jak ten týpek řekl, že ta ženská bude hrát na XBOX ONE S? Konkurence PS4K potvrzena? :D
  • Vogon
    Snad to bude alespoň trochu o hrách a ne o tom, jak moc amerického fotbalu si můžete na xboxu pustit. A když už se náhodou k těm hrám dostanou tak snad Scalebound, a možná něco od Fromsoftware(Pokud vím DS3 bylo taky ohlášeno na Microsoftí konferenci).

    Edit: 30 sekund a už se objevilo něco z televize, to se může stát jen na VIDEOHERNÍ konferenci.
    • Já hlavně doufám v něco o Re-Core. Teoreticky by to mělo vyjít letos na podzim a krom traileru jsem ještě nic neviděli.
      • Vogon
        Ty brďo, na to jsem úplně zapomněl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit