Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trailer je naprostá vykrádačka Dead Island, tak nevím, proč ho všichni tak chválí.
  • parádní CG trailer 8-)

    +1
  • RakeW
    To klikání kódu vypadalo náhodou pěkně. Jak znám svou dívku, tak by v také situaci mrštila ovladačem na zem a utekla z místnosti :).
  • xixixao
    Nejlepší cinematic E3, zatim.
    • Hezky udělanej trailer pravda
  • Může mi někdo říct, proč je teď tak strašně "COOL" téma zombie? Nechápu to, jestli jsem prošvihl něco revolučního, po čem bych to taky takhle žral, ale teď to fakt nepobírám. Každou chvíli nějaká zombie hra, všude po netu nějaké narážky na zombie, 9gag plný vtipů o nějaké zombie apokalypse. Proč? *7*
    • Malleth
      Úplně tě chápu. Mě už taky Zombie lezou krkem a když to oznámili tak sem myslel že si dělaj pr*el. Ale když začli vysvětlovat o čem ta hra bude a jakým způsobem tam funguje smrt, tak mi sklaplo.
      Nejsou tam žádný Checkpointy. Když zemřeš, z tvý postavy se stane zombie a ty sám začneš od začátku jako nová postava. Ta tvoje předchozí má ale veškerej tvůj gear, takže ji musíš najít a zabít, abys získal drahocený vybavení zpět...
    • Výhodou zombii je že se dají nacpat prakticky kamkoliv,zombíci se mohou objevovat jak v klasických hororech ze současnosti,tak ve fantasy, sci-fi,dají se vecpat do thrilleru i do komedie atd atd. draci,roboti a podobná havět již tak univerzální není...
    • Zombie jsou cool tema hlavne pro vyvojare, protoze jim nemusi delat zadnou umelou inteligenci. Jen jim zadas, aby se priblizovali na tvou pozici a prace je hotova :)
      • Hairy_Ass
        Zase ale blbí zombíci jsou docela ohraní, chtělo by to geniální zombie! *1*
        • To by me snad i zajimalo :)
  • Zajímavá prezentace, ale nic pro mě. Myslím, že rozdělení na dve obrazovky zážitek ze hry a atmosféry jen tříští a člověk nebude vědět, kam se dívat dřív.
    • teoreticky je to přiblížení realitě. kdybyste hledal něco v tašce, tak se zároveň musíte dívat i kolem sebe, aby vás nějaký zombík nepřekvapil. takže všehovšudy koukáte na dvě věci. ale osobně se mi to taky nelíbí. pro mě je to taková capina, nic, o čem bych vážně uvažoval ke koupi...
  • Z prezentace Wii U v minulé E3 jsem si myslel že Wii u bude průšvih,ale musim přiznat že to co je prezentováno v tomto videu vypadá VELMI zajímavě...
  • Wii U je mega fail a zombici jsou trapny. Ja ne troll :)
  • zdeeneek
    Nintendo umi udelat hezky videa, ktery propaguji jejich novej hardware. Ja jsem ale po zkusenosti a zklameni z puvodniho wiicka skeptickej. Ruzny blbustky, ktery se daji s novym ovladacem delat vypadaji krasne na videu, otazka je jestli si nakonec pri hrani nebudeme rikat, ze by bylo lepsi klasicky ovladani normalnim ovladacem - to jsem si rikal u vetsiny her na wiicku, ktery jsem mel moznost hrat.
    • vidiš kolega , já koupil wii asi před 2 měsícema a vod tý doby jsem skoro komp nezapnul a to ovládání motion mi přijde parádní , valim na tom monster huntera , wii sports , metroida , raymena atd a pohoda , u monster huntra třeba psali že s motion ovladačem sh*t a mě se to hraje s tim bezvadně , ani bych normální ovladač nechtěl vůbec k tomu ... *8*
      • zdeeneek
        Mne se to ze zacatku taky docela libilo, ale postupne to machani rukama omrzi. Navic u spousty her je to tam naroubovany jen proto, aby to tam bylo a nema to jinak zadny opodstatneni. Uvidis jak te to bude bavit za pul roku, me to omrzelo zhruba po 2-3 mesicich. Ale nerikam, ze u nekterych her to neni dobry, treba Red steel 2 me s tim bavil ( tam je ta hra stavena na machani mecem )
    • tak určitě .-)
  • Už se těšim kolik přibude lidí s poruchou pozornosti po dlouhodobý zábavě s víjů. Kouknout na jeden monitor, druhej monitor, první monitor, oba současně, druhej monitor, třetí monitor, pátej monitor, první monitor...zbytek si domyslíte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit