Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až trochu vyrostete, děti moje, pochopíte, jak nesmyslné to vaše poměřování šulínů bylo.
    Není důležité, na čem hrát nebo kolik to stojí, ale kde na to vzít čas.
  • Proc delat regulerni novou hru kdyz muzeme udelat dalsi budgetovou onlinovku a zkur*eny remaster.
    Nepochopim kdo to porad kupuje, kdyby lidi platili jen za kvalitni hry tak by to vypadalo jinak, ale clovek s mozkem aspon usetri penize a cas a obloukem se tomu odpadu co dnes vychazi vyhne.
  • Takze se jim uspesne podarilo PC verzi trochu osekat a portovat na soucasnou X86 verzi konzoli... a za to chtej prach yjako za novou hru *1* toz si to uzite konzolisti
  • z toho se stává trend
    vydají hru na old-gen, vychválí to do nebes, jak to zvládá na stařičkém hw
    vydají hru na next-gen,začnou na old-gen plivat a srovnávat a lákat, jak je teď vylepšená grafika, zahoďte staré konzole, kupte si next-gen
    to stejné GTA V

    jen PC verze vypadá pořád lépe než next-gen ps 4

    PC win:)
  • faitheater
    24 DLC... Cim viac DLC, tym viac Adidas? *12*
    • Čím víc oveček, tím víc moneydas.
    • Mato1987
      *1* LOL, tak to potom borderlands 2 je viacej adidas a rebríček kvality podľa adidas vedie bezkonkurenčne train simulator 2015 :D
    • Rekord má zatím u mě Soul Calibur V, který má sand 48 DLC...
  • Já vám nevím, asi 5 hodin mě hra dost bavila ale pak se z toho stala monotóní záležitost. S trochou snahy nebyl problém kohokoliv porazit. Auta se řídila přinejmenším divně a přestřelky taky nic moc...nevím. Mám to stále nainstalované ale moc se mě k tomu vracet nechce.
    • Škoda, že tam nebyla možnost naučit se různé styly kung fu, každé s jinými vlastnostmi (jako třeba v Jade Empire). Odemykání nových komb je naprosto bez nápadu. Je to škoda s touhle hrou se dalo naložit mnohem lépe. Přece jenom hlavní náplň hry je boj nablízko...
  • Možná budu znít jako škrt, ale myslím, že pro majitele původní verze na PC by tohle mělo být vylepšení zdarma...
    • victor
      Jiná doba ! ... jak by řekl klasik ;) Grafické pulírování dřív nikdo za nové dílo nepokládal, ale na konzolích se takové nešvary ujaly celkem rychle - bez kompatibility si hru prostě znovu koupit musíš - tedy pokud tě ještě zajímá . ....
  • Mato1987
    Tu máte také zbežné porovnanie starej x360 a definitive ps4 verzie
    https://www.youtube.com/watch?v=rGUceG0yUPg
    mne to pripadá ako fakt drzý ťah zameraný len na jedno a to ako šikovne nalákať ľudí, aby si kúpili mierne upravenú hru v troška lepšom kabátiku tak ako to bolo v prípade definitívne edície tomb raidera, ostáva uź len čakať, koľko za to budú chcieť, ak pôjdu rovnakou cestou ako s definitívnou edíciou u tomb raidera tak si pripravte aj 50 euro.
    • Na tom Xboxu to vypadá jak GTA3. Na PC jsem to dohrál a ta hra vypadala na maximální detaily skoro jak ta Definitive edition. Hanba blít, za tohle chtít peníze *11*
      • Lukyz
        Skoro? Soudě jen podle trailerů, ale když vezmu PC verzi s HD texturama tak kromě většího počtu chodců a aut nevidím absolutně žádný rozdíl. Max. že obsahuje všechny DLC..
    • v dnešní době bohužel úplně běžná věc
    • no to je sice pravda, ale co maj jinýho ty lidi pařit když na ps4 je zatím málo her. To je jako u Destiny...kdyby to vyšlo za rok tak se toho prodá půlka.
      • Mato1987
        A kto im kázal kupovať konzolu v deň vydania? Veď okrem zopár dobrých hier(wolf tno, killzone sf) čo sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky pre ňu nevyšlo takmer nič, samé remastery a definitve edície a plno indie hier.
        • Vyšlo ještě lehce nadprůměrné infamous second son s větším (a levnějším) DLC přídavkem firs light, ground zeroes (předražené) a Killzone - pro mě průměrná hra s hezkou grafikou, ale proč ne a naštěstí vyjde zanedlouho bloodborne, MGS V: phantom Pain a snad i příští rok Uncharted 4, Little big planet 3.... ono se to zaplní za chvíli, to žádné strachy a pokud definitivní edice pomuže k tomu aby vyšel další díl sleeping dogs tak budu jedině rád ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit