Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Logika je taková, že kdyby ji měli, neměli by důvod shánět jiný zvuky a navíc je jasný, že fanoušci by uvítali spíš ty originály. Takže tam byl nějakej problém.

  • Spades

    Tak to ani nahodou :D

    Film byl v pohode scifarna, ale ten world building co udelal serial nema moc konkurenci.

    Dobrych military scifi franchise je strasne malo a tech kde vsechno jakztakz dava smysl jeste mene.

  • Spades

    To se mi nějak nezdá, aby měli licenci na hudbu, bránu a všechno okolo, ale zrovna na zvukové efekty ne.

  • OMG, Master of magic v novém? Původní hru si stále občas pustím v dosboxu, pro mě jedna z nejlepších strategií co jsem kdy hrál 😍

  • Asi by jako reakci stačilo zkopírovat tvůj vlastní komentář :-D 

  • tak ono zalezi na zanru hry...pokud by byla zamerena ciste na SGC tak urcite

  • Ghost47

    SC má až moc velký důraz na to létání po vesmíru (a navíc všichni víme, jak dlouho už trvá vývoj)... ME mi sem prostě sedne víc. V podstatě když by si člověk místo Normandy a Citadely představil SGC, tak to schéma můžeme 1:1 převzít.

  • nebo neco na zpusob star citizenu

  • Ja bych si spis predstavoval neco Mass Effect nebo naopak nakou grand strategii ve stylu Stellaris nebo podobnych.

  • dworkin

    Ty zvuky jsou patrně pod licencí a tu zřejmě nemají.

  • Derp_1337

    "Film je o třídu výš než seriál"?

    WOW! You Don't Say MEME


    Ono je to celkem běžnou věcí, že filmy mají větši rozpočet než seriály. Navíc seriál potřebuje ten rozpočet roztáhnout na X epizod, takže na jednotlivé díly nezbude tolik peněz.

  • Ghost47

    Za mě by do tohohle světa pasoval singleplayer ve stylu Mass Effectu...

  • To sice ano, ale film je o třídu výš :-) a bez všech seriálů by se klidně obešel. A to píšu jako někdo kdo viděl většinu těch seriálů nejednou :-D 

  • kotty

    Přesně tak, efekty otáčení brány a uzamčení chevronů jsou úplně mimo a ještě k tomu znějí dost lacině. To samé efekt otevření červí díry. To ve mě moc důvěry nevzbuzuje. Nejspíš to bude šílené béčko v tom nejlepším případě, pokud se jim to teda vbec podaří vydat...

  • Znovu jsem se na původní Hvězdnou bránu podíval nedávno po letech a ten film je pořád stejně dobrej. Vůbec nezestárnul, efekty, zvuky, příběh, všechno skvělý :)

  • Spades

    Jakože udělat trailer a nepoužít ani správné zvukové efekty... To je fakt na palici.

  • já si vždycky přál takový SG MMO Battlefield ale to bych chtěl moc :D

  • to sice ano, ale serial se proslavil o dost vic

  • Bohužel ta hra na motivy SGC bude jen tuctová akční střílečka :-( Vždyť přece celý ten seriál se vybízí k vytvoření hry jenž by byla herně podobná Planetscape Tourmentu a Comandos. Takový mix mezi těmito dvěma hrami by umožňoval zprostředkovat zábavu v poznávaní cizích planet, poznávaní nových kultůr a i nějaký ten combat při boji s Goaldy.

  • když se řekne Hvězdná Brána, tak si spíš než seriál vybavím ten film s Kurtem Russelem z roku 1994 a se skvělým sountrackem od Davida Arnolda. Ten seriál vznikl až podle tohoto filmu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit