Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak to začalo ...... Borci co kdyby jsme udělali diablovku se severskou tematikou a jelikož jsme Slováci tak tam nedáme Českou ani Slovenskou lokalizaci ať si naserou ........ *16*
  • tak to joo, za 45 vočí *8*
    Podprůměrná diablovka, krerejch jsou stovky. taky to schytali v hodnocení hry na steamu. To se naštěstní moc prodávat nebude. Studio, který nedělá dobrý hry ať třeba krachne *2*
    • Jack1947
      Je to škoda že pokus ze slovenska a hned takovej malér.
      • nemuslím že je to maler nebo podprumer. spíš solidne odvedený prumer. jen je otázka jestli prumernost nekomu stačí... (tím myslím vývojáre, ne hráče)
  • Mam to skoro dohrané na nejtěžší obtiznost. Je tam pár designových přešlapů :( nejvíc mne mrzel talentový strom máte tam tuším 6 stromů ale každý funguje s jinou zbraní. Nedaji se tedy kombinovat. Takže když hrajete mága tak prosze postupně vyplníte strom mága a hotovo.... Tohle je prostě nudné. Lepší by bylo dát každé zbrani těch 5 skillů rovnou a talentové stromy by byly pasivní a fungovaly na všechny zbraně a hned by byla customizace postavy 1000x zábavnější. Jinak mne hra dost baví akorát ta cena je dost přestřelená. Je to taková ta hra která když by byla za 20 euro tak jsou všichni naprosto spokojení. Bohužel vydavatel je nenažraný prase. Doporučuju počkat a koupit si to za pul roku ve slevě za 15 euro.
  • Bacha na to! Uzivatelom na Steame poriadne prepina v mozgu. Padaju tam silne prirovnania k Diablo 3 a pod. Tato hra sa vizualne na D3 nechyta a komplexnostou sa zas nechyta na Grim Dawn, alebo PoE.
    Je to take arkadove behanie od ohnika k ohniku a na konci je boss. Rinse and repeat.. Cele to je odete v kabatiku z roku 2005.
    Ak niekto caka, ze vybehne do velkeho sveta, bude grindovat levely a spekulovat nad rozdelovanim skill pointov, ten nech radsej usetri 44€ na nieco ine. Alebo nech pocka na zlavu...
    • :D chvala bohu že sa to nechytá vizuálne na omaľovánkový D3.D2 bola fajn ale trojka..škoda reči,práve aj pre vizuálnu stránku tomu dám šancu ..D3 ma sklamalo -po dvojke to bol úpadok.:)
  • bude i čeština? nerozumím po čobolsky
    • Kvuli tobe to dokonce planuji prelozit i do kokotstiny...
      • tohle vidím na ban
        • TheGGG
          myslím že takto řádný stěr ocení i cenzor a ban nedá... *1* *1*
        • já vidím na ban každej tvůj příspěvek. bohužel, za ymbecilitu se zatím nebanuje
        • Nebude tvuj prvni...
        • Žádnej ban nevyřeší Tvojí ignoranci.
  • KamilZm
    Nesnáším české/slovenské hry, které neobsahují alespoň české/slovenské titulky. Chápu, že se nějakému zahraničnímu studiu, co ani neví, že čeština existuje, překlad často nevyplatí. U českého/slovenského studia chybějící překlad beru jako pohrdání našinci, protože by to pro ně bylo s minimálními náklady.

    PS: Kecy typu "nauč se anglicky, vole" si prosím nechte od cesty. Není mi 20, 30, dokonce ani 40. V ve škole jsme měli jen ruštinu a teď už se to velmi blbě dohání...
    • já jsem měl ve škole ruštinu a francouzštinu. a představ si generační kolego, anglicky jsem se naučil sám po skončení povinné školní docházky.
      • KamilZm
        Což o to, představím si to a i tomu věřím, ale takových je z různých důvodů minimum, na rozdíl od mládeže. Že jsi to zvládl Ty (gratuluji) neznamená, že to platí i pro jiné. Pravděpodobnost, že důchodce bude mistr světa v běhu na 100m moc velká není.
        • Pokud chcete srovnávat učení jazyku s během na 100m, tak se nejedná o nic jiného než výmluvu. Chápu, že to bylo myšleno obrazně ale už takto vytvořená úměra o něčem svědčí. Angličtinu na základní úrovni pro hraní her se dá naučit i v důchodu.

          Ale každopádně souhlasím, že nepřítomnost alespoň českých titulků v cz/sk hře je přinejmenším mrzuté...
    • Presne tak..Vzdyt to ma i rustinu,polstinu,a ja nevim co jeste,a cestina,nebo slovestina nikde.. *16*
  • madPav3L
    Na Steamu je demo na vyzkoušení...
  • No podle recenzí na Steamu to není žádná velká pecka. Jsem docela zvědavý na zdejší hodnocení, protože hry tohoto typu mám rád. Nejlepší z poslední doby je dle mě Grim Dawn. Kdo nezná rozhodně doporučuju zkusit.
    • Veny
      Na železo dost náročná hra... celkově mě vůbec nechytla a že je to ARPG? No, minimum skillů, žádná magie - radši dám přednost zmíněnému Grim Dawn, Van Helsingovi, nebo Wolcen, který zatím vypadá dost slušně.
    • Ako fanusik Grim Dawn co ho podporil este na kickstartery musim povedat ze Vikinds su lepsi, jedine co zamrzi je absencia local coop modu pri PS4 takze to nemozme hrat spolu ani len 2 na jednom PS4 :(
      • Suhlasim, rozhodne je to lepsie ako GD.

        Naozaj velmi vydarena hra, ak by bola o 10E lacnejsia tak je to uz uplne super!
      • Chápu, že hratelnost je čistě dubjektivní a skutečně ze srdce ti přeju, že se ti Vikingové líbí. Tvrdit ale, že je to lepší hra než Grim Dawn není objektivní. Může tě tato nová hra bavit víc, než starý Grim Dawn, ale tvrdit že je to lepší hra je asi jako tvrdit, že nová škoda Octavia je lepší než stará Porsche Carrerra 911.

        Je dobré, že nejsi recenzent. Vlci z Midgardu jsou kratičká (na poměry tohoto typu her) hra s pěknou grafikou, která ovšem žádným způsobem nejde přenastavit (teda hned po vydání nešla). Má ale ošklivé animace (doporučuju střelbu z luku, která vypadá jak kopírka z Diabla 1). Má parádní ozvučení, ale ne vždy. Můžeš uskakovat. Můžeš vzít do ruky jakoukoliv zbraň, ale u některých je rozbité zaměřování (luk) - nebo spíš špatně udělané než rozbité. Hra plus znamená, že ti wipnou postavu, respektive gear a podobně, takže tvá odměna do hry plus je WIP. Hra ma coop mód, ovšem pouze pro dva hráče. Hra sice má skill tree, ovšem v porovnání s jinými hrami tohoto typu je to takový stromeček, nebo možná keřík *5* .

        Hra stojí 45 euro, za které dostaneš zhruba 10 hodin hraní.......někteří optimisté sice tvrdí, že až 12 hodin hraní, ale i tak.......WTF?

        V čem je to lepší než Grim Dawn? A jo vlastně, zapomněl jsem, můžeš uskakovat
        • Tak zaprve Coop ma ale nie lokalny len online bohuzial. Co sa tyka luku ten som este neskusal, celkovo grafika je podla mojho subjektivneho nazoru o level vyssie ako Grim Dawn co mi vlastne na Grim Dawne aj docela vadi ze tam je to taky gulas nemajo to jasny art direction. Neviem kde si prisiel na tu dlzku kamarat to uz presiel a trvalo mu to nieco cez 16 hodin a ten isty clovek presiel Diablo 3 pod 9 hodin. Uvidim ked dohram, ale nikam sa neponahlam.
          • Hele v klidu, pokud se ti ta hra líbí, tak prostě super, ale objektivně hra nemá co za 45 euro nabídnout. V zásadě se snažím říct, co ta hra (ne)umí a to tak, aby to něco dalo někomu, kdo ji ještě nevlastní. Já bych taky nemohl být recenzent, určitě ne dobrý *15* .

            Teď ale vážně - hra hrozně klame tělem. Tváří se jako něco, co není. U Grim Dawn ta grafika mohla být lepší, ale člověk už při kupování VĚDĚL, že ta grafika taková bude pořád a že tam jsou stovky možností jak hrát.......tady ve Vikings hře jde o tom, že se hra TVÁŘÍ že je tam co hrát, ale skutečnost je přesně opačná
      • tak se dohodnete panove
  • Aktuálních 58% na Steamu je více než odpovídající hodnocení. Osobně bych tomu dal ještě o chlup míň. Rozhodně doporučuji před koupí nejprve shlédnou nějaké gamesplaye na youtube nebo jinde, aby jste posoudili, zda to má smysl kupovat. Velmi nenaplněný potenciál, a ani s tou 4K grafikou to není tak úplně ono. Bylo t ov mém seznamu přání hodně dlouho, nakonec to završil refund peněz.

    Nechci hru úplně shodit, ale třeba takový Grim Dawn je 50x zábavnější
    • hahah totožnej příspěvek :D Dobrá souhra
      • No hlavně to doporučení alternativy, to je stejný a vlastně i logické, Grim Dawn je skutečně pecka, které by slušela hezčí grafika, Tihle Vikingové jsou sice obaleni pěknou grafikou, ale mnoho zajímavých mechanik nepobrali.....

        Nejblíž těmi mechanikami je této hře asi tak Viktor Vran, taky tam jde uskakovat - to je vlastně jediná věc, která stojí za zmínku v této hře - uskakování. Problém je, že to je tak všechno co za zmínku stojí.
  • Jack1947
    Jen škoda že to je diablovka a ne 3rd person mlátička *12*
    • jaký je v tom rozdíl?
      • Jack1947
        Grafika by se více hodila na mlátičku ne klikačku a furt sem si to naivně myslel až do vydání že bratří z čobolánska dělají něco jiného.

        Prostě škoda, prostě klikacích festů to je přehršel
        • Tak ještě že se v mlátičce nekliká..
        • Vůbec nerozumím tomu co píšeš, ale asi v tom tedy rozdíl nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit