Přejít na výpis diskuzí

Slunečno s občasným pádem vrtulníku. PvP ve střílečce Insurgency: Sandstorm je nemilosrdné

12.8.2018 10:46
Patrik Hajda 9 příspěvků

První Insurgency si vyzkoušelo na pět milionů hráčů, což už samo o sobě leccos vypovídá o jejích kvalitách. Napjatě očekávané pokračování Insurgency: Sandstorm vypadá minimálně od pohledu mnohem lépe a o jeho kvalitách se můžete sami přesvědčit v právě spuštěné betě. Plná hra se schovává za nejbližším...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Anon-ym

  Tyjo nevím, jestli je to jen tím testovacím gameplayem, ale působí to na mě mnohem víc arkádověji než původní Ins. Na té se mi právě líbilo, že to bylo víc realističtější než BF/COD, ale zas žádná ARMA.

 • Škoda, že si autor nedal práci a nezmínil, v čem se dvojka liší od jedničky. Informační hodnota článku je poněkud nízká. 

 • Prvni Insurgnency je skvely, tohle ale vypada trochu rychleji..doufam ze to hre neuskodi.

  Asi me tu ukamenujete, ale uz u prvni jsem si rikal, ze by bylo fajn mit tam nejakej unlock system. Clovek by si tak aspon prosel hranim s ruznyma zbranema, ne si jen hned vzit FALko s reflex sightem a byt kral..to byl aspon muj pocit.

 • Jack1947

  Kdyby to mělo kampan...

 • jindra.veliky

  na prvnim insurgency se mi libil ten pomalejsi gameplay a vic taktickej postup, tyhle zabery jsou takovy splaseny jak Counter Strike/CoD...:( snad to je jen predem pripravena opicarna 😐

 • BoB.2

  😂 jak tam střílí ty nastčený paňáce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit