Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím no, jednak nemám rád metal, a druhak Salt and Sanctuary mi přijde tak o řád lepší, o Castlevania Symphony of Night nemluvě, to je perla. Navíc tahle metalová mrtka nevychází na žádné herní konzole.
  • Lol. jsi mě rozesmál. :D :D
  • Besides the hardware specification, input lag is also determined by individual software. According to a Digital Foundry article from 2009, input lag on Xbox 360 titles range from 67ms to 200ms.

    Xbox One reduces wireless controller latency by 20%

    ze steknyho clanku, trocha matematiky a kouzelny cisla jsou 54-160ms, pokud to nevnimas, jsi stastny clovek

    kolik je to u packy od sony se mi hledat nechce
  • Latency u bezdratovyho ovladace vubec nemas sanci postrehnout...
  • dobra, doted jsem po tom nepatral, a opravdu bt pouziva o dost nizsi frekvence nez IR, coz latenci urcite nesnizi, viz prispevek nize
  • Indoktrinovanej, to je fajn slovo a ani bych nečekal, že si ho přectu v diskusi o gamepadech :)

    No tam, kde gamepad používám, tu latency nevnímám, což je překvapivé, protože bezdrátovou myš (ať BT nebo s nějakým jiným WL přenosem) nemůžu používat, protože to zpoždění "cítím".
  • 1. Moderní gamepady nekomunikují přes infraport.
    2. Moderní gamepady nekomunikují přes infraport.

    Promiňte že se opakuji, ale považoval jsem to za natolik vyznámné, že jsem to raději uvedl dvakrát.
  • pokud nepoznas spozdeni - the standard Bluetooth latency of more than 150 ms (+/-50ms)

    tak uz jsi dokonale indoktrinovanej a nevnimas to
  • infra urcite a to tlaci jako normu, delaj z nas bratry zpatecniky
  • Je to dobré :)
    Kup na steamu a za ty 2 hoďky to snad otestuješ dostatečně. Pak refund a koupit na GoG :)
  • Asi neumíš pochopit psaný text, protože o delay jsem nepsal. Psal jsem o tom, že nechápu ten hate na gamepady ze strany PC hráčů.

    Jinak já to hraju na Dualshock 3 připojeném přes BT a pomocí DS3tools emulovaném jako X360 controller a žádný delay nepozoruji.
  • Spíše Prosatana...
  • Konzole a gamepad znamena delay v ovladani? orly?
  • i kdybys mel u 286 volant, tak me nikdo nepresvedci, ze delay pri ovladani je k necemu dobra

    kvuli tomu jsem skoncil napriklad s nfs, protoze totalne zdegenerovala
  • Dik za pripomenuti. Bude recenze? Usta po traileru zformovana v usmev me totiz premlouvaji k nakupovani ☻
  • smrt a metal jsou dvě věci, které opravdu nemusim
  • radim.zaty
    Co to je packovaci standard? Proc sakra maji nekteri PC hraci takovy odpor ke gamepadu a kde se tato averze vzala? Ja jsem svuj prvni gamepad mel uz u prvniho PC (286ka) a u kamose jsme na gamepadu valili NHL 93 na jeho 386SX a od te doby je nejaky gamepad vzdy soucasti meho herniho arzenalu, protoze proste nektere hry se na nem hraji lepe a 2D plosinovky jsou jedny z nich.
  • njn, vycitaj tomu ovladani se zpomalenou odezvou, to sou ty packovaci standardy v praxi
  • alladjex
    Doporučuji, ale také překliknout a přečíst positive reviews. Hodně negative reviews je spíš "first impression" ve stylu, zahrál jsem nejde mi tu s... na to.
  • rami.cz
    Mrknete na steam reviews :D lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit