Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Střílečka z druhé světové? To je dnes celkem unikum, už se těším.
  • To by byla hlína, kdyby fakt udělali opravdový simulátor snipera a nechali by hráče ležet 2 dny v kuse na jednom místě, než by si mohl 1x vystřelit *1*
    • případně by dělal pozorovače a po týdnu by ho stáhli bez výstřelu...
  • Hlavně doufám, že překopou stealth a zaměří se víc na ostřelování. Sniper Elite 3 se marně snažil konkurovat klasickým stealth hrám a nakonec z toho vznikl takový podivný mišmaš, kde boj na blízko nestál za nic a boj na dálku byl kvůli stísněným lokacím často nemožný.
    • ostřelování *1* tam se hraje za dělostřelectvo??? *1*
  • Hrál jsem jedničku a byla super. dvojka mě nebavila a trojka mi přišla jako špatnej vtip.
    • Závidím.

      Jedničku jsem po pár hodinách utnul, víceméně repetitivní mise, levely úzký koridory s velmi omezenými možnostmi procházení, AI s ostřížím zrakem a muškou, jen ten příběh v reálu byl zajímavej, nikoli už jeho podání ve hře.

      Dvojka stejný výsměch, opět přemoudřelá a až obdivuhodně přesná AI, opět těsný koridory a nejotravnější bylo, jak mi hra vnucovala pokaždý "tu správnou zbraň" (dvojku jsem přestal hrát na začátku při osvobození zajatýho aprťáka nekde na pobřeží, kdy jsem na ochozu majáku čelil opakovaným vlnám nepřátel, co i v optice sniperky nebyli větší než pár pixelů, ale páni mě krásně na tu vzdálenost trefovali svýma Kalašnikovama ledva jsem vystrčil hlavu).

      Na trojku jsem už ani po tomhle všem neměl chuť. Asi proto, že SE jsou hry tagované mj. jako "stealth" a tam mě minimálně jednička i dvojka zklamaly na celý čáře.
      • Jednička byla skvělá když to porovnám s druhým a třetím dílem.
      • si asi pletes hry ne??ve 2 zadne pobrezi nebylo a AK uz vubec XD
      • si asi pletes hry ne??ve 2 zadne pobrezi nebylo a AK uz vubec XD
  • 3ka byla hruza, snipovani nepratel v malem taboru na 100 metru, oznacovani nepratel a moznost videt jejich siluetu i pres prekazky... navic jak nabihali do rany.. AI uplne mimo, refund po hodine
    • Tuším, že nejtěžší obtížnost toto neumožňovala, a pokud ano, tak jen omezené množství vojáků (přesně si už nepamatuju).
    • Oni ti nutily je označovat?
  • Až místo grafiky přidají uvěřitelnou balistiku a editor misí, tak mne to možná začne zajímat.
    • Asi tak, balistika je minimálně úsměvná. *2*
  • TheGGG
    Zase druhá světová? Tss... co třeba Korea nebo Vietnam?
    • Ristoro
      Ona se druhá světová váže k nějakému specifickému místu? Jinak nechápu tu větu co jsi napsal.
      • TheGGG
        pokud nechápeš ani tak základní větu, pak by jsi měl zvážit zopáknutí ZŠ.... a druhá světová je nudná a nezajímavá a dááááávno ohraná, je úplně jedno, kde se bude odehrávat...
        • Bohuzel ti musim oponovat. Rict o valce, ktera pokryla temer vsechny mista na nasi planete, bojovalo v nich nekolik desitek narodu, disponujice nejvetsim poctem typu zbrani a to dost nevidanych, ze je nudna a nezajimava me pripada minimalne smesny, ne-li spise smutny... Asi nema cenu dal pokracovat, vid? *5*
  • Jediný rozumný simulátor snipera je série ARMA. Tam jsou vzdálenosti hodné ostřelování. Tady je to jen střílení přes ulici a to ještě jako Rambo proti přesile. Chtělo by to hidden and dangerous 3...
    • S ARMA jdi do haje. Debilni dabing, hnusna grafika, priserny hit register, hrozne ovladani a dementni AI. To si radsi zahraju My Little Pony barber shop nez ARMU.
      • https://www.youtube.com/watch?v=Yy8MUnlT9Oo
    • Kozy
      Tohle ale taky neni simulator, nastesti.
      • A proto se to jmenuje Sniper ELITE.
      • ARMA taky není simulátor sniperů, ale... dělá to mnohem líp než tahle sranda. Což je trochu smutný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit