Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • sugyn

  Jsem si to ted stahnul z game passu a hned prvni mise me rozbila. 

  Vtrhnete si takhle do baracku kde nemci muci la ressistance. V momente kdy rozrazite dvere nemec se otoci a ta ztmavena la ressistance (ktera sedela na zidli a mela byt asi svazana a prohledana) ho bodne kudlou do krku a pote na vas promluvi anglicky s brutalnim Liverpoolskym prizvukem. 

 • Corvus

  Kárl Von Bahnhof znovu zasahuje! Po parádní Itálii ještě krásněji zpracovaná Francie. :-) Konečně je hra na disku. Doufám, že se brzy pochlapí i Poláci a naservírují další povedený Sniper Ghost Warrior: Contracts.

  • TheSuffering

   No já se na to hrozně těšil, ale když tak čtu reakce lidí na Steamu, koupi jsem odložil. U čtvrtého dílů mám v singlu přes 500 hodin, ale u pětky je příliš mnoho nespokojených lidí na to, abych to risknul.

   • Maxianimal

    Tak lidi brečí hlavně kvůli Invasion (za mě paráda, užívám si to). Uznávám, že někdy je těžký poznat, co jde přeskočit a co ne, to by měli vychytat. Jinak je to takový to "same,same, but different, but still the same". Takže pokud člověka bavila čtyřka (a trojka a dvojka) jako mě, tak u pětky chybu neudělá. 8/10 je odpovídajííc hodnocení. 

    • TheSuffering

     Invaze neřeším, ty si vypnu. Na to nejsem zvědavý a pokud je to opravdu jen přeskinovaná čtyřka, nemám s tím problém, protože ta byla parádní, ale ono se na fórech řeší těch problémů víc a to nejen technického rázu. Možná chvilku počkám, zda bude nějaký patch a uvidíme.

     • Maxianimal

      Já tedy žádný problém zatím neměl. Jediný, co jsem si řekl je, že skutečně je blbý poznat, přes co člověk může skočit a přes co ne. Absence trip wire mi nevadí, nepoužíval jsem. Kámen už je horší, je jen píšťala nebo hvizd. AI je klasicky docela blbá, jak kdy. Doufám, že SE6 bude skutečnej skok směrem nextgen (nebo aspoň current gen), ale tohle je taky fajn.

      • TheSuffering

       Možná mě ještě přesvědčíš.😉 Je fakt, že trošku pauzu od Lost Ark bych už asi potřeboval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit