Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně jak říkáš.
  • sensible soccer jsem miloval, tohle ale z toho kratkyho videa vypada presne jak jsi popsal, jako parodie na fifu s nulovou obtiznosti

    mic prilepenej na noze... to byla nejlepsi vlastnost puvodniho sensiblu, ze udrzet mic na kopacce nebylo nic samozrejmyho
  • Súdiac podľa videa:
    No čo ja viem? Že by som z toho padal na zadok sa nedá povedať. Ako, určite som rád, že aspoň niečo bude, to zase hej. Ale keď už má ísť o arkádu, tak ten prechod popri obrancovi bol ale úplne "bezbolestný". Pokojne tam mohlo ísť aspoň troška "do tela" alebo "šmyčka" alebo aspoň nejaký drcanec... alebo aspoň ťahanie za dres. Prefrčanie popri obrancovi, ktorý sa na mňa pozerá ako púk mi teda zrovna zábavné nepríde... ani keď ide len o arkádu. Ak má ísť o poriadnu zábavu, tak by mohli umocniť to, čo sa naozaj na trávniku deje - pokojne mu obranca mohol dať trochu do tela a útočník sa mohol umierajúci hodiť na zem, zvíjať sa v posmrtných kŕčoch, aby hneď vzápätí sa mohol postaviť v 100% forme na zahrávanie priameho kopu... to len ako príklad. Alebo mu mohol obranca dať aj facku. Kurnik veď to má byť arkáda a nie PES alebo FIFA na najnižšej obtiažnosti... keď si budem chcieť zastrielať len tak na bránu (aj s protihráčmi), tak si dám teda tú FIFU na "amatéra"... Príde mi to suché - hra na pár zápasov... sorry.
    Ale opakujem, dobre, že aspoň niečo (lepšie ako drátom do oka).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit