Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím proč SPOILER autor článku chtěl nechat Snakea umřít, když tam bylo jasně vysvětleno proč se nezabil SPOILER.
    Jinak, tohle mi po dlouhé době zvedlo moji herní náladu, MGS je moje srdcovka už od mala. Pro mě to bude navždy 1. Metal Gear Solid ( PSone), 2. MGS4 : Guns of Patriots, 3. Metal Gear Solid Snke Eater, 4. Metal Gear Solid 2 :Sons of Liberty.
    Ještě chci potáhnout HD kolekci na PS3 kvůli Peace Walkerovi. Každopádně go Kojima go :)
    • ales.smutny
      V uvozovkách je citace, stěžovat prosím u Kojimy, ne u mne :)
  • Misto zbrani se bude tunit kreslo a ty socialni prvky budou v podobe zebricku a showroomu kdo ma nejvic cool vytuneny kreslo nebo fofrklacky..no to bude zazitek :D
  • Možná, že se přižene s chodítkem, možná už na kolečkovém křesle

    Uz to vidim..misto toho aby si snake vlezl do barelu a pripadne se kutalel na protivnika jako ve 4ce tak je rovnou prejede kreslem..a otakon bude prodavat upgrady pro jeho vozitko...terenni gumy atp. :D
  • Mno snad to zvládnou...tohle je velká srdcovka.
  • No snad to nebude MGS5 : Nanomachines strikes again :) I am no hero , never was never will be. Už nechci aby tam všichni fňukali a za vše mohli nanoboti, prosím. MGS 1,2,3 Skvost u Guns of patrios Kojima trochu přepnul do Fag modu , tak snad ho už to EMO obdobý přešlo. *7*
  • Nech už to bude čokolvek tak sa rozhodne tešim MGS nemal ani jeden slaby diel verím tomu, že sa to nezmení ani piatym dielom.
  • Ten titulek je jak "Michael Schumacher nekončí: Řídí Fiat Scudo." *1*
  • Izmæl
    Nápad s kyborgem, v němž jediná organická věc bude mozek, zní výborně. Kéž by to takhle udělali.
    • KokyMetalGear
      Tak tahle problematika tu byla nakousnutá a bravůrně zvládnutá v Deus Ex. Jinak viděl jsi Ghost In The Shell? *4* to je přesně to, co chceš hrát *4*
      • Izmæl
        Bohužel nemám PS1. *1*
  • Mno a pokud se nenechá Kojima umotat do nějaké exkluzívní smlouvy, tak by mohl být MGS5 zas na PC, jako jednička, dvojka a chystanej Rising spin-off. *1*
    • Izmæl
      Revengeance má být i na PC? Jsem tohle info nějak minul teda.
      • Dle Gamespotu ano a ten na tohle JO/NE dost dbá, tak snad eventuelně http://www.gamespot.com/metal-gear-rising-revengeance/

        Když se to jmenovalo ještě MGS: Rising tak to bylo i na wikipedii
    • SnakePlisken
      Pokud ano, tak doufám, že si dají na konverzi záležet. Ne jak to zprznění, co předvedli u MGS2.
  • KokyMetalGear
    ouuu Mě by uplně stačilo, kdyby udělal čistokrevnej remake MGS1 z PS, jako to udělal Capcom s RE1. *1* Fandim tomu a nezáleží mi na tom, jestli to bude prequel nebo sequel *4* "Who are The Patriots?" *5*
    • "La-li-lu-le-lo" *5*
      • KokyMetalGear
        Správně. Doufám, že jsi odpověď věděl a nepoužil google? *15*
        • Ne ne MGS je srdcovka a moje nejoblíbenější série :-) kromě Metal Gear Acid vlastním všechny díly :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit