Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vim, ze je dost lidi, kterejm dnesni 3d technologie vadej na oci, dikybohu nejsem jeden z nich a osobne shutter glasses pouzivam, sem tam si na nich neco zahraju i tak 3-4 hodky a v pohode. Navrat helmy, na ktery sem taky zkousel Descenta kdysi na Invexu, me zajima. V nejakym lepsim baleni samozrejme a za rozumny penize :)
  • Takovýhle ptákovivky jsou potřeba, jinak se vývoj nepohne z místa. I když se to neujme, tak aspoň vědí kudy cesta nevede *1* Jako nadšenej virtuální pilot vám můžu říct, že při použití EyeFinity + TrackIR (FreeTrack atd...) je vjem prostoru takřka dokonalej
  • Spades
    Jako jo... Coz takhle dat si AR/VR paintball ne ? :D
    Akorat by to chtelo neco lehciho, nez takovouhle prilbu
  • Amylee.Anderson
    Až vymyslí hru Lepší než život, tak se o to budu zajímat :)
    • Stixxy
      Aby to nedopadlo, tak jak to tam dopadlo *1*
      • Black_Hand
        ne, ji bude stacit, kdyz se tam misto mcgruderovy objevi vysoky chlapek s brylemi, bradkou a oranzovo-sedo-cernym oblecku a dlouhym cerveno-sedym nastrojem.
        • Amylee.Anderson
          Ten by mi toho asi moc neřekl, já bych tam radši měla Gabea Newella, abych mu mohla dát páčidlem :D
          • Black_Hand
            jj, pan phd je opravdu zlatousty. spis bych ale cekal, ze budes vynalezavejsi, co se tyka gabea. neco jako co kocour udelal rimmerovi :).
  • Jako jo, pojďme touto cestou, ale chudáci oči :)) Po 4 hodinách hraní a sundání brýlí budu nejspíš slepý :))
    • Black_Hand
      ja si pamatuju, ze jsem to pred asi patnacti lety zkousel s descentem. dve maly crt obrazovky a tezky jako krav* :). problem byl, ze descent byl docela narocny na ovladani, tak jsem to prasil. a pro rypaly...samozrejme, vim, ze tenkrat to 3d nebylo :).

      a to ze mi pak z toho bylo docela blbe ani snad nemusim dodavat :).

      mimochodem: krav* je na tiscali zakazane slovo, dobre to vedet :). po "diskuzich" u replaye chapu
    • Eye trek od Olympusu se myslim kazdou hodku vypínali aby to se slabsima povahama neseklo :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit