Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Boha lidi jako vážně ? .. ech echm.. God of war 2018 na 98% :)

  • Carnage666

    Tak určitě dědo. A ty 60fps Bloodborne jsou asi fake. To že není volně ke stáhnutí neznamená že není. Nebo že není dělaný jen na jednu hru.

  • roman2277

    Ale dite neexistuje zadny funkcni emulator PS4.

  • opravdu tam nebyla nejaka exkluzivni smlouva aby to vyslo jenom na ps4 ? fromsoft nema preci problem vydavat na pc 

  • Carnage666

    Osobně automaticky pro všechny Souls hry používám x360 gamepad na PC.

  • maros.goc

    ty si na PC uz asi nehral pekne dlho, lebo dnes je to doslova vsetko automaticke : )

  • Jj. Teď už bych počkal na PS5

  • JohnyTheZik

    DS1 se bez gamepadu hrat nedal - souhlasim (DS:R je uz o necem jinym), ale vyjma tech gamepadovejch navodu bylo DS2 na K+M naprosto v pohode hratelny day one. O SOTFS edici ani nemluve.

  • Meow

    Viděl jsem nějaká videa a přijde mi to dost repetitivní i na základě videí, natož co to pak hrát sám třeba 20 hodin. A nějakých 50 euro jsem ochoten zaplatit fakt jen hře, která si to zaslouží a nabídne mi dost zábavy. Bloodborne nebo Ghost of Tsushima by to mohly být, ale Horizon fakt ne. To je tak na 10 euro. 

  • Dag0

    A to sem už chvíli uvažoval, koupit psko kvůli Ghost of Tsushima... No tak počkáme :D

  • Dag0

    nechci kazit nadšení ale bloodborne není hra 1st party studia, takže bude záležet pouze přímo na From Software jestli udělají port :/

  • Derp_1337

    DS2 byl v roce 2014 a byl to taky dost velký problém si zahrát.

    Ještě si pamatuji na mé pokusy si to zahrát na K+M a to jak mi hra vyhodila upozornění "press A" , přičemž tlačítko "A" na klávesnici vůbec nic nedělalo. Ukázalo se, že to byla nápověda pro konzole Xbox, že máš zmáčknout tlačítko "A" (na klávesnici jsi musel hledat, která klávesa tomu odpovídá).

    O plnohodnotném ovládání myší si člověk taky mohl nechat zdát. DS2 bez gamepadu bylo utrpení.


    PS: samozřejmě netuším, jestli to pak nespravil nějaký patch. Kdo ví.

  • Derp_1337

    "viděl jsem u kamaráda, jak se mu sekalo GTA5 na PS4"

    To je problém toho, že většina lidí neví, jak se o tu konzoli starat.

    Většinou lidí ji strčí do obývací stěny a zapomenou na to, že konzole potřebuje mít jistý průtok chladného vzduchu, aby mohla fungovat. Konzole opravdu nemůže být v nějaké skříni, ale potřebuje, aby alespoň zepředu a zezadu mohl proudit čerstvý vzduch.

    A kdyby problém nebyl v prostředí a dostatečné cirkulaci vzduchu, tak je potřeba ještě zkontrolovat, zda konzole není zanesená prachem. Ani PC nebude bezproblémově běžet 7 let aniž by jste aspoň jednou vyčistili prach (grafický náročné aplikace jako hry jsou velmi náročné na chlazení).

  • Pro vývojáře určitě

  • RAMIUS89

    ze si to konecne uvedomili.

  • tak snad bloodborne BlessRNG

  • PC HW je sice dražší, ale cena SW je úplně jinde + u konzole do toho započítej měsíční poplatky za to, že vůbec můžeš být online a za pár let jsi na +/- stejných číslech, ale s poloprázdnou knihovnou a až přijde nová generace, tak už si nic nového nezahraješ.


    Konzole si finančně vyplatí pouze někomu, kdo má 5 her a stačí mu to. Pokud jich máš 400 a chceš hrát online, tak už je cena SW hodně znát.

  • Za pár let to setjně bude v nějakém bundlu nebo to budou někde dávat zadarmo. Cena her na PC je prostě jinde než tam, kde se z ceny her musí dotovat HW.

  • D3sert

    S tím za pár minut hraju nesouhlasím, mám teď od kámoše půjčený klasický PS4, strčil jsem dovnitř disk se Spidermanem a přes hodinu se kopírovaly data, se svým internetem bych to měl mnohem rychleji stažený.

  • Maxianimal

    Skvělý souboják? Minimum copy+paste balastu? Asi jsem hráli jinou hru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit