Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    v éře PS2 už se dobré kousky našli, ale ty starší fakt nee

  • Knifer

    Řada nových her je úžasná ale to přeci neznamená že jsou staré hry špatné. 

  • TheGGG

    ani ne, to spíš tato diskuze je plná nemocných retro pc master race... řekl bych, že já, i ty desítky milionů majitelů PS4 budeme v pořádku a stejně tak všechny ty desítky a desítky milionů lidí co si užívají moderní AAA hry a nebrečí v jednom kuse, jako zdejší retro partička....

  • radim.zaty

    Hele a nenapadlo tě, že svět může být v pořádku a že jen ty jsi tak trochu naprosto úplný de.il? ;-)

  • TheGGG

    to mě vždy baví, jak já si v klidu napíšu svůj koment a tuna pc mustard race se na mě nalepí a začne mě poučovat, jak jsem to hrozný člověk....

  • TheGGG

    hahaha typická reakce.... to jsme se nasmáli

    a prát prádlo v potoce je lepší jak v pračce a vůbec, zlatý středověk, to bývaly časy

  • speciez

    Ono to je spis tim ze GGG v dobach SNES(a neco mi rika ze i v dobach PS2) nebyl jeste na svete.

  • speciez

    to je cool jak ty ses vlatne ten typicky klise konzole geront ktere obcas potkas na forech vlozene do jedne jedine osoby. 

    Jestli je to jen act tak super prace, a jestli ne tak mi je te fact lito.

  • Ilusiveman

    Jen tak dál :D lásku, mír, konzoli :D

  • Ilusiveman

    The Last of Us.. 😎

  • iSpirit

    Maximálně subjektivně! Tahle generace nabízí mnohem větší diversitu her. A když už jsme u těch exkluzivit , tak u PS3 si vzpomenu na Journey, MGSIV a Demon Souls, jako hry co mě bavily a to mám k MGS IV ještě výhrady. 

  • PanS

    Pro mě asi poslední generace konzolí, která stála za to. To, co předvádí tahle od 2013, je mírně řečeno rozpačité. A s těmi remastery souhlasím. Nikdy předtím jsem je neviděl vycházet v takovém množství.

  • Carnage666

    Díky Spider-Manovi jsem PS4 kupoval a samozřejmě dohrál na platinu společně s Bloodborne (taky jeden z hlavních důvodů proč jsem chtěl PS4) pak jsem dohrál The Last of Us a God of War a rozhodně nelituju že jsem PSko koupil a dokonce jsem si dost užil i The Order 1886 i přes to jak byl krátký pořád je to na svojí dobu technicky úplně vymazlená hra a když vidím co vychází dnes tak je mě celkem mrzí že v tý době to dostalo takovej hate.

  • omiklon

    Minulá generace byla (objektivně) luxusní a ta současná z toho dosud těží mimo jiné skrz remaky/remastery.

  • Spades

    Jenže to platí pouze pokud tě baví platformovky a JRPG.

    Pokud hraješ FPS a TPS, tak až do PS4 nebylo o co stát. Ano na PS1/2 byly FPS, ale bylo to něco strašného. PS3 už bylo hratelné, ale ten HW to strašně omezoval. na PS4 se teprve pořádně rozjela grafika s hratelností.

  • Knifer

    Tedy doufám že to co píšeš nebereš jako univerzální pravdu. Řada starých her jsou klenoty které se snaží dnešní produkce jen neúspěšně napodobit

  • iSpirit

    Je to +- tak, tahle generace ale na tom není tak špatně jako za PS3. Dá se najít kvalitní tvorba. Zbytečná honitba za grafikou přebíjí hratelnost. Vidíme to na např. i na God of War, což není rozhodně špatná hra, ale hra funguje hlavně na první dobrou a člověk moc o hře nesmí přemýšlet.

  • TheGGG

    jako obvykle jsi samozřejmě úplně mimo a tvůj názor je k smíchu.... přesto děkuji za reakci... kdyby tady nebyly špatné příspěvky, jak bychom potom poznali ty dobré...?

    Hry jsou obecně lepší a lepší... nějaký nedohratelný 8bit humpl, to nepovažuji ani za hru... to je jak tvrdit, že koňské spřežení je lepší jak auto...

  • Lukass

    No vcera sem rozehral God of War a jako fakt pecka,  mam svoje vyhrady hlavne k tomu ze se to tvari jako open world,  pritom nemuzu seskocit ze skaly jinde  nez tvurci chcou.  Ale soubojak je uplne skvelej a boj to je radost. 

    Hry  jako God of War,  Uncharted atd.  se fakt musi zahrat

  • nejlepší konzole všech dob je SNES, a pak PS2. Já mám pořád neodbytný pocit, že dřív ty hry byly tak nějak lepší, a to i ty konzolové. Dnes je to hrozná komerce, grafika přebíjí hratelnost, většina her je na jedno brdo, plytká. A nemyslím že to je jen nostalgickýma brýlema, protože spousta z těch starých her jsem hrál poprvé nedávno (několik let nazpět). Každopádně SNES byla platforma, kde vyšlo straně moc hrozně dobrý jRPG her

    https://www.ranker.com/list/best-snes-rpgs-ever/reference

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit