Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nechcu 5 dni zadarmo ja chcu hru zadarmo a priplatim si
  • flash789
    ja nechapu jak takovy mega firmy jako Sony a Mikroměk nemaji tohle zabezpeceny a hackne je kazdej c*racek.Ze se tohle nestava na steamu třeba, evidentne to zabezpecit jde. Kdyby se jim to stalo poprvé tak nereknu, ale pokolikáté tohle uz je? navíc přes vanoce, to je ostuda neskutecna, za tohle by měli kompenzovat jak vztekly..amateri..
    • To jim hackujou pc hráči pomocí pc, konzolisti by se nikdy klávesnice nedotkli, takže musí hackovat pomocí gamepadu.
    • Steam byl nšdostupny taky a kdyby na nej nekdo zautocil masávnám DDOS utokem, tak se zhrouti taky. Nejedna se hack, ale pretizeni sluzby a obrana proti masivnim DDOS utokum neexistuje.
      • flash789
        ale existuje..kecko..
        • Samozřejmě, že neexistuje. Přemýšlej trochu, proboha. Akorát se ztrapňuješ.
        • faitheater
          Tak napis navod ako predist DDoS utokom do Sony a MS a do konca zivota nemusis pracovat :-)
  • tyjo to je "výhra" 10% slevu na hry co jsou o 50% dražší *1* A to si to lidi nechaj líbit? njn vždyť to jsou konzolisti ti jsou zvyklý platit*1* *1* *1* *1*
    • Kdyz si píckas na slevu nebo se realizujes v bazaru, tak to zas tak dramaticke neni. Ja si treba uz nekolik let chtel zahrat stryho dooma, ale nechtelí se mi za nej davat vic nez stovku, mel jsem na steamu i gamers gate upozprneni na slevu a nikdy nepadla cena moc dolu, az ted jsem na PSN koupil Doom Classic Complete (doom I a doom II vcetne vsech dodatku a rozsireni). Za tuhle cenu na pc nebyl nekolik let k dispizici. Vyhodou PSN je moznost platit pres kupony, kdy kupon v hodnote 1000 Kc se da koupit za 800 Kc, takze ja mam permanentni 20 % slevu. A tituly, ktere musim mit hned a nedokazu pockat na slevu, vychazi jen vyjimecne. I tak vlastnim vic her, nez kolik jich dovedu kdy odehrat. Takze u konzoli za hry plati hodne jen ti, co musi mit vsechno hned a nevyuzivaji vyhod bazaru.
      • docela ubozak mit doma konzoli a pritom si zahrat hry co na ni vyjdou az za 5 let kdyz jsou v bazaru
        • Tak za prve se hry v bazaru objevuji chvili po vyjiti. Za druhe nejde o nakup v bazru, ale odprodej do bazaru, takze to muzes mit hned. Za treti chudaci jsou ti co kradou, ne ti, co si chvili pockaji. A za ctvrte, ja sluzeb bazaru nevyuzivam.
        • Jam97
          Člověk nemůže hrát všechno co vyjde (tedy alespoň normální člověk) a tak když člověk potká nějakou starší hru v obchodě (nebo na PSN, XBL)kterou nehrál, tak si jí rád zahraje :)
    • ucho
      konzolisti jsou zvyklí platit, pc hráči jsou zvyklí stahovat zadarmo. a pak se někdo diví, že dávají vývojáři přednost konzolím :D
      • Nezobecňovat prosím. To je jako kdybych napsal že všichni konzolisti jsou děti a všechny hry jim koupila maminka, přitom to není pravda, i když u části z nich nepochybně ano, stejně jako na PC se warezí ale digitální distribuce to hodně zlepšila. U mě nenajdeš ani jednu zwarezenou hru, dokonce jsem i pár lidí přesvědčil, aby si je kupovali když jsem jim ukázal, jak je to snadné a jak sehnat hry i levněji než přímo na steamu, originu a uplay a od té doby nestahují. Ale uplay je svinstvo, nedávno mi to napsalo po stažení patche, že Farcry 4 který jsem dostal k grafické kartě je kradený(karta byla nová z shopu)
      • hry si jen kupuji, dokonce jsem si poridil i konzoli, ale zatím funguje jen jako blu ray prehravac s tim ze jsem na ni hral jen par her, protože nejsem co? nejsem magor, abych platil za stejnou hru nekdy az 10x tolik oproti steamu, nebo gogu a dalším. a osobne nechapu jak s timu muze byt tolik lidi ok? bezne clovek slycha, ze dobre herni pc je drahe, ale když si to otocis a podivas kolik vyplaznes za hry na konzoli, tak se razem ocitáš v uplne jinem svete. no a tak když si chci zahrat z gauce tak napojim svůj herni notas k telce vytahnu xbox gamepad a hraju hru pro nej tvorenou, tedy nejaky konzolovy port. strasne rad bych chtěl pro to same používat tu bednu co sem si na to poridil, ale bohužel.
        • Jam97
          A co takhle možnost hru prodat zpět ? JRC tohle normálně nabízí a člověk si tak hru zahraje a část investice se mu vrátí a nebo naopak se hru koupit už hranou za nějaký levný peníz. Mám takhle doma Orange Box, Mass Effect Trilogy, Red Dead Redemption GOTY ... a žádný šílený peníze jsem do toho nevhodil :)
      • flash789
        Spis bych to charakterizoval tak ze konzolisti musí platit, jinak kdyby to slo jinak a snadno, situace bude uplne stejna, mozna i horsi jako na pc. rozhodne bych konzolistum neprisuzoval nejake svatouskovske zásluhy ze oni jsou ti co radi a dobrovolne plati.
  • A o co jako jde? Nefunguje porovnávání šulínku v podobě infantilních achievementů?
  • PS4 hitovky roku 2015 ... Konzolisté honem indulonu a divoká masturbace, může začít, jenom bacha na utržení kůžičky, nejeden konzolista o ni přišel když viděl v šuplíku svoje arkády za 17 stovek kus ....
    • Indulonu? Ty pises z vezeni nebo co?
    • mělo to být jako vtipné nebo se snažíš zase ponížít všechny pc- hráče...
      • Majkl
        za to vydávat se za někoho jiného je hrozně vtipné.. pokud ti je 5 let *1*
        • Jo, nebul ...
          • Majkl
            proč bych bulel, tvoje hloupost je k smíchu he/he
        • nebreč děcko..
  • Sakra, porušil sem své novoroční předsevzetí nelézt na games do diskuzí týkajících se konzolí. To zase bude nablito v alejích. *6*
    • však konzolová děcka taky jednou dospějí, plácnou se do čela a zrudnou až za ušima z toho jak se tu chovaly *7*
      • až na to, že je tu nablito od PC hráčů inak dobrý pokus!!!
        • Majkl
          přestaň se za mě vydávat ty ubožáku

          pro ostatní: pravý Majkl je ten registrovaný, tohle je podvodník co se mě tímto trapným způsobem snaží trollit a z nějakého záhadného důvodu si myslí, že to nikdo nepozná, když vedle sebe bude jeden s registrací a jeden smyšlený *1*

          jako sekundární znamení, nikdy nepouživám tři vykřičníky a víc, protože jsem duševně zdravý *3*
          • *14*
            • Majkl
              ok, takže jsou tu odteď dva Majklové, ten s registrací, a pak troll co se chová jako blázen, rozeznat to jde naštěští snadno *4*
              • Reakce na příspěvek:

                Bohuzel nejde :(
        • asi tak +
  • Já se tady na tech ubohejch konzolistech vždycky tak zasmeju *1* *1* *1* Melo by mi jich bejt líto, ale... *1* *1* *1*
    • tak když někdo nemá peníze na pořádný stroj, je konzole poměrně dobré kompromisní řešení, jen škoda, že to co ušetří na ceně konzole, dají hráči za předražené hry, takže to nakonec o moc levněji než PC nevyjde, kvalita hraní je ovšem nesrovnatelně nižší
      • tak pokud si nepořídil konzoli na dvě hry za rok tak rozhodně neušetří VŠECHNY HRY O 50% DRAŽŠÍ!
        • Nemas pravdu, na konzolich mas radu zpusobu jak snizit naklady na hry. Krome obligatniho pockani na slevu muzes jit cestou bazarovych her, nebo, pokud nejsi asocial, tak treba pujcovani si her mezi kamarady. Dalsi cestou je spousta kvalitnách her zdarma v ramci ps+.
      • To je mne uplne jedno na cem kdo hraje, at si hraji treba na kalkulacce... Já se bavim na tech ubozacich, vid toho zakomplexovaneho konzolaka nade mnou *1* *1* *1* K smichu *1* *1* *1* Moc bych ho chtel hrad hry na tom jeho packovaci, to musi byt pohled *1* *1* *1*
        • Si panic?
          • dávno ne, a jestli to má být pozvání na rande tak musím odmítnout, jsem hetero *3*
            • ale jako fakt, nech se pozvat ke kámošovi co má 4k monitor a pořádnou grafárnu, pak si tiše zabreč v koutě či na rameni přítele, prodej konzoli a vrať se sem mudrovat
            • už jsem ti vysvětlil, že jsem hetero, u mě neuspěješ, tak se prosím přestaň snažit, začíná to být otravné
            • pořád nechápu proč mě nabaluješ, já chtěl sbalit Hnisavce, reaguješ za něho, čili máš tu dva nicky?
            • odmítnutí bolí, sám to znám, ale neboj, jednou najdeš toho pravého chlapce *1*
            • ptal jsem se snad tebe? Takže si poposedni ukejhaná huso...
        • já si na konzolích taky odehrál svoje, ale po čase mě vždycky z toho mizerného rolišení začly bolet oči a hlava.. i ruce se mnohem dřív unaví na gamepadu než u K+M, kdy mají oporu o stůl, o tom zda je zdravější sedět v ergonomicky tvarovaném křesle určeném k té konkrétní činnosti (sezení u stolu) nebo na gauči, kde nemáš pevnou oporu pro záda a tak se všelijak kroutíš a válíš, ani nemluvě.. nejlepší cesta jak si zničit záda - hrát z gauče
          • Tak to te teda lituji na pc s jeste hrubsim obrazem :-). Sedet u pracovniho stolu v pracovnám kresle je pro organismus narocnejsi, nez sedet v obyvaku v relaxacnim kresle ci pohovce, ktere jsou navrzeny pro odpocinek a relaxaci. A nevim jak ty, ale vetsina lidi dnes v pracovnim kresle nebo zidli prosedi vetsinu pracovni doby, takze uz tento samotny fakt vola po nejake zmene.
      • úplně:) konzolista si užívá na 50 palcové tv s vyším bodem rozlišení než nahrbený panic u monitoru.. Ale jo pro tebe udělám vyjímku, ten hrb si to užívá víc :)))))
        • Majkl
          oni ty konzole upgradovali tak, aby běžely ve vyšším rozlišení než je 4K? Hustý!!! Pošli odkaz plz *1*

          a já naivka si myslel, že stěží dávají Full HD a ony už si dávaj 4K k snídani *7*
          • přečti si něco o pixelech a metrech. Je jasné, že panicové u PC potřebují větší rozlišení, když jsou nahrbeni u monitoru, konzolista si vystačí s menším rozlišením, ale kvalitu má stejnou jelikož sedí od obrazovky dál. Kouzla a Magie, to stejně nepochopíš.
            • del0
              "přečti si něco o pixelech a metrech"

              Takže si stačí dát na zeď plakát vytisklý na shitové inkoustovce, koukat na něj z 5 metrů a pak tvrdit, že to má stejný detail jako skutečný obraz, na který koukám z půl metru, protože na 5m to stejně nepoznám. Gratuluju ke hlouposti pane Average Peasant.

              *15* *15* *15*
              • Reakce na příspěvek:

                Ja ti to zkusim vysvetlit, i kdyz se obavam, ze to bude marne.

                Vnimani jemnosti rastroveho obrazu je dana zornym uhlem obrazoveho bodu. Cim je zorny uhel mensi, tám je obraz vniman jako jemnejsi. Ostrost lidskeho zraku je 1 uhlova minuta, takze body ktere jsou mensi pak ládskemu zraku splyvaji v jeden. Na tuto ostrost lidskeho zraku je doporucena pozorovaci vzdalenost televizoru, ale nikoliv monitoru.

                Vec se ma tak, ze u HD (skutecne HD, nikoliv FHD) obrazu 16:9 s uhloprickou 40" palcu je doporucena pozorovaci vzdalenost 2,5 metru. Coz jsou naprosto bezne podminky v nasich obyvacich. Proto u konzolovych her je HD obraz dostatecny a dalsi zvysovani jemnosti obrazu je kíntraproduktivni, plytva se tim vypocetnim vykonem, ktery muze byt vyuzit na vyssi kvalitu renderívaneho obrazu, coz se na vyslednem vizualnim díjmu projevi mnohem vice.

                U monitoru je situace takova, ze se na nej lide koukaji zhruba z pul metru nebo i mene. Abys dosahl te same jemnosti obrazoveho vjemu u bezneho 24" monitoru, potrebujes k tomu mit 4K obraz. Coz rízhodne neni bezne, protoze takove monitory jsou priserne drahe a graficke karty 95 % pc hracu takove rozliseni ani neutahnou.

                Z toho vyplyva, ze to co mají konzoliste realne k dispízici uz radu let, tak to je pro vetsinu pc hracu snem daleke budoucnosti. Hřaci na kínzolich by tak nemeli podlehat hlouposti pc hracu a pozadovat vyssi rozliseni u konzolovych her. Meli byna misto toho vyzadovat vyssi kvalitu obrazu. Protoze pc hraci koukaji na hrubejsi obraz nez konzoliste a nechapou to, protoze tento fakt je zastren vyssi kvalitou renderovaneho obrazu. Volat po vyssim rozlisená konzolovych her je tragickou hlouposti, ktera vede k horsimu vizualnimu vysledku, nez by mohl byt.
            • prosimtě, ty nemáš ani základní technické znalosti, tvrdíš tu naprosté bludy, urážíš lidi kolem sebe a já se ztrapňuji? chápu že se snažíš trollit, ale ani to ti moc nejde, nejspíš jsi nula úplně ve šem, i v tom trollení

              zeptal bych se tě jestli jsi panic, ale příběh o tvém prvním gay sexu opravdu slyšet nechci
            • jde to vidět Františku, jde to vidět.
            • kdepak hnojař, pro tebe jsem elita, ty hloupá nulo *3*
            • bože hnojař se ozval, hovnoo tomu rozumí, ale musí se ozvat, ikdyž se hnojsky ztrapní...
            • aha, a proto se všechny hry na konzole dělají s obřími fonty a menu přes půl obrazovky, ačkoliv kdyby tam dali font velikosti 10, četl by se ti stejně dobře jako na PC monitoru, protože je přeci na velké televizi a na rozlišení nezáleží.. co chytrého nám ještě povíš? *1*
  • k čemu presne slouží PSN? to za hraní na konzoli ješte musím platit?
    • PSN je interni sit sony, ktera slouzi k vzajemnemu propojeni konzoli a serveru poskytujicich ruzne sluzby. Nektere tyto sluzby jsou placene, nektere ne.
    • ročně dostaneš spouste her zdarma takže ti platí leda tak Sony *3* nejlépe pokud ,máš PS4 ,3 a Vitu
      • i když někdo třeba bude reagovat že ty hry máš jen když máš zaplacené +ko tak to na věci nic nemění
  • kompenace videem :D nemam slov
  • sakra, kdo jim dovolil použít mojí fotku na obálku ??!
    • Minimalne do najblizsej tlacovky Obamu plati, ze ide o Kimovu fotku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit