Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vidím to stejně, že se nedomluvili s Googlem.
    Near a Mapy zřejmě nikdo postrádat nebude, YouTube skoro každý. Snad se časem domluví.
  • No pristup zamestnancu sony,je katastrofani!Vubec o elekronice nic nevedi,a o ps4 systemu ani nemluve!Misto,aby se sami trosku vzdelavali,tak tam zvani,nebo mackaj mobil!Kdyz se jich nekdo zepta co je:funkce deep color autput,tak to nevedi ani v playstation divizi ani v divizi televizi a blueray prehravacu!Jejich znalosti jsou v zalostnem stavu,na to ze pracuji pod kridli sony,jednoho z nejvetsich elekronickych japonskych gigantu!Pro me, by byla velka cest pracovat v divizi playstation,potazmo divizi televizoru.Meli by si toho vazit,kde delaji!Skuste nekdy zavolat na playstation divizi,operator, ktery ma o playstation jako celek vedet vse,at to je zenska,nebo chlap,tak vas odkazuji na nesmyslna mista,a pritom to maji vedet oni sami!Krom jednoho slovaka,ten je dobrej,o jinych se bavit nehodlam!Pak se sony produkty maji prodavat!
  • frantisek_nejezchleba
    dle mě jde o nevydařené prodloužení smlouvy s Googlem.

    Youtube aplikace je skvěle napsaná, osobně ji využívám furt. Zatímco aplikace pro mapy je v katastrofálním a prakticky nepoužitelném stavu, tu tedy nepoužívám. To je má ruka na srdci. :)

    Rozhodně se mi nejeví jako pravděpodobné to, že by uživatelé Vity o tyto aplikace neměli zájem.
  • Youtube pouzivam na ps vita porad,kvuli dokumentum,videoklipum,atd.Nahodou super aplikace!Na storu jsou deb.Lnejsi aplikace nez YouTube,a to je neodstrani?Kdo hleda internetove radio,tak misto v alikacich,je v seznamu ps vita her pod pismenem T!
  • Zpátky do minulosti! Pamatuji, jak jsem se kdysi usilovně snažil narvat neoficiální cestou YouTube na mé PSP a stejně to nefungovalo.

    Pokud si člověk bude chtít koupit herní zařízení od Sony, musí počítat s tím, že si kupuje jenom herní zařízení, které je primárně určeno na hraní her. Nejedná se o multimediální zařízení a s přístupem Sony to tak ještě asi bude.

    A to nemluvím jen o Vitě. PS4 oproti XONE jako multimediální zařízení trochu pokulhává. V tomhle může mít XONE výhodu.
  • tak hlavně je nepochopitelný proč neumí prohlížeč Vity flash.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit