Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Již není co dodat...
  • KutilTim
    "koupil jsem si k vánocům Xbox s kinectem a teď na to doma akorád sedá prach a slouží to jako dekorace"

    Jo, také jsem udělal tuhle pitomost. Lákalo mě to, protože to bylo něco úplně cizího a taky protože na to vycházely docela pěkné exkluzivní tituly. A když jsem zjistil jaká kravina to je, jak na tom ony hry "vypadají"(a co teprve v porovnání s PC!!!) a jak špatně se to někdy ovládá... Nebo ten dementní systém ukládání hry, kterej se pro naše krabičky musel upravit, aby to zvládaly... na XBOXU snad ani něco jako okamžité(rychlé) uložení neexistuje... ikdyž ty samé hry na PC to mají! Takže konzole jsou pro mne peníze vyhozené z okna... Doufám, že stejnou chybu udělá co nejméně lidí. *4*

    Prostě z PCčkáře se konzolista udělat nedá, to je jako by jste měli Palác s několika ložnicema, tanečním sálem, obrovskou zahradou a bazénem a měli jste se přestěhovat do činžáku...

    Jako, ať si každej hraje na čem chce, co mu vyhovuje, to říkám já, ale i tak mám zbožné přání, aby jednou konzole zmizely z povrchu zemského a šly si třeba na Mars, to už je jedno, třeba by jsme se konečně pohnuli k lepšímu... *4*
  • Alex81
    Já, i výpadky paměti se ti k tomu přidaly?
  • Trol.diskuzni
    Zajímavé... Kdo že to tady hovořil o infantilnosti?
  • Alex81
    Ale to ví, že jó (říkám tónem jakým se mluví k malému dítěti)
  • Trol.diskuzni
    Zajímavý pohled na věc, díky. Své příspěvky však nepublikuji s ohledy na názor jiných přispěvatelů či redaktorů, takže zůstane nejspíš jen u toho poděkování. *4*
  • Alex81
    Trol.diskuzni: Koukám, že stejný proces jako u "GURU JOE" napřed zábavný a zajímavý trolling, posléze neudržení laťky a infantilní, útočné a nenávistné blábolení.
  • @DangerousDave:
    Spíš bych řekl, že investují do cloudových technologií, protože to prostě je in a využívá je spousta neherních firem. Tedy Sony to vzali trochu odjinud, ale každopádně bych to nebral jako důkaz transformace celé herní scény na cloudgaming. Je to v podstatě krok zpět k dobám, kdy místo celých počítačů byly terminály.

    @mirekdusinojc
    No jo, a probíhat bude ještě hodně dlouho, v tom je ta pointa. Ale upřímně, je mi celkem jedno co bude s hrami za dvacet třicet let. To taky může být doba, kdy všichni budou mít v ruce googlečip a všude budou kamery s velkým modrým F.
  • Na PCčkáře se má brát jako ohled při vývoji her ? Proč ? Hoň si na PC dál excely, wordy a powerpointy a netahej na něj hry - pak budeš míň žlučovitej, než jsi :-)

    PC platforma je out a nikoho nezajímá vydávat hry, aby mu je nějaký vocasi kradli :-)
  • Naprosto souhlasím. Každopádně příští rok to bude mazec a zase na novo pár let stejně nikdy konzole nebude výkonější než PC... (Uvedu jeden příklad všichni honimíři co používají konzole nechápu... koupil jsem si k vánocům Xbox s kinectem a teď na to doma akorád sedá prach a slouží to jako dekorace opravdu nechápu jak nikdo na tom může hrát - jako pro srandu s rodinou u kienctu OK ale HC hraní běžte do hajz.lu)

    Všechno kvůli konzolím se sere na příklad Crysis atd... BUĎ ať hry udělaj pořádně na PC s 100% optimalizaci nebo ať se na to vyserou....
  • mirekdusinojc
    No ona polovina těch "katastrofickcýh" proroctví stále probíhá.
  • Trol.diskuzni
    Nebyl důvod - Gaikai je na onlinu založen odjakživa, Diablo nikoliv. Šmejdi z Blizzshitu pokáleli, co mohli... *16*
  • mondzi
    Stazoval sa tu niekto na nutnost byt online pri hrani singleplayeru? :)
  • DangerousDave
    Aoyagi: by si to musel podporiť nejakým argumentom, nie teóriami ktoré boli odveci už keď sa začali šíriť. Prečo do cloudu investuje Sony i MS ? z čoho majú strach ked sú to len "také téorie" ... oni velmi dobre vedia, že cloudgaming ich môže v budúcnosti priamo ohroziť a preto im nezostáva nič iné ako sa na to pripraviť a postupne sa na streamovanie hier transformovať. O 10 rokov ti nikdo nekúpy konzolu za 10-15 tisíc ale radšej si kúpy krabičku za pár dolárov, pripojí k televízoru a nebude nič riešiť. Respektíve ani krabička nebude potrebná, keďže streamovanie bude štandardnou výbavou každého lepšieho tv.
  • Hm, to by stálo za pokus. Napiš nám esej na téma "Hry a determinismus". Nebo "Jak jsem spatřil v MW3 satyru Danteho Božské komedie"
  • sleepless
    Někdy tam skončí přejaté slovo, jindy tam bude český výraz. Někdy to je vědomé použití (aby se jedno slovo neopakovalo), jindy bezděčné. Proti kritice mé slovní zásoby nic nemám, aspoň mě to upozorní na chyby, které si neuvědomuju, ale už mě upřímně dost nudí ten věčný argument ohledně vyvolání pocitu "vzdělanosti". Proč prostě nestačí napsat normálně "mohli byste používat české výrazy, protože ty přejaté nejsou srozumitelné"? Kdybych chtěl, tak se přepnu do školometského módu, jako když píšu seminárku, a pak to bude "vzdělané" až hanba :)
  • Stejně tak není vyloučeno, že se objeví nějaký ten metorit, který se bude chtít tulit se Zemí.

    ...

    Tím chci říct, že tomu moc nevěřím. Žijeme v konzumní společnosti a kde je (ne mizivá) poptávka, tam je i nabídka. Například takový GOG to hezky předvedl. Taky tu byly teorie, že budeme používat jen malé pocket PC (které nakonec byly asimilovány mobily), že hrát budeme jen na Facebooku, že v roce 2005 budeme mít od reality nerozeznatelnou virtuální realitu, že vymizí pevná média... Vždycky to u takových katastrofických proroctví vyšlo jen z poloviny, pokud vůbec.
    Radši se budu držet optimistických empirických teorií, než předem zoufat nad možnou budoucí katastrofou. ;)
  • Trol.diskuzni
    Konec kvalitních videoher, nastupuje next-(de)gen! Kdo jste moudří, hrejte na PC - jediné opravdové (nejen) herní platformě! Smrt konzolím, metle inteligence a kvality. *16*
  • napíše dvě slova a ty zase hned víš, že o tom nic neví on... podejte si ruce :)
  • ZvacA
    Však, stejně tak naopak není vidět jiný racionální důvod, proč rýpat někomu do jeho slovní zásoby? Maximálně budeš hezky česky a stejně tak významově poslán do p*dele příteli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit