Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můžou vám do ruky vrazit klacek a pak by to šlo, ale tím by narušili celou svou koncepci ovladače“. Tady tu větu napsaly skvěle uplně s tím souhlasím ruce pomalu kinectu nestačí co :D Jinak už vidím jak nekdo zbytečně ovláda kinectem něco na pc např:aby otevřel nakou složku když myš je daleko rychlejší
    • btw kinnect neni na PC :) a vidiet ze sa do toho hovno rozumies :D
      • Připojit Kinnect k PC není problém, videí na toto téma je na youtube mraky. A i samotný MS už se prokecl, že "Kinnect bude prozatím podporován exkluzivně na XBox". Slova prozatím si všimlo poměrně hodně komentátorů a následné dotazy, zda bude Kinnect v budoucnu dostupný pro PC už MS nedementoval.

        Tolik k tvému hovnu.
      • oni říkaly že časem bude neco takoveho na PC že to heknuly a že tim pujdou ovladat nake blbiny na pc
  • MadMaxGP
    Kinect podle mě nebude nikdy pro hardcore hraní. Ti, kdo ho mají, mně jistě dají za pravdu, že ta odezva je slabá a ve hře, kde budou potřeba okamžité reakce, bude Kinect nepoužitelný. Zato Move reaguje rychle, jako ovladač DS, takže takto.
    • Souhlas, ovšem někteří jedinci zde to nedokážou pochopoit nebo si to nechtějí připustit. Kinect je zajímavější než Move, ale i s minimální odezvou zkrátka nelze vše ovládat pouze gesty.
      • Berte to tak že Kinect je prvoťina od MS jednoho dne to bude dokonalé.Kdežto sony keré šlo prvně správnou cestou což je přiklad eye toy,náhle udělalo blbost a vyrobí dvě mávatka jak od Wii.No čas ukáže.(pro rejpavé jsem Pcčkář konzole už nepreferuji,to jenom že se nezastávám ani sony an MS)
        • Ono je na tom nejvtipnější to, že se obě ty technologie vzájemně doplňují - kamerkou nikdy nedosáhneš takové přesnosti a citlivosti, jako akcelerátorem v klacíku v ruce. A klacík v ruce ti nikdy nedá přesnou polohu celého hráče.

          Jenže tohle je první generace a tak každá firma musela přijít s něčím novým. Nejlépe má v tomhle směru IMHO našlápnuté Nintendo a Microsoft. Nintendo proto, že když ke stávajícímu konceptu přidá kamerku se snímáním celého těla (pokud na to technologicky bude mít), tak si může jen polepšit. Microsoft je zase nejdál technicky - dát dva akcelerometry do klacíku a spojit to přes bluetooth je dneska triviální věc - ale je v horší pozici marketingově. Musel by přiznat, že kinnect sám nestačí, a to v nejbližších dvou letech neudělá.

          Takže až přijde příští generace konzolí, tak je více než pravdepodobné, že bude zvládat oboje. Do té doby se flamujte jak chcete...
  • Pozor, MS má ještě horší kecy než Sony.
  • poslední dobou to jde s hrama na téma SW z kopce tak že je jedno zda to šlape na kinectu či na té divné zmrzlině *9*
  • Sony říká že je lepší Move... MS říká že je lepší Kinect. Koho jejich názor zajímá?:D
  • Drom
    obe hry budou stat za houby... kdo je porad zvedavy na tupe mlaticky
  • Sony objektivně hodnotí konkurenční Kinect *3*
  • Tuhle myšlenku jsem pronesl já sám před pár týdny. Myslím si, že nebude nad to, mít "meč" (Move) v ruce namísto retardovaného mávání před kamerou.
    • drž si v ruce co chceš :) jak s Move tak Kinectem stějně musíš poskakovat a mávat na telku jako hňup:)
      I když je pravda že s Movem si pak ještě večer můžeš dost užívat.. ;)
      • S Movem nemusíš poskakovat to už se ví......
    • No, u Sony se snímá jen ten zmrzlinovej kornout, takže uhýbání a podobně se dělá jen pohybem kornoutem a pokud bys chtěl štít/druhý meč, tak bys potřeboval další ovladač. Kdežto u Kinectu si můžeš vzít do ruky co chceš, pohyb postavy ovládáš celým tělem a můžeš používat obě ruce..

      BTW nemám žádnou konzoli a preferuju jednoznačně PC, ale v tomhle případě Kinect ruluje;)
      • jsem převážně Pcčkář a xbox jsem měl chvilku než zhebnul a do nedávné doby jsem byl i fanda psx 1-3.A musim řict že mě vice oslovuje Kinect než robertek...... *3*
    • pro mávat rukou? copak nejde si vzít třeba násadu od koštěte? a nebo ještě lépe.. hračku lightsaberu? *12*
      • Ty nemas rad svoji televizi, vid kamo... *1*
  • Trapná propagace Move, zřejmě už v SONY mají z Kinectu strach vzhledem k tomu jak rychle se prodává oproti Move. Navíc o Move se už téměř nemluví, tak se to asi snažej zachránit :D.
    • Trapná propagace Sony ji ušetřila spoustu peněz, Move se prodává velmi dobře. MS do zviditelnění Kinectu naopak vrazil spoustu peněz čímž si samozřejmě zajistil větší odbyt než Move, ovšem ne o tolik větší aby to odpovídalo úspěchu Sony. Pane chytrý, sundejte si z čela ty dvě písmenka symbolizující nenažranost a podivejte se na to i druhé stránky.
    • Move se prodává tak špatně, že vůbec nejde sehnat.
      • no ja som vcera videl plny ragal s ovladacmi Move a hned vedla poriadne vybrakovany regal s Kinectmi....tiez som PCckar, ale kinect mi pride trochu vsetrannejsi.....nehovoriac o tom, ze konkretny problem, nad ktorym sa v calnku rozdrapoval ten rusak sa pokial viem da na kinecte suplovat hociakym klackom....pricom vobec nemusi byt taky dlhy, aby ohrozoval TV.....
        ti ovladace su mi v podstate fuk, ale ako vravim, kinect mi pride o hodne zaujimavejsi.....sony len opajcovalo wiimote...ci ako sa ta srnad aod nintenda vola.....
    • Ja myslim, ze Move se neprodava vubec spatne *3*
  • Věřím, že ženám se Move asi líbí víc *1* Jinak je to docela sprostá kopie ovladačů od Wee
    • Jo a kinect ti nepřipada jako sprostá kopie Eye Toy
      • hehe.. dalsi Sony fanda :]
        to je neuveritelny jak si kazdy hlida tu svoji masinku.. nechapu co z toho mate..
        Verim ze za vetsinou vypadu je skryta zavist.. jedni co maji Move nemohou rozdychat lepsi 3D techniku snimani u Kinectu a ti co maji Kinect lepsi citlivost Move.
        Jak uz tady nekde bylo v clanku napsano, Sony pracuje na lepsi verzi kamerky.. Co pak Sony boys budete delat.. budete si hanit svoji 3D kamerku od sony? Nebudete.. zacnete tvrdit jak je vlastne to 3D snimani cool

        *5*
    • taky ti ten ovladač připomíná dildo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit