Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Předražená zbytečnost...  Lze to levněji a lépe, solidně to zabili kolekcí her které ani nejsou nijak zvlášt zajímavé.

  • victor

    Jsem si už před rokem koupil ShieldTV abych si mohl dopřávat PlayStation podle své chuti .

    Tohle není instakill ,spíš se chtějí svést na módní retro vlně . Sakra vždyť i PSTV vypadá lépe a podporuje poslední Dualshock :/

  • Robotron3

    Všechno to jsou dobrý hry, ne že ne. Problém ale je, že ve výběru mohly být i lepší. Hlavně absence Drivera mě mrzí. To byla zcela unikátní hra, a i dnes ten vizuál vypadá překvapivě dobře.

    • Ghost77

      Jj, taky jsem se těšil na Drivera... Ale nejvíc mi chybí Soul Reaver a Silent Hill.

  • Ghost77

    Předpokládám, že to stejně pár dní po vydání někdo hackne a dle místa tam půjdou nahrávat jiný gamesy.. Otázka je, jestli půjdou smazat ty původní..

  • x_ander

    Zvažoval jsem to, ale z výběru mě zajímá s bídou 5 her, a ty si navíc můžu zahrát jinde. Takže nic. Považoval jsem to za fajn krok pro nostalgiky a chtěl jsem si doplnit herní vzdělání, ale bez možnosti pořídit tam další hry (Vagrant story, Silent Hill...) do toho nejdu.

  • Nechapu....kdyz pominu pc emulatory, naslapane mini konzole, kde jsou snad vsechny emulatory pohromade, homebrew psp a jine, mohla Sony proste vypotit Ps one konzoli s hhd a kazdy by si koupil na Ps store co je mu libo, tohle je zbytecnost

  • TheGGG

    proč by to někdo kupoval...? To je jako kupovat starej salám----

    • Row

      Proc ne... i stary sejry nebo treba vina lidi kupujou... tak si to svuj trh asi najde. :D

  • residentevilfans

    Tak to je vážně špatnej výběr. Škoda, že si to nemůže každej napumpovat svejma TOP 20 hrama. 

    Tekken 3, Syphon Filter, Resident Evil 1, FF VII a MGS jsou v pořádku, ale proč tam sakra není třeba první Tomb Raider, Silent Hill, Vagrant Story, Tony Hawk pro Skater 2, Medal of Honor, Gran Turismo, Parasite Eve nebo Legacy of Kain Soul Reaver. ☹

  • Je těžké vyhovět všem, ale vážně divnej výběr.

  • NEkromanT

    Mě teda ten výber až na pár vyjímek přijde dost hroznej...

    • Row

      Je to takoveh humble bundle.... tak tretina z toho za neco stoji a ostatni je navic ale kdyz to nechces slevu ti za to nikdo neda 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit