Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Menorri
    Šíleně mně baví se dívat jak se tu lidi štvou a nadávají na takzvanou hru BF3, kterou před půl rolem nazývali zázrakem.....pak stačí jen dodat: "Já vám to říkal"...ale vy néé a těch 12 kil jste do toho dali.......POSLEDNÍ BATTLEFIELD BYL 2142.....R.I.P. *13*
  • Za tie prachy si radsej na Steame kupim 4-5-6 kvalitnysch hier v zlave. A aj keby SuperExtraTurbo premium ucet stal 1Eur tak ich EA nedam.
  • Po vzoru Activisionu jsme svědky začátku konce další herní série - Battlefield. ANO oni z toho teď něco vytřískají, ale bude to mít opět sestupnou tendenci. Podívejte na MW3 jak se nejvíc prodávalo a jak se prodává teď. Kolik lidí to teď vůbec hraje? V porovnání s MW2 jsou ta čísla dost nízká.
    Gratuluju EA, jdětě do prdele, bezpardonu!
  • "stránky jako Joystiq tohle zaznamenali." - sis ustřík Aleši?
  • Za prachy co sežraly ti marketingový debilové vymýšlející tyto hovadiny a propočítavají o kolik budou v EA každé ráno bohatší jsme mohli mít premium/dlcčka cca o 1/4 levnější :-) To, že nás to potká snad bylo jasné všem.. :o(
  • Ted uz jen cekat na zpravu, ze chteji udelat dalsi zatim neoznamene DLC a z "velmi rozumneho duvodu" nebude v cene premium sluzby.
  • nerozumim tomu proč, nebo na co jsou tady lidi naštvaný, vždyt ten premium nepotřebuješ, vůbec pro někoho kdo už má DLC BK je to zbytečnost, každopádně close quarters si rozhodně ujít nenechám, BF 3 je nejlepší MP střílečka současnosti nemůžem se divit tomu že se z ní pokoušej vytáhnout maximum
    • to tezko. DLC je 5 kusu, po 15 eurech, tj 75 E za vsechny, a za tohle chteji 50E, tj uspora 33%. pokud nekdo uz koupil BTK, tak mu zbyva 4 kusy po 15 eurech, tj 60 E a tohle stoji 50 E, cili porad je tam uspora 10 Euro. Copak vas ve skole detatka neucili pocitat ? vy akorat blbe pindate.
      • tak to se omlouvam, pocital jsem jen se dvouma dalšíma DLC, každopádně si myslim že nemá smysl kupovat všechny DLC, já třeba B2K ani moc nehraju, spíš vůbec, a nepřijde mi že bych byl vyjímka
      • Whoossain
        Nevim, jestli mi něco neuteklo, ale pokud vím, tak jsou připravovaný ještě 3 DLC. Nejbližší Close Quarters, ptotom Armored Kill a nakonec podzimní End Game. S Back 2 Karkand to jsou tedy 4 DLC a ne 5...
        • http://www.battlefield-3.cz/battlefield-premium-unikl-factsheet-se-vsemi-informacemi/
        • tak to ti uteklo.
          1) BTK - uz vyslo.
          2) CQ - cerven
          3) armored kill - zari
          4) aftermath - zima
          5) end game - brezen 2013
          • Whoossain
            O.k., dík. O tom Aftermath jsem nevěděl.
  • Pro toho, kdo BF3 stále hraje a ty DLCčka měl stejně v plánu koupit je to velice výhodná nabídka. Ale proč kupovat balík DLCček do hry, která je v jednom kuse rozbitá a furt něco nefunguje, kde si nejsem jistý, jestli zítra zase něco nepose*ou? Už se zas řeší, že se některým hráčům nezapočítávají statistiky a to prosím jak dlouho po vydání?
    http://www.battlefield-3.cz/problem-s-nezapisovanim-nahranych-bodu-se-resi/
    • v jednom kuse? za celou dobu co je BF3 venku je TOHLE první problém
      • První problém, jo? *15*
        • no tak povídejte, co tu ještě bylo? nehrál jsem akorát celej duben a tak pulku května
          • Patche, který neustále mění účinnost a statistiky zbraní až se jim to povedlo dostat do takové fáze, že pomalu nejde nikoho sundat. Což nás přivádí k dalšímu problému s tím asi spojenému - engine a jeho odezva. Nevím jestli to nazývám správně, ale kolikrát jste zemřeli dva metry schovaní za rohem? Můžu pokračovat, přes padání hry(to mě naštěstí netrápilo, ael vím, že spoustu lidí ano). Manipulace s vydrží a silou vozidel a letadel. atd. atd. atd. dalo by se toho najít ještě povícero. Navíc pokud se někdo počítá mezi hráče, kteří chtěli nebo si mysleli, že BF půjde zařadit do e-sportů, tak je asi trpce zklamán absencí důležitých prvků a podporou pro tyto hráče. Doba tvého spánku je asi delší. Ta hra měla být asi opravdu ještě nějakou dobu ve vývoji, ale marketingově bylo vydání pro EA asi úspěchem. A teď další rýžování penízků...Systém DLC je celkem fajn věc, jenže vývojáři(nebo možná spíš vydavatelé) si to vyložili, jako že můžou vydat napůl nedodělanou hru, vždyť můžou dodat ještě zpoplatněnej obsah a ty pitomci za to ještě zaplatěj=) HAWK domluvil jsem
      • Shaker
        Ty ses medved? Protoze to vypada, ze si posledniho pul roku zaspal...
  • To je neuveritelny jaky jsme drzgresle, BF3 je vyborna MP strilecka, pro me rozhodne na mnohem vyssi urovni nez arkadovy strileni ala CoD, hral jsem je vsechny nebojte se...
    BF3 povazaju za neco s naprosto uzasnou hratelnosti i grafikou a to uz hraju jen na xboxu...
    Kazdopadne jak tu nekdo psal... kdyz ji milujes neni co resit, takzr ten kdo si che koupit si koupi a navic i usetri...ano je to dost ale pokid chces podporit vyvojare, kteri se ti s.ali s hrou, pak proste zaplatis...
    Protoze chces sam...


    OT: od te doby co hraju na xboxu a hry kupuju, si mnohem vic hru uziju... a rad za ne zaplatim...
    • Shaker
      za kvalitni hru mile rad zaplatim taky, ale za sh*t, kterej ma jen grafiku a zvuky a zbytek je jen ostrouhnej predchozi dil by meli tak leda dostat pres drzku a ne zaplaceno!
  • Nekupujte od nich hry ... nech idu do p.rdele!!
    • A nechceš do ty p.dele jit sám?
      • Tady nejsi na gayforu, homo-uživateli Originu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit