Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To sem zvedav na tu emulaci, protoze ps2 hry na ps3 byly v jejich puvodnim rozliseni a zkuste si pak takovou hru hrat na fhd nedejboze uhd televizy.
    • Poběží ve vyšším interním rozlišení.
    • brzy jazyk nazyvat televizy
      • Tak co zahojil sis mindráky?
  • pecka
  • deathfish
    Poslední dobou Sony dělá s Playstation 4 dle mého opravdu dobré rozhodnutí a čím dál tím víc právě kvůli tohoto přemýšlím, že si jí opravdu pořídím (i když mám ještě co dohánět na PC).

    Doma sice ještě mám PS1 a PS2, ale kdyby vše co bych si rád zahrál z těchto konzolí šlo hrát na PS4 a k tomu by to bylo o něco lépe vypadající a s lepším FPS, + ty různé remastery z PS3, tak to dává určitě víc než dostatečný důvod mít PS4 doma. *2*
  • skoda ze to zrejme nebude zrat stare ps2 placky takto je to asi fajn i elegantnejsi ale kupovat si znovu neco co jsem uz kupoval pro me postrada smysl. bylo by fajn kdyby rekli od ted je mozne diky emulaci do ps4 cpat stare ps1 a ps2 hry a pokud je nevlastnite za cca 5€ jsou k dispozici na ps now nebo jak se to jmenuje (nemam ps4)
    • ps4 ma horši chlazeni a hodně se přehřiva to xbox one ma lepši chlazeni a prouděni vzduchu lepši ten nema problem se zahřivanim ja bych šel do xbox one a nebo PC
      • mam ps4 na vertikalnim stojanku,a nevim,ze by byl nejak hlucnej,a 30cm od zdi.
        • O hlucnosti nikdo nepsal, ze ty jsi trochu retardovany.
      • zatim zadna afera s ylod takze me tyhle drobne nuance v radu nekolika stupnu nezajimaji (je logicke ze skoro jednou tak velka sasi bude mit lepsi airflow). xone se nikdy nepodiva pres prah mych dveri uz jen za ty keci pri vedeni na trh. A jeste jeden vroubek ma u me xbox a to ze hraci prijmuli placeni za online a sony se toho take chytla (za coz maji i oni velke minus) Kazdopadne preji at se xone dari poradne slapat na paty ps4.
  • No vidíte. A na Xbox ONE se už jedou hry z Xbox 360.
    • Na PC jedou hry z DOS, Xbox, Xbox One, Xbox 360, PS1, PS2, PS3, PS4, pred chvili jsem hral Patapon z PSP...
      • tak to pekne kecas,mozna tak z xbox,ps1,ps2,jo na ps3 v tom malim okynu,a xbox360 urcite nerozjedes.
      • Co to plácáš? Xbox,Xbox360, Xone, PS3 a PS4 na PC jedou tak akorát ve snu. Zadnej funkcni emulator na ne neexistuje a asi ani nikdy existovat nebude.
        • Jo no, dnešní PC mají problém emulovat PS2. On je dokonce prototyp X360 emulátoru jménem Xenia, ale je to nehratelné a strašně zabugované (bugy chápu, vývojáři nemají přístup ke zdrojáku konzole, ale pro plynulé hraní toho emulátoru si lidi budou ještě muset počkat, až budoz výkonnější počítače).
          • drake64cz tak jo ja vyzkoušim intel i3 6100 skylake a uvidime jestli mi hry pojedou lip než na fx 8300 když konzole maji amd tak na pc je exkluzivni procesor od intel tak v ponděli prodam desku a fx 8300 a koupim jenom desku , procak a ramky na czc jsem viděl že skylake použiva ddr4 paměti takže i ddr3 mužu prodat *15*
          • drakene jestli maš gtx titan tak maš uplně jedno jaky maš procesor amd nebo intel tam už rozdil nepoznaš a ten kdo řika že amd žere elektriku tak je asi socka ktera nema na zaplaceni elektriky pokud platiš elektriku tak by ti mělo byt fuk kolik ma procesor watů duležitějši je chladič u fx 6300 bych bral freezer 13 ktery ma chladici výkon 200W a to na fx 6300 bohatě stači tak ad tady někdo nebreči že se mu přehřiva procesor když někteři blbečci použivaji boxovanej chladič *1*
          • 6 jadro maš do budoucna nikdy neviš kdy nějaka hra bude využivat více jader a i3 je uplně propadák *1* amd je síla
            • Draken69CZ
              Moderní 4-jádro bude vždycky výkonnější než zastaralé X-jádro i s tou velkou mocí AMD *3* i3 je na web a office a stejně je ve hrách před 6-jádrem *3*
          • lolwut když se dělaš machra tak mi ukaž 6 jadrovej intel za stejnou cenu jako amd fx 6300 ty hňupačku *1* jenom blázen by si koupil drahej procesor intel neni na hry dukaz je např xbox one a ps4 amd je dělany pouze na hry a ne na benchmarky a dalši nějake testy intel je drahá pykačovina nikdy bych nekupoval intel když to neni na hraní ani to nezvladne emulovat ps2 LOOOOOOL INTEL zlatej AMD síla amd stebou
            • Draken69CZ
              A jaká hra ti využije 6 jader když to je přímo dělaný na hry?

              /ve hrách je někdy rychlejší i dvou jádro i3 takže jádra se počítají, ale ve hrách ti jsou na dvě tada pardon na šest věcí *15*
          • lolwut ty jsi nikdy neměl amd procesor takže podle mě jsi zaritej intelak *1* mě nějake benchmarky testy atd jsou ukradené některe testy jsou fake nevěřim tomu lepši si osobně procesor otestovat amd je ve všem lepši vykon , cena , spotřeba a počet jader spiš tobě bych se zasmal do ksichtu že sis koupil drahej intel přece ti nebudu kupovat drahej procesor LOL radši koupit drahou grafickou kartu než procesor když procesory nemaji moc velky vliv na herni vykon ty tupče *1* směju se ti ja bych misto intelu koupil xbox one anebo amd zen
            • Jdu si pro popcorn...
          • lolwute když nechceš amd tak si nikdy nezahraješ ps2 emulator amd je lepši než intel mě nezajima jednojadrovy vykon a spotřeba a amd zen bude ještě lepši hned jak vyjde tak ho budu kupovat ja s amd procesory na hry nemam problem nemam duvod kupovat intel intel je ubohej a drahej když amd je v ps4 a xbox one tak intel muže brečet *15* *5*
            • Nejaky emulator je mi ukradeny a musim se ti fakt vysmat. Prej amd je lepsi. Mozna tak ve zrani elektriny a topeni. Intel je drahej z jednoho jedinyho duvodu. Ze nema konkurenci. Staci se podivat na par benchmarku a je to jasny. Pokud nejsi zaslepeny fanboj.
          • jestli maš dual core tak na ps2 emulator mužeš hrat tak ve snu ,na ps2 emulator musiš mit vicejadrovej procesor v nastaveni emulatoru je hack rychlosti pro vice než 3 jádra takže kup si amd fx 8300 a hry ti pojedou
            • Urcite si budu kupovat cpu od amd. Lol.
    • Tak musej vydávat alespoň nějaké hry, když ty nové sotva rozjede jenom na 900p. *1*
      • Říkej si co chceš, ale já stavím u stánku s Xboxem. Ať už ti je Xbox jakkoliv, uznej že oproti PS4 má teď navrch. Mě by nenapadlo, že bude u něj hned tak brzo zpětná kompatibilita z předchozí generace.
        • Jaképak brzy. Programy na emulaci tu jsou již léta, včetně těch zdarma (QEMU, XEN, VirtualBox, DOSBox), a MS je veliká softwarová firma.
  • michaliuz18
    a mozu byt tie hry na ps2 aj napaléné ? alebo funguju len originalky? :D
  • Tak za co by se taky chtěli být do prsou...mají 3 hry zatím...
  • "Bez fanfár a tiskových zpráv" .. proc asi? Protoze Sony je cool .. lol
  • urcite corli zdrojaky pcsx2 a ted s tim machrujou *5*
    • I to je možné.
      Ale osobně si myslím, že SONY pro interní účely bude mít nějaké vlastní emulátory PS2.
      Např. pro konzoli psp firemní emulátor 100% měli, byl k vidění na jedné výstavě, když předváděli novinky.
      • Emulace PS2 her uz funguje na PS3, ale jen u par titulu (cca 100). Lze je koupit digitalne. A ne, nejedna se o pcsx2.
      • jj, urcite muzou udelat lepsi, to pcsx2 se delalo strasne dlouho, prave proto, ze nemeli pristup do kuchyne sony
  • kennyB
    Mohu tiše doufat v Tenchu *14*
    • Které, jestli se můžu zeptat?
      U mne vede Fatal Shadows, protože na hard umí AI postavy používat vrhací předměty a zároveň se snaží uhýbat vrženým od hráče.
      • kennyB
        Nejvíc se mi líbil Wrath of Heaven.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit