Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maji hlavne konzoli prizpusobit jejim majitelum a udelat ji podle vzoru hello kitty
  • to bude ta chystaná čtvrtá konzole od sony :) ,už se těším až Microsoft vydá svojí novou opravdu novou konzoli a pohřbí Sony :)
    • ja doufam ze ne,xbox jsem mel jako prvni a od Alan Wake jsem ho nezapl a hraju uz jen na PS3,proc,protoze sony porad vydava poradny only tituly a microsoft ne.ted vyjde gears of war 3 ale od alana wake me fakt nic nenapada co bych si chtel zahrat.na ps3 vychazeji porad nejaky pecky,god of war3,heavy rain,uncharted2,gran turismo5,motorstorm apocalypse,killzone3,infamous2 a ted vyjde jeste uncharted3,ressistance3,twisted metal.ten vyber je opravdu lepsi od sony + online free + bluray = no coment
      • Omlouvám se oprava...Sakra víte jak dobře se ty poslední dva měsíce hrálo po netu? Asi né co...
      • sakra, víte jak dobře se teďka poslední 2 měsíce? Asi né co...
      • SA-reg
        Souhlas. Alana Wakea bych si taky rád zahrál. A taky Deadly Premonition. Pokud se ti líbil Wake, tak Deadly Premonition má podobnej nádech.
        • SA-reg
          Ok, tady fakt nechápu za co mínuska... prostě píšu, že jsou dvě hry dobrý, tak co má kdo za problém? *8*
          • že si ocas
            • ale ne každej má pravdu
            • SA-reg
              a ty kr*tén... a co... nadávat jen tak umí každej...
          • tak tady jsem ty mínuska taky nepochopil... jedno jsem ti smázl
        • ještě jste zapoměli na LITLEBIGPLANET1+2,taky super hra.Mam obě konzole ale xbox je mi bližší.Exklusivky odehraju za chvili ale pak celej rok stejně člověku zustanou hrát multiplatformové hry který na xboxu vypadaj prostě líp a ve vyšším snímkování běží,lepší textury .... a není to tím že by PS3 bylo horší po stránce hardwaru ale programátoři sou líný to pořádně doladit,ale to mě jako hráče nezajímá ...
          • SA-reg
            Sakra, sakra, sakra... Xboxák, co není bezhlavně a tupě zaujatej a uvědomuje si jak to je... s takovou tady příště někdo postne svou fotku s ET mimozemšťanem a nebudu se tomu vůbec divit.

            Jo, s těma multiplatformama máš pravdu... na Xku vypadají líp, protože vývojářům se nechce to moc pro to PS3 předělávat. Zas PS3 exkluzvky vypadají exkluzivně skvěle.
    • SA-reg
      Tož jsem slyšel, že Xbočkáčci jako ty dostanou letos celý dvě exkluzivní hry a to Forza 4 a Gears 3. To se máte chlapci.

      Pozn: Samozřejmě je jich více, ale o těch obyčejnej českej hráč, kterej zná jen fotbal, hokej a střílení, nemá ponětí... takže beru jen to, co má šanci tady uspět. A to jsou jen ty dvě.
      • jooo ty si borec, chod si kupit HD remaky co si mal povodne gratis kedze 80% majitelov PS2 islo do 3ky, a potom to zrusia... Co sa tyka kinectu, je to sice sprostost, ale aspon na to MS vydava hry.. co PS move? par AAA hier ma integrovanu podporu a skutek utek, najprv to sony strasne vyda, urobi okolo toho hype jak svina, a teraz zacne rvat na silu 3D do kazdej exkluzivity.

        P.S: nekrmim trolla, len kedze vam modry luc vypaluje mozgy, treba vniest trosku svetla do diskusie :)
      • SA-reg
        Jo a taky jsem zapomněl na Kinect sr**ky. Ale všichni víme, že ty se nepočítají jaky hry.
  • A cože je na tom tak nového? :D
  • Ps3 Slim se mi vůbec vzhledově nelíbí. Doufám, že designer Sony nevymyslí nový PS3 jako podložku pod myš.
  • Oprava: *250gb
  • Vždyť Xbox 360 měl mnoho vlastností dřív než PS3 ni? Měl jsem jak PS1 tak PS2 a i XBOX 360. Obojí jsou to dobré systémy, ale za 1 - 2 měsíce beru xko slim 260gb, prostě se mi s ním lépe hraje *4*
    • Archengel
      ja jsem vamal, ps3 bo xbox, titulama to u me bylo tak 50/50, bluray fakt neresim, a krome bluray si myslim ze technicky jsou srovnatelne, ale take ten fakt ze ps3 je drazsi..no ale porad sem nevedel, ale tak sem se rozhodoval dle ovladače, a pardon ale dualshock ? to je asi na 10lete dite s obrnou, vzdyt se to neda drzet, je to male, v ruce to kloktá...zato xboxovej je masivni, dobre padne do ruky a joysticky ma umistene dle meho taky lepe....ale i kdyby byly vedle sebe taj je to dobre....jednoduse ten kdo delal xbox360 controller zapojil mozek ! ps: vsimejte si rozdilu ovladace ps1 (1996) a ps3 (2006) a zjistite ze co se tyce ergonimie je to to samé (skoro)
      • Jenom dem*nt který nemá vkus ti mohl dát +(nebo xboxář).PS3 má úplně dokonalý ovladače se sixaxis.A dám ruku do ohně jestli by někdy vyhrál xbox v ovladačích.Move tomu taky napomáhá.Má úžasnej design.Ty svítící koule na konci co různě blikaj když třeba máte provést kompatibilitu jsou božský.A jsou dokonce i bezpečný,protože jsou z gumy.Tak teda nevím kdo tu zapojil mozek když vyráběl ovladač

        PS:Nevím proč se nám vždycky xboxáři serou do PS3.
      • a pak jsi chtěl hrát online a musel jsi za to zaplatit :-DD
      • Na dualshock nedam dopustit, me se s nim hraje vyborne, a co bych nesnesl jsou asymetricky umistene analogy u xbox ovladace.
        • zalezi od toho co hras, na bojovku keby MS neposral DPAD by to bol luxus, pretoze tie sa hraju na dpade, a ono ked ti zavadza packa ked drzis dole, prip. sa ti dotykaju pacle ked ides doprava a mieris dolava.. Az potom co clovek hra pravidelne na xkovom ovladaci si uvedomi aky je to luxus oproti klasike, a to nehovorim ako fanboy, roky som hral s PSkovym na PS1 a na PC sekacky a bojovky, ale proste xboxovy je momentalne najlepsi na trhu, z hladiska dizajnu, keby to ma kvalitnejsi gamepad tak je to bezkonkurencne, sony by to uz mohlo predizajnovat, alebo aspon 2 edicie japonsku s prtavym gamepadom, pre ich mensie ruky a USA/EU ediciu nejaky vacsi ovladac
  • PS3 se blíží do fáze slide show průměrem 15fps *11*
    • videl jsi treba InFamous2?to je po graficky strance fakt parada a hlavne to bezi v pohode,aspon ja jsem u dema nezaznamenal nejaky to tvoje slide show.uncharted 2 a killzone 3 je taky pekny pokoukanicko.uncharted 3 uz brzy vyjde a myslim ze to bude jeste lepsi jak dvojka,kde me obcas padala huba.pripada me ze hry ktere jsou primo pro PS3 jsou fakt hodne koukatelny narozdil od multiplatforminch zalezitosti,ale ja si PSko poridil hlavne na only tituly a bluray filmy.slide show se opravdu nebojim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit