Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • StykPohlafson
    Taky PS4 plánuji pořídit, ale tak za rok až dva *4* Navíc si chci na PS3 zahrát ještě nejmíň 20 her na které zatím nebyl čas, takže ty dva roky tomu tak odpovídají *1* *1*
    • Nejmíň 20 ? Rád bych si nechal poradit, co kromě GTA 5, Last of Us a RDR stojí za to neminout a zároveň se nevyskytuje na PC platformě. Tři výše jmenované jsou opravdové skvosty, těžko se asi budou hledat lepší nebo stejně dobré konzolové exkluzivity, ale tak kdo ví, třeba se dočkám nějakého zajímavého doporučení. :)
      • StykPohlafson
        Zajmavé doporučení to asi nebude, spousta her se totiž vyskytuje i na PC, ale já je nehrál. Jsem totiž uživatel Linuxu. (na spouštění her ve Wine HQ nemám dost HW výkonu *3* ) A taky nebudu tvrdit, že to všechno jsou kvalitní hry *1*. LoS jsem již dohrál. (Výborná věc) RDR ted hraji(taky skvělá hra) *4* No a teď hry které bych si chtěl ještě zahrát : Uncharted 1,2,3 , Assassin Creed 1,2,3,4 , L.A. Noire, Remember Me, Deus Ex Human Revolution, GoW 1,2,3,Ascension , Watch Dogs, Borderlands 2, Wolfenstein The New Order. To je zatím vše na co jsem si vzoměl *4* . Důležité je taky napsat, že vlastním PS3 cca půl roku. V původním příspěvku jsem to nenapsal a ono to zrovna vysvětluje, proč mě toho čeká ještě tolik *1*
    • ucho
      no taky ještě PS3 nepustím k ledu, ale přeci jen u PS4 nechci nabrat velký skluz, takže letos tam mám v plánu Infamous Second Son, Last of Us, GTA V a pár indie games, co dostanu na PS+. prostě ať toho není tolik, jako teď u PS3 (i když tam už jsem řadu exkluzivek úspěšně zdolal, no ještě nejmíň polovina schází).
  • Uz se tesim, az si ho koupim. Doufam, ze mi Provident schvali pujcku*7*
    • = Vaše exekuce
  • Prodeje pěkný, ale fakt nechápu na co si lidi tu Ps4 kupujou. Koukal sem na lineup a je to samej launchovej odpad. *5*
    • Nekteri lide jsou ochotni si koupit konzoli i jen kvuli jedne nebo dvema hram. Vi, ze casy budouci jim prinesou kvalitni nabidku a uz nechteji cekat. A par dobrych her se najde.
    • N0isy
      Odpad? Infamous: Second Son? Killzone: Shadow Fall? MGS: Ground Zeroes? Knack? Tomu říkáš odpad? Viděl jsi vůbec, jak ty hry vypadají? Lepší hry jsem za poslední roky nehrál a Watch Dogs se ani nemůže graficky s Infamous porovnávat. *7*
      • Metacritics: ani jedna hra neprekrocila 81 = sh*t. pac a pussy :-*
        • frag.ment
          Ty to nemáš v hlavě v pořádku, trošku se zamysli.. InFamous Second Son je jedna z nelepších her co se m zatím hrál. O tom si na PC může člověk jen zdát.. A abych nevyvolával nějaký flame, tak jsem odkojený PCčkář, ale když sedítě celej den u PC v práci, tak je opravdu lepší se vyvalit na pohovku a nečučet do monitoru..
          • Tak to si toho asi moc nehrál.
          • Asi si o tom jeste neslysel, ale neni problem pouzivat televizi misto monitoru. A dokonce muzes ovladat pocitac i z pohovky! *8* To sou veci.
            • frag.ment
              Panečku, ty seš chytrolín.. Já sem měl PC připojené k televizi, když ty si ještě beztak tahal kačera.. Teď to ale ani nechci, protože už mě nebaví hrát PC hry. Navíc bych musel natahovat HDMI kabel přes půl bytu, takže fakt ne..
          • Nj na kompu si totiž vezmeme Rift a budeme mít skutečně revoluční zábavu... ;)
        • Prej Metacritics - taková sebranka subjektem vypatlaných kok*tů.
        • Az budes trochu zkusenejsi, zjistis, ze nektere hry jsou super a oslovi te i pres nizke hodnoceni. Tedy pokud jsi obdaren vlastnim usudkem. A naopak, ze nektere vysoko hodnocene tituly te velmi zklamou.
      • Tak hlavně, že je nadupaná grafika.
    • Ty mas evidentne s chapanim celkove problem!
  • Asi jsem jen ja nejak mimo ale 3.5 milionu konzoli za jeden kvartal mi prijde jako dost malo. tim mam na mysli, ze mi to prijde jako dost malej trh.
    • Co se zda, to je sen. Kdyby takove byly vsechny kvartaly (podzimni byva ale vyrazne silnejsi), tak to je 14 M konzoli za rok a to je vyborny vysledek, ktery by za celou zivotnost konzole mohl naznacovat dosazeno 100 M prodeju, tedy lepsich, nez na kolik dosahla PS3 nebo X360. A to se pred rokem konzolim prorokoval nezaem a smrt z duvodu obrovskeho zajmu o hrani na mobilech a tabletech.
    • Tak kdo hraje na konzolích... jen lidi co jsou dost bohatý na televizi za 10k+, konzoli za 10k a hry 1k+/kus. Čili střední a vyšší třída v americe.
      • Kozy
        Já měl pocit že v usa je to přesně naopak, už kvůli tomu kolik tam elektronika stojí.
        • V Americe elektroniku jedině od muslimských prodejců. Kvalita za pakatel *1*
      • Zrovna v americe byvaji hry a elektronika levnejsi, protoze spolecnosti zabyvajici se IT maji v tomto smeru ulevu na danich.
    • Overwatch
      Malý trh to je. V porovnání s takovými smartphony je fakt mini - ve stejném Q2 se poslalo do obchodů necelých 300 milionů smartphonů: https://bgr.com/2014/07/31/android-vs-ios-vs-windows-phone-vs-blackberry/

      A vem si, že třeba takového Xboxu 360 se za celou dobu co je na trhu prodalo nějakých 83 milionů kusů - jenže za jakou dobu: od roku 2005 dodnes... Jo, konzole jsou pořád maličký trh, oproti některým jiným zařízením. I těch iPadů se prodalo za čtyři roky přes 200 milionů, oproti těm 83 milionů X360 za devět let...
      • Není to takové jednoduché.. Smartphonů jsou mraky, ale kolik procent z nich si koupí hru? A když už si opravdu koupí, tak za jakou cenu?
        Podle tohoto článku budou i v roce 2016 v USA budou vydělávat konzolové hry cca 4x tolik co mobilní hry.
        http://www.cinemablend.com/games/It-Official-Mobile-Gaming-Kill-Console-Gaming-43563.html
        Čína by mohla tento poměr obrátit, ale to je "trh sám pro sebe".
        • Overwatch
          Jj, souhlasím. Spíš jsem to myslel hardwarově, než co do výdělků z prodejů her. To jsou pak úplně jabka-hrušky. Jde jen o to, že konzole se prodávají vlastně pořád víceméně "stejně", zatímco jiné produkty vystřelily nahoru výrazně rychleji a jsou populárnější a prodávanější. Trošku se nabízí paralela s adventurami - nejsou vůbec mrtvé, ale pořád je hraje plus mínus stejný počet lidí, zatímco jiné žánry vystřelily nahoru...
    • Ako sa to vezme, PS3 predala zhruba tolko az za prvych 6 mesiacov od vydania. Treba vziat do uvahy, ze na tu konzolu este nevysiel ziadny 'killer' titul - to bude mozno teraz Last of Us, mozno Destiny v septembri a mozno az Uncharted 4 niekedy v 2015(?).

      EDIT: zdroj: http://vgsales.wikia.com/wiki/PlayStation_3
    • Zatím je to spíš absencí pořádnýho titulu - počkej až vyjde Uncharted apod...
      • jdi už s tou propagací nacismu do hajzlu, díky
        • wenceslaus
          Hádám, že díky podobně smýšlejícím lidem nesmějí být v leteckých simulátorech na letadlech hákový kříže...
        • Miserius
          Co je to za propagandu prosimte? Nejsi nejakej hysterickej?
          • To Doctor : Hitler zabíjal aspoň podla nejakého kľúča, Stalin dal odvážať ľudí náhodne len aby naplnil gulagy otrokmi, bolo mu jedno či sú to židia, politickí odporcovia alebo komunisti. A k Pol Potovi : Američania mu dali niekoľko miliónov dolárov potom čo vyvraždil tretinu obyvateľov Kambodže v čase keď sa skrýval v džungli a muselo byť všeobecne známe čo je to za monštrum.
          • Ubohost jsou tvoje pravopisné chyby. Napíšeš srb místo srp
          • Ubohost jsou tvoje pravopisné chyby. Napíšeš srb místo srp a židly místo židli. Asi budeš velká bedna....
          • N7N7
            Nevím, ale když si někdo založí účet se jménem Führer, tak buď s Hitlerem sympatizuje, a nebo chce provokovat, šokovat okolí... viz nick "Rozmačkaný jebák".

            EDIT: Pokud existují nějaké další důvody, sem s nimi, rád se přiučím. *3*
          • nejsem, hlupák co si říká fuhrer a má Hitlera na ikonce (byť stylizovaného) se ode mě nikdy nedočká ničeho jiného než nejhlubšího opovržení
            • Pethulla
              Hele Miserie, kdyby měl jako avatara nějakého Jugoslávce s kladivem, tak je to opravdu každému u řiti.
            • Miserius
              Ale hada ze kdyby tam mel Srb a kladivo tak to je v pořádku... Fakt ubohost tohle, jako kdyby nejakej obrazek hned znamenal ze ten diskutujici chce vyhlazovat židy nebo neco podobnyho, nebo k tomu snad nekoho tim avatarem nabadal
            • Ty děti.
            • wenceslaus
              *nejhloupějšího
        • Já tu něco propaguju? :D

          Možná by sis měl nejdřív zjistit jaký význam to slovo má...
          • Takže máš nick Fuhrer, v avataru Hitlera a to jen proto, že Hitlera nesnášíš, a to upřímně.
            • Ano, ale s Hitlerem toho má relativně hodně společného. Oba neuznaní "umělci", oba znamenití manipulátoři a bůh ví kam by to došlo kdyby Mansona nezavřeli...
            • ucho
              A kdyby Charlese Mansona někdo znal, tak by se měl jako ozvat? Když se to vezme kolem a kolem, tak Charles Manson taky nikoho nezabil, přestože je všude prezentován jako sériový vrah a symbol zla...
              Mít nick Führer není propagace nacizmu. Spíš to svědčí o tom, že sám za sebe nedokážeš vytvořit vlastní silnou identitu a schováváš se právě za někoho známého...
            • Nejsem nácek ani pozér. Prostě když jsem si tvořil avatar, tak jsem si říkal že to chce někoho významného, někoho koho lidí znají a nemůžou ho popřít.

              Bohužel jsem neočekával že to zdejší potrati v čele s Majkem a Abruzzim nebudou schopni pochopit a začnou to považovat za propagaci nacizmu - čímž akorát ukazují že jsou naopak mnohem horší než náckové - hlupáci byly vždy velký problém od počátku lidstva, dají se snadno zmanipulovat a akorát dělají problémy a evidentně neznají význal slova "propace".
              Popravdě jsou to oni kdo by měl dostat zákaz zde diskutovat, protože hloupost je nevyléčitelná a svými názory můžou i jiné zdejší hráče zmást těmi sračkami co tu plodí. Vsadím se že kdybych si tam dal Charlese Mansona, tak by drželi klapačku, protože pravděpodobně ani neví kdo to je.

              Pokud se budu dívat jejich zvrácenou a postiženou logikou, tak tohle je v podstatě taky propagace nacizmu a autory toho filmu měli tehdy všechny pozavírat. https://www.youtube.com/watch?v=57Pbx8Yce1s&feature=player_detailpage#t=57
              Ještěže ne každý v této zemi je takový vocas jako oni a mohl vzniknout tak dobrý film.

              A ještě když se to tak vezme, tak si asi nezhrají žádného Wolfensteina (jejich problém, ten poslední se celkem povedl ale pšt!).
            • Führere, teď máš smajlíka, dříve jsi měl Hitlerovu fotku. Tak jak to s tebou vlastně je? Co tě vedlo k založení takového účtu? Prozraď nám to, ať se tu už nemusíme dohadovat jestli jsi nácek nebo pozér. *3*
            • Takže mám nick Fuhrer a smajlíka - fajn a teď mi teda konečně řekni kde propaguji nacizmus a doufám že se konečně dočkám nějaké kloudné odpovědi a nebudeš tu ze sebe dál dělat hlupáka...
            • Miserius
              Ne, jde o to ze kdyby mel nick Leopold II tak ani neceknes, protoze nemas paru co to je takze je ti to urkadeny a diky tomu cloveku umrelo vic lidi nez kuli Adolfovi... O to mi jde, delat z Hitlera toho hlavniho dabla
            • Ne, takhle to dopadá, když si miserius domýšlí hovadiny a nesmysly. I kdyby nebyl nejhorší, tak co to ksakru mění na faktu, že dá si Hitlera do obrázku a Fuhrer do jména je zhovadilost? Máme tady jakýsi zvrácený rozdělení do dvou skupin NEJHORŠÍ a OSTATNÍ, nebo co? A co je za nesmysl vyjmenovávat x jiných lidí, o kterých nejdřív mimochodem řekneš, že jsou mnohem horší, a hned v dalším příspěvku že jsou stejně špatní prosímtebe *7* i když nemáš žádnou informaci o tom, kolik kdo o nich ví?
            • Miserius
              To je všechno pravda, asi jako že za koncentraky nemuze vubec Hitler ale Himmler
            • Geil Gitler!
            • Miserius
              Leopold II, Mao Zedong, Stalin, Pol Pot (mohl bych pokračovat ale to jsou ty znamější) ... neříkám že jsou vylozene horsi nez Hitler, ale jsou prinejmensim stejny ku*vy... Kazdy ma na svedomi miliony zivotu
              Jenze to vas/nas ve skole neucili, protoze to se nas prece netykalo, takze je to vlastně šumák... To je holt největší problém tady
            • Kozy
              No přece Kalousek, to dá rozum.
            • Miserius
              Takle to dopada, kdyz nekdo podlehne tomu očkování společnosti, přitom Hitler rozhodne neni nejhorsi osoba v dějinách. Jsou vůdci kteří se dopustili mnohem vetsich zlocinu, ale ty se všude jeste oslavujou.
  • BoB.2
    No zadarmo by to kluci nedělali.
  • copak dum mam, velkou sedačku a televizi taky, tak dokoupit ps4 by nebyl problem, klidne bych koupil i dve, jen co na tom hrát žejo... treba ten infamous co si o nem myslím mužete kouknout do recenze at se zbytečne neopakuju
    pritom na pc tolik exkluzivit že ani nestiham hrat
    • Doporucil bych ti na tom hrat hry. Ja zas nestiham hrat ani to, cim me zasobuje Vita. Kazdy si hraje proste na tom, co ho nejvic bavi. Kdyz te bavi hrat na pc, klidne na nem hrej. Rozumim tomu dobre, ze jsi napsal recenzi na hru, kterou jsi poradne nehral?
      • ne, do recenze tady na tiscali
  • Asharak
    Pirátění na PC konzolisty hrozně štve, ale přeprodávání jedné hry nikoho nebere. No to jsou věci *7*
    • imo by se melo platit i za opakovane dohrani hry, treba jak jednou jdete do kina tak to neznamena ze tam muzete chodit do konce života zadarmo. ja nedohral do konce skoro žadnou hru a nekdo hry hraje porad dokola tak by mel víc platit. to je logicky a spravedlivy a imo je v tom budoucnost
      • Asharak
        Jo na tabletech a smp. už s tím začínají, pravda *1* A DLC se do toho začínají započítávat taky, vypadá to blbě, ale zase je třeba to brát ještě s dost velkým nadhledem a odstupem.
    • Myslim ze to konzolisty nestve, jen na tento fakt poukazuji jako na hlavni pricinu upadku pc her v obrane pred tvrzenim, ze za to mohou konzole.

      Prirovnavani piratstvi k bazarum je nesmyslne, jde o principialne dve odlisne veci s odlisnymi dopady. Bazary lze svym efektem prirovnat k masivnim slevam na pc platforme.
      • Konzole samozřejmě za pirátění na PC nemůžou. Hlavně nevim, proč by to někdo tvrdil, to nemá logiku. Konzole můžou za jiný věci.
      • Asharak
        TO je, je tot ak napůl. Na PC tu hru taky musí koupit (nebo musel, nevím kde to ted kradou) a dát to na net. Takže výrobce získá od prvního člověka a od dalších pěti nemá nic.
    • A co je na preprodavani konkretne spatneho? Vzdyt to vyrobce v podstate oficialne podporuje.
  • taky mi dneska prisla verze s The Lst of Us, ted jen cekam na vecer, objednam pizzu a pak se bude felit *14* *14* *14*
  • Jack1947
    Gz, GZ a ještě jednou Gz nemám moc slov. Jen at je více her a ja co hrát. *4*
  • tak uvažuji, proč se neustále píší články o prodeji konzolí? to je nějak sponzorované či co? proč by mne mělo zajímat, že se ps4 dobře prodává? jinak nic proti konzolím samozřejmě nemám.. je tak přemýšlím.. *3*
    • Tebe to zajimat nemusi, ale mnohe lidi to zajima. Uspech platformy ma vliv treba na zajem vyvojaru o tu platformu, takze je pozitivni slyset, ze se te platforme obchodne velmi dobre dari.
    • A kdo rika, ze te to musi zajimat? Pokud te to nezajima, tak ten clanek necti a nekomentuj, ne? Boze tady je to zas samy primitiv dneska.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit