Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli jeste jsem nekdo chodi,tak mam potesujci spravu!Order 1886 cz titulky,uncharted4 cz titulky,bloodborne cz titulky!
    • Potesujici pro hlupaky co neumi anglicky. Krasne, jak se tu konzolisti biji v hrud ze jsou lepsi nez pc master race a nejsou schopni psat cesky, natoz rozumet anglictine.
      • He7he
        No nevím, já věřím, že spusta Wcčkářů jsou prostě vylízanou nesoudnou pryží, která by měla být zavřená v chlívě a postupně likvidována, ale spousta z nich, když už teda blije ty svý magořiny o tom, jak by co mělo jako bejt, má alespoň slušnej kompletní krám na psaní. Ty nejsi už snad půl roku schopnej si ani zajít za fotrem, aby ti koupil klávesnicu se všema těma diakritickýma hovadinama. Nemluvě o tom, že tvoje češtinářka musela bejt taková dorota, že tě to, co se týká čárek ve větách, nebyla schopna ani ku*va naučit, a tak budoucí poučování o "psaní česky" je čůráním proti větru. Samozřejmě počítám, že píšeš takto schválně buď z kokotské pohodlnosti, což svědčí stejně o gumovosti, a nebo aby si schoval svou buď smogovou nebo jinou kašpárkovskou existenci za touto identitou. Buď jak buď, až bude nějakej ocas dělat češtinu do nějaké chujoviny pro neandrtálce s rychlou myší, tak si při stahování vzpomeň na svá slova.

        Mimochodem, úroveň WC scény je ve znalosti angličtiny opravdu vrcholová, aneb wtf, lol, faim, afai, smrda fao, dota, ůak , , a.... a podobné svědčí o řádné profesionalitě.
        • Cestinu jsem si do hry nikdy nestahoval a nemas ani dukaz pro svoje hloupe tvrzeni. Takze 0/10 a 1:0 pro me. Priste zas. Hloupy konzolisto.

          Mimochodem kdybys za toho pul roku o kterym mluvis misto breceni po diskuzich pracoval, moh bys mit kvalitni pc a nebrecet tu porad nad vyhozenyma penezma za lowend. Butthurte.
          • Jack1947
            Ještě vydávat se nickem za dementa, docela normálního člověka co sice né vždy má pravdu nebo s jeho názory lze souhlasit. Měl by ses stydět. Wallet nebo jiný kokos z tebe přímo čiší. *12*
            • Jack1947
              Jo, to asi znám jenom při tom přehršelu anonymních ignorantů, nicků atp si ho zrovna ted nevybavuji. Můj obdivovatel? možná se mi vybaví až podobný exot zde zas bude šířit nějaké obecné pravdy. *4*
            • He7he
              Smoga přece znáš, je to náš fízlový a čtyřikrát diplomovaný přítel z východu a tvůj velký obdivovatel. Určitě víš.
            • Jack1947
              Když ale někoho nazýváš WC - a pak se (ta zkratka i začne hojně používat) tak pak budeš proti normální ač je neurážíš špatný taky. Tedy aspon pro ty co tě neznají... tady. Co chodí diskutovat jen občas.

              At tak nebo tak... je to vlastně jedno. Aneb - " Jdu na tebe se zolí a já s WC" *1*
              Konzolím škodí to přízvisko možná ta gaučová zábava tedy že konzolisté budou vždy trochu otylejší...

              Jinak více lidí co jsou pro, nezávislost hraní. Hned budou dny alespon trochu světlejší (ne růžovější)
              Kdo je smog? tedy taky dobrý nick...
            • Neskutecne jsem ho vytrel, napsal jsem mu ze konzolovy hry jsou delany podle velikosti pixelu na tv. A proto je konzole lepsi jak pc. Jeste nesmime zapomenout na to, ze jde polozit pod televizi. *5* Az vyroste, pochopi.
            • He7he
              Dokonce začínám uvažovat o Smogovi, ten tu kariéru myslivce sice už na oko pověsil na hřebík, ale jeden nikdy neví, navíc jejdasek ho několikrát vytřel takovým způsobem, že bych se tomu ani nedivil. Ostatně, kdo se má v těch WC magorách vyznat. Alespoň je ta jejich srdceryvná obrana WC cti takovým místním neškodným cirkusovým představením k zábavě.
            • Kdyz se nestydis ty, tak uz nemusi nikdo.
          • He7he
            Nejsem konzolista, neznalý zvratku.
            • Psal jsem hloupy konzolista. Az vyrostes, naucis se cist.
  • Konzole jsou nejlepší vy zlodějské pc nicky, dobře to víte a pěkně se tím užíráte a závidíte. Tahke hra je nejlepší pro chytré lidi, kteří hrají na konzolích. My na konzolista.cz dobře víme co je nejlepší a že pc jsou slabé stroje na nic, pro které nejsou žádné dobré hry. Zkuste si tam kritizovat tuto skvělou hru a dostanete přes čumák. Ale na to nemáte koule, jen se tady krčíte zbaběle v koutku a navzájem se ujišťujete v pomlouvání konzolí a jejich her. Na nic víc se nezmůžete, jste jak zvířata.
  • Doufám, že ten geniální nápad s filmovými pruhy přebere co nejvíce her. Od té doby, co jsem měl možnost The Order vyzkoušet na PAX minulý rok tak hraju všechny hry, i když většina to zatím neumí. Tak to kompenzuju tím, že si nalepuju černé pruhy z papíru na TV a je to uplně jiný zážitek *14*
    • Keyz
      Nejlepší je, že si koupíš novou TV anebo monitor a tahle pecka ani nevyužije celou zobrazovací plochu. *15*
  • To je zas video plné onanismu ach jo. Takový videa mě už unavují. Buď tam nahodí nějakou otravně hlasitou 'epickou' hudbu nebo ústřižky z hraní a vůz plný verbálního hnoje k tomu. Kde jsou doby trailerů Heavy Metal Fakk 2 *6* *6*
    • http://m.youtube.com/watch?v=UGTuNlQ2AYM
  • Sony se proste chlubi *1* *1*
    To je presne ta sorta lidi ktera jim umoznuje zdimat miliony z prehypovanych braku =)
    Nicmene peasanti pobavili jako obvykle *5*
    • Abych řekl pravdu, tak moc nerozumím tomuto příspěvku. Proč mluvíš o ostatních jako o "peasantech"? Kvůli tomu, že hrají na jiné platformě? Nechápu, proč urážíš lidi. Co si tím kompenzuješ? A proč je ta hra brak? Z videa nevypadá zle. Ty už jsi měl možnost si tu hru projít? Myslel jsem, že teprve vyjde.
  • nekromant33
    "Like Skyrim with guns. 10/10" - Albert Einstein
  • PC-Retard Race is everywhere... Už s tím proboha začnětě něco dělat, to už se nedá, konzolová novinka a jsou tu ti ubožáci..
  • Škoda že to má být linearní akce z herní dobou 10-12 hodin vizualně určite nádhera ale
    škoda peněz za hru když ji dám za jeden den hraní *13*
  • off. ale co napsat článek o tom extempore sony online při spuštění H1Z1? Ještě že mi vrátili peníze...
  • Kostym ovce by byl ten pravy bonus
    • del0
      Tak to se povedlo. *15*
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit