Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Na mě to zatím působí jako pěknej propadák. Rozhodně si počkám na ohlasy hráčů a recenzentů. Víc se těším na Dying Light a pěknej masakr *4*
    • ohlasy hráčů a recenzentů

      Velká chyba, příteli. Zrovna na tyhle dvě magořiny herní komunity bych se opravdu zvysoka při výběru titulu vykálel a věřil pouze vlastnímu verdiktu.

      No ale je fakt, že Order tak trochu možná nenaplní svý původní ambice, ale jako Pcčkář si troufám tvrdit, že jako dobře vypadající a hratelnostní zábavou a atmosférou se jevící hra může obstát. Rozhodně to nevypadá na žádnou kakastrofu.
      • Jsem konzolista a troufam si tvrdit ze PC je ve vsem lepsi. Taky psat sem pod vice nickama je ubohe. Az vyrostes, pochopis.
        • Tak na praci je urcite lepsi pc,kdyz je to psaci stroj!Ale o hrach bych to uz tolik netvrdil kamo!
        • píše Wallet Warrior, ubohá parodie na chlapa, co krade nick člověku, který ho několikanásobně předčí inteligencí..
          • Ted jsi mi to nandal. Nezapomen si naklikat jeste vic.
  • "Get the game, definitely get the game" http://i.imgur.com/LcY07mL.gif
  • Keyz
    Speciální edice pro asiaty bude mít ještě širší pruhy aby to jím to sedělo na míru. Pak to budou určitě vychvalovat...
    • haha. ty opravdu šíříš "ostrovtipem".
      • Když vývojáři musí zavádět i vlastní rozlišení, aby to dokázalo jet aspoň na těch mýtických 30 fps, tak se ani nemusí moc snažit.
  • Doufám, že ten geniální nápad s filmovými pruhy přebere co nejvíce her. Od té doby, co jsem měl možnost The Order vyzkoušet na PAX minulý rok tak hraju všechny hry, i když většina to zatím neumí. Tak to kompenzuju tím, že si nalepuju černé pruhy z papíru na TV a je to uplně jiný zážitek *14*
    • Keyz
      Nejlepší je, že si koupíš novou TV anebo monitor a tahle pecka ani nevyužije celou zobrazovací plochu. *15*
  • nekromant33
    "Like Skyrim with guns. 10/10" - Albert Einstein
  • off. ale co napsat článek o tom extempore sony online při spuštění H1Z1? Ještě že mi vrátili peníze...
  • Chtěl jsem napsat komentář ve stylu: novinka o PS4 hře, můžeme se těšit na nával PC- gum vedené Veskoslavem, Keyzem, Walletem, Delem0, Predátorem, ale než jsem si přečetl zprávu, půlka gum už se vyrojila. *1*
    • Zvlastni, ze jsi to ty, kdo tu zacal sirit svoje moudra jako prvni. *3*
      • kennyB
        Nazačal, ty začínající jsou už smazány...
        • 0/10, jdi si lhat jinam konzoleboji
          • kennyB
            Jdi si lhát někam jinam *15* Tak proto, že mi to nakázal nějakej jantar, tak to určitě udělám *15* Mimoto je to pravda, tuším, že tu jsou smáznuty dva komenty *3*
            • Ty jsi tak hloupy uzivatel packovace, ze nechapes ze "Tak proto, že mi to nakázal nějakej jantar" muzu rict i ja? Trolololol. IQ houpaciho kone. *15*
    • Veskoslav
      Chápu, že už ses ztrapnil jinde s Hnisavcem a tady pokračuješ, ale už je to nudné a ohrané. A psát jako he/he a hned jako haha? *7*
  • Veskoslav
    No já jsem tiše záviděl, když byla hra představena. Ten koncept viktoriánské steampunkové scény 19. století, vlkodlaci atd. Ale čím více info prosakuje, tím mě ta hra zajímá méně a méně...
    • Hnisavec
      to bude asi tým, že vlastníš len prašivé PC, kde ešte ani GTA V nie je *3*
    • velice hodnotný názor, píšeš to tady pod každou novinkou o Order 1866, ta hra tě musí vyloženě iritovat, na to že tě vůbec nemusí zajímat..
  • MARTASLJ19
    Vidno, že vývojári nemajú s typom tejto hry žiadne skúsenosti a tie čierne pruhy to úplne zabíjajú.
    • Hnisavec
      povedal človek čo nemá PS4 a je to absolútny PC troll Sectoru, čo hodnotí hry len podľa toho aby sa podlizoval sectoráckej pc komunite a každoročne velebí sériu Call of Duty.... *3*
  • Kostym ovce by byl ten pravy bonus
    • del0
      Tak to se povedlo. *15*
    • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit