Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takovýhle bonusy mi přijdou vyloženě chabý. Co takhle za předobjednávku dostat třeba PS4 zdarma? Krucinál, vždyť Sony je obrovská společnost vydělávající bžilliony dolarů, tak snad ke každý předobjednávce na jejich exkluzivitu můžou dát aspoň něco pořádnýho, ne? *7*
    • Ak by robili taku dobrocinnost, tak by nezarabali bziliony dolarov, vieme?
      • Spíš by zkrachovali.
        • del0
          To už se pomalu děje.
  • Tady zase platform wars *1* Zajímavé, že tyhle hádky vždycky rozjede buď triple queer anebo hnisavý východňárský cigán *1*
  • Jack1947
    I když si to jednou zahraju, bude to něco na co se sice člověk těšit může ale jinak to vyhasne. Pokud tomu nedají nějaké fešné DLC a něco aby tomuhle prodlouřily řivot nevidím na tom nic víc než solidní oddychovku. která snad vás neprovede celým tím dějem sama ale taky něco uděláte i vy... kromě střílení, hackování atp...

    Jsem konzolista až do zemdlení ale vidím že tady nás neukonejší docela pěknou grafikou, respkt grafika je poněkud málo - věřím že už se ale plno lidí rozhodlo že si to koupí. Tedy můj názor je jen takový ten výkřik, může se zdát zbytečný ale přesto to je názor jeden z mnoha.
    Kdybych PS4 měl tohle by rohodně MUST BUy/have titul nebyl no.

    Vím že máte rádi ty čísilka a tak tak moje honocení za tu misi v té (vzducholodi??!!) v kuchyni bych dal 6/10, myslím že to je tak akorát. *5* *12*
    • Já myslím, že to bude dostávat tak 7-8/10 ale na to já nahraji, chci to! *1*
  • Hnisavec
    Podľa reakcií ľudí, čo to hrali, zatiaľ najkrajšia hra tejto generácie, niet sa čo diviť potom čo Ready at Dawn profi vývojari vytiahli z hw PSPčka, spolu so Santa Monicou, 4AA a Naughty Dog asi najväčší súčasní machri na grafiku. Fyzika reagujúca odlišne na rôzne materiály, modely postáv a oblečenia, osvetlenie, tiene prvá liga.

    Gameplay bude asi kopírka Gears of War, ale sranda, že na Xboxe sa tento štýl velebí do nebies, tak na PSko sa hneď vyroja hejteri. TPS filmový zážitok v ohromujúcej grafike na slušných 10 hodín je pritom podľa mňa top žáner pre odrastených hráčov. Plus viktoriánsky horor k tomu, čo viac si priať. Snáď len čerešnička je, že všetci okrem PS4 osušia hubu a môžu tak hejtovať/slintať z kompresií na youtube *15* *14*
    • Na Ryze se tu plivalo, ale po Ryze pro PS4 se můžete utlouct. Vy konzoláci jste ale zábavná banda.
      • Jack1947
        No Rejza není na PS4 takže smolík.
    • Me by zajimalo kdy pochopis ze takova hra by uspech na PC nemela. Vetsina PC hracu takovyhle hry hrat nebude, tupa AI, pruhy, FOV asi 40, spatna kamera, QTE a cutscene simulator. To na PC proste nefunguje.
      • Hnisavec
        zabudol som, že na PCčkárov je QTE príliš zložité....PCčkári preferujú len klikfest ľavého myšítka....čiže stláčanie viac ako jedného tlačidla je nad ich rozumové schopnosti
        • del0
          not sure if troll or just dumb
        • No v jednom mas pravdu, v PC hrach nie je "stlac co vidis na obrazovke". Tento velmi inteligentny prvok na urovni http://images.gizmag.com/inline/tiggly-13.jpg je v klasickej PC hre naozaj velmi zriedkavy.
        • Jo a proto u hrani Doty vyuzijes pulku klavesnice, achjo to je demence
      • to je pravda, na PC fungují jen oduševnělé pecky typu LoL, Dota, Hearthstone. Každý den k PC zasedá 10 mega super-inteligentních hráčů, kteří jdou pařit moba hry. Vzdejte hold PC-Master Race!!!
        • Jestli chceš brečet tak jdi na zena.cz. Tam si najdeš spřízněné duše v diskuzích a můžete se bavit o netoleranci k homosexuálům.
          • stěr? Vtip? Hmm?
      • Jack1947
        Ty rozbité QTE byly otravné už i v Ryse ,tady to opak na klávesách musí být hotové peklo. By teda bylo kdyby to na kompu bylo.
      • Ono když tam můžou fungovat šulínoviny pro blby typu Doty nebo ta kveikovská vylízanina pro nervózní a naspídovaný vyfetla, tak už asi všechno. S tím rozdílem, že Order alespoň vypadá minimálně o třídy zábavnějc, no.
        • O třídy zábavnějc vypadá spíš vývoj té hry.
        • Tak podobnou reakci sem cekal, ty vase hejty na Dotu uz nejsou ani vtipny. Strasny jak nekoho muze jedna hra sr@t. A ano su hrac Doty a je to super zabava.
          Ja sem se jenom snazil vysvetlit ze podobny veci sou pro PC hrace proste problem.
          • Tak jiny ujety kresleny sra,.cky no!Dota!Only on pc!
          • teď se odpálil jak Talibánec *1*
  • Chtěl jsem napsat komentář ve stylu: novinka o PS4 hře, můžeme se těšit na nával PC- gum vedené Veskoslavem, Keyzem, Walletem, Delem0, Predátorem, ale než jsem si přečetl zprávu, půlka gum už se vyrojila. *1*
    • Zvlastni, ze jsi to ty, kdo tu zacal sirit svoje moudra jako prvni. *3*
      • kennyB
        Nazačal, ty začínající jsou už smazány...
        • 0/10, jdi si lhat jinam konzoleboji
          • kennyB
            Jdi si lhát někam jinam *15* Tak proto, že mi to nakázal nějakej jantar, tak to určitě udělám *15* Mimoto je to pravda, tuším, že tu jsou smáznuty dva komenty *3*
            • Ty jsi tak hloupy uzivatel packovace, ze nechapes ze "Tak proto, že mi to nakázal nějakej jantar" muzu rict i ja? Trolololol. IQ houpaciho kone. *15*
    • Veskoslav
      Chápu, že už ses ztrapnil jinde s Hnisavcem a tady pokračuješ, ale už je to nudné a ohrané. A psát jako he/he a hned jako haha? *7*
  • MARTASLJ19
    Vidno, že vývojári nemajú s typom tejto hry žiadne skúsenosti a tie čierne pruhy to úplne zabíjajú.
    • Hnisavec
      povedal človek čo nemá PS4 a je to absolútny PC troll Sectoru, čo hodnotí hry len podľa toho aby sa podlizoval sectoráckej pc komunite a každoročne velebí sériu Call of Duty.... *3*
  • Veskoslav
    No já jsem tiše záviděl, když byla hra představena. Ten koncept viktoriánské steampunkové scény 19. století, vlkodlaci atd. Ale čím více info prosakuje, tím mě ta hra zajímá méně a méně...
    • Hnisavec
      to bude asi tým, že vlastníš len prašivé PC, kde ešte ani GTA V nie je *3*
    • velice hodnotný názor, píšeš to tady pod každou novinkou o Order 1866, ta hra tě musí vyloženě iritovat, na to že tě vůbec nemusí zajímat..
  • frag.ment
    Na mě to zatím působí jako pěknej propadák. Rozhodně si počkám na ohlasy hráčů a recenzentů. Víc se těším na Dying Light a pěknej masakr *4*
    • ohlasy hráčů a recenzentů

      Velká chyba, příteli. Zrovna na tyhle dvě magořiny herní komunity bych se opravdu zvysoka při výběru titulu vykálel a věřil pouze vlastnímu verdiktu.

      No ale je fakt, že Order tak trochu možná nenaplní svý původní ambice, ale jako Pcčkář si troufám tvrdit, že jako dobře vypadající a hratelnostní zábavou a atmosférou se jevící hra může obstát. Rozhodně to nevypadá na žádnou kakastrofu.
      • Jsem konzolista a troufam si tvrdit ze PC je ve vsem lepsi. Taky psat sem pod vice nickama je ubohe. Az vyrostes, pochopis.
        • Tak na praci je urcite lepsi pc,kdyz je to psaci stroj!Ale o hrach bych to uz tolik netvrdil kamo!
        • píše Wallet Warrior, ubohá parodie na chlapa, co krade nick člověku, který ho několikanásobně předčí inteligencí..
          • Ted jsi mi to nandal. Nezapomen si naklikat jeste vic.
  • Objednáno a zaplaceno, dva dny dovolená a manželka nasraná... už se moc těším :D
    • Veskoslav
      2 dny dovolené? To dojedeš za jedno odpoledne podle toho, jak se prezentuje AI nepřátel.
      • Mám svoji firmu, takže je mi to jedno ... *3*
      • Druhe den se bude udobrovat s manzelkou, premysle trochu :-)
        • Veskoslav
          No tak to ho bude stát dva dny dovolené, hru a ještě k tomu dárky pro manželku:-D
  • Keyz
    Speciální edice pro asiaty bude mít ještě širší pruhy aby to jím to sedělo na míru. Pak to budou určitě vychvalovat...
    • haha. ty opravdu šíříš "ostrovtipem".
      • Když vývojáři musí zavádět i vlastní rozlišení, aby to dokázalo jet aspoň na těch mýtických 30 fps, tak se ani nemusí moc snažit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit