Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gulivera84

    Jo to urcite dekuju za info, vim otech platech ale proste ...nevim asi se mi stim nechce drbat, cekal bych od tak obri firmy trošinku vic....

  • Kabutops

    spousta lidí nadávalo na barvy nejen u PS ale i u Xboxu, pak jedna firma rozjela officiálně mimo Čínu byznys s alternativními barevnými pláty a žaloba byla na světě... mezitím člověk zada třeba na aliexpresu ps5 side panel a jsou tam pomalu všechny barvy světa, různé motivy, za poloviční cenu toho co chce Sony, stojánek dospod, stojánek na ležaté postavení, atd... nechci aby to vypadalo, jako že dělám reklamu, ale kdo chce způsob, ten si ho najde, a třeba se bude info někomu hodit :-)

  • Ano, za pouhých 30 euro (750 Kč), tak se dělá byznys.

  • Gulivera84

    A pry aby to stalo ta slimka tak se musi koupit spesl stojanek😇

  • Dovod refreshu je uspora nakladov. Napriek tomu je drahsia ako pred 3 rokmi o 50€ a stojan si treba dokupit za 30€. No tomu hovorim evolucia ....

  • Gulivera84

    Mense teda vubec nelibi, i to bily strasidlo co tu mam, proc nemuze byt od zacatku na vyber bila, černa...aspon tak....vsechny PS mam cerny, 1 psko nemam, pak mi prodaji svitivě bilou, achjo.....

  • Gorobilypes

    Zajímavé 

  • 0011

    Na ofiko playstation blogu používají slovo attachable, tedy připojitelnou. Je to chytrý tah, sjednotit verze na defacto jeden model digital s portem pro mechaniku,  na druhou stranu je to další krok k odstranění fyzických médií, viz obdobná situace v leaku od MS se series x, ale tady se aspoň nezbavují mechaniky rovnou. Počítám s nízkými prodeji mechanik a pak to postupně nechají vyšumět, myslím jako obě strany, doufám že tohle nepozorují lidi z Nintenda a neříkají si, že by udělali verzi modelu nástupce switche bez slotu na cartridge, brr

  • KIMCID

    A není to špatný překlad? Není to s vyměnitelnou?

  • jack

    Prý se bude prodávat i 4TB varianta přímo od SONY. Ale to jsem nikde oficiálně nenašel.

  • Info je z blogu sony

  • unicz

    @redakce No yen teaser tedy nijak neteasuje odnímatelnost mechaniky. Dle mě je tam napevno....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit