Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    Ačkoliv tam pandy byly už dřív, tak po tom, co je ohlásili jsem si řikala, že tam fakt chybí už jenom pokemoni. A je to :D
  • Vypadá to, že WOW začíná cílit na ještě mladší hráče. Jen nevím, jestli to ještě jde.
  • mirekdusinojc
    Já chtěl bych být ten nejlepší, jak nikdo přede mnou,
    tu zkoušku musím zvládnout sám a tréning je věc má!
    Celou zemi prohledám, půjdu dál a dál,
    chci Petům rozumět a jejich sílu znát!
  • No ono celé WOW připomíná pokémony. Nic proti jeho hráčům a proti hře samotné - každý má svůj vkus.
  • Tak a ted by mne zajimalo jestli Game Freak (vyvojarske studio, ktere stoji za celou serii Pokemon) uz vytaci telefonni cisla svych pravniku. Vzdyt tenhle system je prakticky kompletne obslehnuty z Pokemon Black and White!

    Ne ze by mi to vadilo, Black je od Silver (originalniho) prvni dil, ktery udelal opravdu neco noveho, a je to skvela hra. Ale na druhou stranu, do WoW to opravdu nepatri.
  • že si vůbec dovolí něco takhle vyhrádat ale už je očividný že tímhle datadiskem cílí na asijský trh(pandareni+mniši+martial arts -čína, "wowkemoni" japonsko)
  • Přidaj novinku která může člověka zabavit, naprosto nepovinou a vy ještě nadávate... *7*
    • Paulcz
      to je fakt a ještě mohli přidat soundtrack od Leoše Mareše :d
  • v 2011 pridavaj to co umela ultima online v 1997 :P sice tam to bylo hardcore (zvire se nerespawnulo) ale to je asi jen dalsi plus..
    • no a kde je ultima ted...
      • Paulcz
        v háji.. :) UO je plná příšerných kýčovitých datadisků jako je tahle pandí bizardnost
      • Dneska si jeste drzi skalni fanousky a funguje dal. Sice nema tolik hracu jako WoW, ale taky ji zatim nikdo neprekonal co se hratelnosti tyce !
  • Tak to je pěkně na pikaču :)
  • Jestli jsem se dřív obával zvolit mezi WoW a SWTOR, tak teď jsem úplně v klidu. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit