Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Těšim se moc, akorát bych bral radši tahový combat.
    • letos bude tahovek dost, divinity 2, torment a ještě něco s vikingama.
      • Veskoslav
        Divinity 2 už vyšlo:) Asi myslíš Divinity Original Sin 2:) Pardon za rýpnutí, ale občas některé hry prostě mají své "bratříčky" s podobném nebo stejným názvem.
        • a myslíš si, že byl tvůj příspěvek nutný?
      • Ani jedno tenhle ro nevyjde. Vsechno odlozeno
  • Hlavně ať ošéfujou loadingy. Úplně mě v Pillars ubily.Loadingové peklo i na SSD.
    Musím na to první zapomenout než Pillars dohraju, teď jen z pohledu na loading se mi dělá nevolno.
    • Lukyz
      Je fakt, že jsem PoE koupil asi před měsícem a ty loadingy jsou opravdu otravný.
      Dokonce jsem hru přehodil na SSD a žádná změna nenastala, takže bych to přisuzoval Unity enginu popř. optimalizaci.
      • Jo, Unity engine je docela sh*t. Děsí mě, že na něm dělají remake System Shocka.
        • Unity je hrozna srag*ra, je to engine pro chudy, takze ho ma dneska kdejaka hra, proptoze lidi co si mysli ze muzou delat hry je skutecne spousta, viz totalne zaplevelenej steam hernim odpadem.
        • Já myslím, že je problém v rozložení loadingů, kdy load lokace, load město, load část města, load dům, load patro domu ...
          Radši bych, aby byl potřeba silnější stroj pro rozjetí Pillars, ale méně loadingů.Přece jen dnes není problém uložit značnou velikost do RAM, která i před osmi lety byla pekelně rychlá. Pillars jsem začal na osm let starém PC a loadingy jsou stejně otravné na mé i7. *13* Možná je to dáno starým savem, ale na začínání znova se ještě necítím. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit