Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mikrotransakce jsou asi jediná volba, jak udržet MP ve vývoji a zásobovat novým obsahem. Pokud je to dobře nastavené, tak to neovlivní hratelnost a funguje to jakoby dobrovolná dotace od hráčů, za kterou si vyslouží nějakou malou odměnu (nový skin atd.) Tenhle model je podle mě parádní a bude se využívat častěji. Prostě nějak se vydělávat musí, dnešní svět tak prostě funguje a kdyby se tomu ty firmy nepřizpůsobily, tak nevim kam to dojde... A jsem rád, že jsou lidi který takhle vývojáře podpořej (samozřejmě jen u her, které mají nastavený normální model, ne P2W, které taky nenávidim, obzvlášť, pokud si člověk musel ještě koupit originálku).
  • Já se jen divým že Vás štvou mikrotransakce. Pokud si chce někdo hned změnit look tak si připlatí, pokud si chce vytunit fáro připlatí .. Pak v tom fáru projede kolem mě a dostane RPG do kastle. A smrt bude zadara *1* - pro všechny
    • Jak ohavné a podlé
      • ale velice zábavné *3*
        • To ano:-D
  • Počítám, že u GTA VI už budou pravidelné měsíční poplatky.
  • Tak hlavne oni tvrdia ze online budu zasobovat obsahom aj dlho po vydani a nakolko tych ludi co ten obsah budu robit treba platit, tak su mikroplatby len logicke. maju to robit zadarmo? Ked sa spatne pozrem na ME3 multak, kde som len s ingame menou nazbieral vsetky zbrane, mody, postavy, tak sa toho vazne nebojim. A tiez tam robili rozne eventy, vdaka prave ludom co si kupovali balicky za bioware body.
  • LionelHutz
    Tohle se dalo čekat... Akorát moc nechápu proč tolik lidí kvůli tomu brečí...nějak ty servery platit budou muset. Pokud to nebude pay to win formát tak je to OK, nechcete? neplaťte.

    A ten argument typu "OMG už vydělali 2 bambiliardy, přece nepotřebujou víc" je strašně k smíchu.... to jako po dosažení X prodaných kopií/Y mil. zisku mají přestat? CEO by si to od vlastníků sežral (a to nejsou akciovka, tam by byl tlak asi ještě větší)
    • XorxoxTalarius
      No nevim jak ty, ale ja jsem za tech dvacet let zvyklej ze kdyz mela hra multiplayer, tak ho mela zdarma
      • LionelHutz
        No on taky zdarma bude nebo mi něco uniklo? To, že něco půjde urychlit/usnadnit mikroplatbou neznamená, že nejde hrát bez nich.
        Tohle už je moc...oni udělají multiplayer (nutno podotknout, že u hry, která je z 90% o singlu, v podstatě opak toho, jak to má nastaveno třeba CoD) v předchozích dílech kromě IV ani žádnej oficiální MP vůbec nebyl a když na tom chtějí něco vydělat, tak všichni ječí, přitom ani netuší jestli to tak vůbec bude, a pokud jo, tak nikdo neví jak moc se to promítne do hratelnosti

        *5*
    • Co bys cekal ve state, kde se zivi a vladou populisticky podporuje nenavist zdechlaku vuci lidem, kteri maji vic nez ostatni.
  • Jack1947
    Nekdo psal , ze to urcite nebude F2P hra a hle, teorie se stala skutecnosti, bohuzel. *13*
    • ringmancz
      F2P to nebude, budeš muset mít koupenou základní hru
      • Jack1947
        Tak "skoro". *3*
    • Nemyslím si, že by to mělo být nějak tragické, ale pro slzy nevidím, to je fakt. *9*
      • Jack1947
        Tim padem , asi odpadne pripadne "vyzkouseni" , pac to nema smysl kdyz to bude Freemium , achjo uz i GTA to je hruza. ( Priste treba VI. aby to neudelaly primo ve hre, ze jinak to bude tuhsi ).
  • Hh, vase problemy na moji hlavu:-) Mikrotransakce jsou pro nedockavce co tou hrou zijou. Vetsinou se da hrat i bez nich, pokud si clovek neohloda zavisti nehty az na kost, jen co kolem nej probehne "vystajlovanej" kolega. Nehledejte se v tech hrach, neni to skutecnost, proste hrejte;-)
  • Samozřejmě nejde o žádný problém. Rockstar si zaslouží všechny peníze za to, že vytvořili mistrovské dílo desetiletí - GTA5.

    A je jen přirozené, že v multiplayeru budou mít navrch ti, kteří si koupí výhody. Reálný svět tak funguje už dávno, tak kde je problém?
    • nikde, vzhledem k tomu že půlka lidí v multiplayeru GTA IV stejně cheatuje *1*
  • Omg sem dneska ve skole zapomnel zaplatit za zachod *8*
    • tě šikanujou jo? a svačinu si aspoň odevzdal?
      • nene sem na soukromy a mame zpoplatnenej zachod
  • Ja bych se chtel zeptat PCckaru, jak se jim to GTA V vlastne hraje?
    • Copak, maminka ti nezaplatila poplatky na PS a ty nemůžeš hrát online, tak kopeš vzteky kolem sebe? *1*
    • Ale pobavil jsi. *15*
    • Nemam cas , drvim Total War, a az sa mi omrzi kupim si GTA V a na novuckom PC si to asi hned spustim 2 krat zaroven nech mi ta karta nezamrzne.
    • prudislav
      zeptej se za pul roku - pak to bude že pravděpodobně s vyšším FPS a DX11 featurami (alespoň podle informací z XMLka PS3 verze , kerá má bugreporty z PC verze)
    • http://cmi.memecdn.com/597/1461597.jpg
    • hraje se to v pohodě, jen se zatím musím spokojit s nízkým rozlišením, mizerným framerate, poloprázdnými ulicemi a absencí modu a hrát to na konzoli, do doby než udělají port na královskou platformu *4*
      • Královská platforma je jen NES, nevzdělanci! A hned za ní kalkulačky Karce.
    • A vieš, že sa hovorí: "Po smiechu príde plač?" *3*
    • dobře,děkuju střejda pracuje v rockstaru a tak mi sehnal tajný PC port.a btw trochu jsem se zasekl na vykradení klenotnictví mužeš mi poradit ?
    • XorxoxTalarius
      Jo v pohode ... na mem 3 roky starem PC jsem pres emulator X360tky vytahl okolo 40 framu, sice je to peknej hnus jelikoz to neumi vetsi rozliseni nez 1280x720, coz na mem monitoru vypada vypada blbe a ty low res textury tomu taky nepridaj, ale uslo to ... ted ale hraju Saints Row 4 a bavi mne to kralovsky, tak na nejake GTA nemam moc cas
      • Nikdy jsem neslyšel o funkčním emulátoru poslední generace konzolí. Co já vim tak ani emulátory předchozí generace nefungujou na 100%..
        • To je !FAKE! pro naivní trouby a zoufalce. Žádný emulátor Xboxu 360 či PS3 není funkční a všecky videa na YT a články na webech jsou tu jen, aby na dané stránky nějaké děcko kliklo a majiteli stránky dali prachy, že zhlédne reklamy, které na stránce má. *3*
        • jezismarja tos bral fakt vazne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit