Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor
    No přiznám se Worl of Warship jsem viděl jen u kolegů po té co je oficiálně spustili ... Teď jsou tam zase tanky .
    A protože World of Warplanes byla skutečná hovadina , rád bych se zeptal , zda je to taky taková náhodná arkáda jako letadla , nebo se člověk u toho baví jako u tanků ....
  • Jack1947
    To jako fakt jinej stařík nebo kdo?... ale tak Sly by byl ještě ok horší je černejnegr ten už je vyřízenej a může leda zazářit v reklamě na přiblblou P2w mobilní blbost.

    To bude slušná blbost že se nad tím budou střídat herci jak ponožky a Rambovy původnímu to snad újmu nezpůsobí že místo něj budou nějaký saláti-
  • Ještě aby si tihle dva nerozumněli, když trpí božským komplexem.
  • A teď z něho bude ještě větší špekoun. *1*
  • To je ta "hvězda" starých "klasik"? Ne díky, toto oznámení mě spíše přinutilo vyhýbat se té hře, než ji někdy v budoucnu vyzkoušet.
  • TheGGG
    sly nechce hrát ramba, ale studio chce ten film natočit a tak bude ramba hrát asi někdo jinej...
  • Paulcz
    Třeba to bude tím, že jeho otec je Rus?
  • Jack1947
    Právě proto hraje takovouhle roli a (příští rok pokračování) Třeba necvhápu jak Sly chce hrát Ramba... vždyt bude mít infarkt.
  • jenda84
    JCVD hraje například v novym Kickboxerovi a nehraje tam vůbec špatně!!! na ten věk.. jsem zvědavej na ostatní v tomhle věku z toho vščnýho dřepění u počítačů s karpálama v hajzlu, páteř v hajzlu *1*
  • Jack1947
    O tom nevím díky za info ale jinak je to ubohý stařík.
  • Zrzzek
    Depardieu alespoň něco natočil... Seagal měl tak 3 průměrné filmy, zbytek odpad...
  • kdyby selhal jen u filmu, ale on se z něj hlavně stal Putinův podržtaška, ne nepodobný Depardieuovi. Stačí googlovat Putin + Seagal.
  • Jack1947
    Prostě se chce na stará kolena trochu ještě zviditelnit a jíst se musí ( nejsou asi peníze) Nic víc v tom bych nehledal *3*
  • Jack1947
    U filmu selhal - ne fakt měl sem ho rád a bavily mne jeho béčko/céčko produkce ale už i tam to začiná bejt nic moc - už pomalu ani není moc akční tenhle zoufalej děda. Norris je např už dávno filmově mrtvej... 64 let a už začiná bejt nudnej třeba žán kláda van dam už taky moc nehraje a to je o 8let mladší...
  • https://www.youtube.com/watch?v=-wIgMe59Vo4
    https://www.youtube.com/watch?v=-0LTIea-xJk
  • Muž s cejchou smrti!
  • No ja myslim, ze na 65 let je furt jeste hodne v pohode
  • SalemCZ
    Bych po odplatil kyblíkem z KFC
  • TheGGG
    malý a pomalý, ale zdejší kavárenské studentíky s fousem a flanelovou košilí by určitě ještě zbuchal...
  • pišta segal *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit