Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Video k RAIN
    http://www.youtube.com/watch?v=srBWuUPt818

    Jinak Tearaway vypadá parádně. Ale kdo by taky čekal od MM něco jinýho. Si tu Vitu konečně pořídim.

    I ten Pupeteer vypadá nadějně. Nezklamali
    • Robotron3
      A pak že hry nejsou umění :)
      • Malleth
        A to někdo tvrdí?
        • Robotron3
          Něco jsem zaslech, ale jednim uchem tam... :)
  • U mňa spokojnosť.
  • Jediný, co mě trochu zaujalo byla ta hra "z papíru". Jinak konference EA i Sony jedna velká nuda. *9*
  • Robotron3
    Ze začátku trochu nuda, tak sem se šel najíst a neviděl PS3, ale ta papírová hra na Vitu, jak se tam prstem šťourá v papíroví zemi plný papíráků vypadá hodně dobře. :) A podle infa, co jsem teď četl, tak ta hra v dešti, páni, to je hodně dobrý nápad.
    • Hra kde cely cas prsi moze mat trochu pochmurnu atmosferu... no kazdopadne necham sa prekvapit...
  • u me pecka, mnohem lepsi nez EA konferencka, aspon oznamali 3 novy znacky coz proste Sony lisi od ostatnich vyvojaru, neboji se zariskovat a prijit s necim novym :) maximalni spokojenost u me a tesim se...
    • + 3 alebo 4 wonderbook tituly
    • to pridaj ja som napočítal minimálne 4 nové značky
  • mna okrem hier zaujala reakcia publika, ceo sa tak snazil ich zaujat, tolko prilezitosti na pripraveny potlesk a divaci tam sedeli jak suchari, az mi ho bolo luto :)
  • Najviac ma zaujala možnosť cross buy, to je proste skvelá vec:) díky Sony
  • Ja byl nakonec nejradsi za Red Dead Redemption gratis... Nastvaly me zabery z Last of Us, proste jen remix z dosavadnich videi *13*
    • Malleth
      RDR zadara je fakt pecka. Stejně tak i Deus Ex. PS+ už má od E3 fakt docela význam.
      • Ja si to prave zaplatil az po E3, kdyz jsem videl ze za litr na rok dostanu spoustu her a dalsi vyhody (docela i ty slevy se obcas vyplati). Ale ty Hry mesice opravdu nejsou nejaky budgetovky, RDR, Dues Ex, Dead Space 2 atd...to jsou proste hry co si clovek rad zahraje... Takovy Infamous 2 jsem si nikdy nechtel koupit ze mi to prislo jako ptakovina a takle jsem si to s chuti zahral a dohral a nakonec to zas takova ptakovina neni *4*
        • Jake 4 litry za rok? Rocni predplatne je mnohem levnejsi.
          • Jo Litr, sorry nejak se mi tam dostala nezbedna ctyrka
          • Malleth
            Asi 1200,- pokud počítám dobře
        • Malleth
          Infamous 2 je pecka. Obzvlášť evil konec.
  • heartless_cz
    Poslední dva jmenované tituly mě potěšily. Mám radost, že se Sony snaží občas vystoupit ze zajetých kolejí a nabídnout něco nového. Jaká to vzácná vlastnost pro firmu v dnešní době.
    • Nejde o to co Sony ukaze. Naposledy vytupovala z koleji s Last Guardian a vsichni vime, jak to dopadlo *1*
  • RIP Vita. Fak me ma presvedcit brakovy COD od tvurcu hnusnyho 5/10 propadaku Reistance? Navic to podporuje jenom 4 hrace? To si delaj prdel? *1* Killzone zase nic neukazali, to me ma presvedcit ke koupi par spatnych hercu v lacinych hadrech? Ne nadarmo 3DS Vitu v prodejich totalne drti. Tohle zarizeni pude diky Sony do kytek.
    • Malleth
      Knihovna 3DS her taky není zrovna žádnej zázrak a je tady dýl než Vita.
    • Wifi 4 hráči...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit