Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkný pěkný....3DS a Monster Hunter nebo Vita a soul sacrifice...Teď strašně ujíždim na Dark souls na pc (snad už přes 1000 hodin nahraných) a tyhle dvě hry mě strašlivě lákají...
  • Kdyby si chtel nekdo udelat presnejsi predstavu o hre: http://spokojeny.blogspot.cz/2013/04/soul-sacrifice-demo.html
  • Vita je mrtva! Konec hlaseni! *1*
    • perfektný príspevok.... teba by som chcel poznat:D:
  • TheGGG
    Grafika nic moc, ale jinak to vypadá celkem dobře. Nic kvůli čemu bych pořizoval novou poličku vedle televize, ale vypadá to pěkně
    • ucho
      a dokážeš vysvětlit, k čemu bys tu poličku vedle televize potřeboval a využil?
      • TheGGG
        abych do ní dal WiiU?
        • Chlapce ty mas IQ nejmin 190. Ceka te velka budoucnost.
          • TheGGG
            Bohužel, zde na games jsou lidé kterým je třeba všechno vyřizovat po lopatě.
            PS: IQ mám "jen" 185
            • Radioaktivni_surikata
              Jo no, s tím prvním bychom i souhlasili. Se podívej, na co ta hra vyšla. Tip zdarma: WiiU to není *3*
  • http://www.youtube.com/watch?v=f9YTnTrrTww
    • luke.skywalker
      video na neverwinter beta.....
  • regant
    Sice jsem hru zatim nedohrál, ale rozhodně nelituju utracených peněz. Stylizace je úžasná a hlavně krásná zvrácenost bossů (komu by se "nelíbil" kentaur, btw místo koňskýho zadku má kočár). Docela mě zarazil obsah recenze... autor zapomněl zmínit úžasný soundtrack a kodex (hlavně ten o bossech), který vydá na večer zábavného čtení (pokud umíte anglicky). Na konec bych ještě zmínil vynikájící herecký výkon vypravěče.
  • Pete.palis
    pěkně zpracovaná hra...klobouk dolů;)
  • Mohli by ste sa pozrieť na tie videá? Na iPade sa zobrazí reklama na pol obrazu videa a nedá sa klepnuť na x aby sa zavrela. Je to dosť otravne
  • Přiznávám se, že recenzi jsem nečetl, ale podle obrázků to vypadá fakt pěkně, škoda že to není apsoň i na PS3 :(
    • regant
      tak si kup vitu. sice je to drahý ale díky cross buy a (možná) hrám co ohlásí na E3 by to stálo za to.
      • ucho
        jako kdyby to nebylo dražší jak PS3, za kterou jsem dal 4k, tak do toho jdu, ale na takovou malou krabičku mi to přijde moc :)
        • 3500 kč za novu... absolutne realna cena len treba hladat.
          • ucho
            jak cena reálná? ty srovnáváš cenu použitýho s novým? až mi ukážeš, že je někde za 3k nová, tak mudruj, ty opaku... a pozorně se podívej na statistiku vývoje ceny vity od jejího uvedení na trh. to jen aby ses vrátil nohama na zem... cenu použitých nebo kradených nebo jinak pokoutně získaných kusů do toho ale prosím nezapočítávej...
            • regant
              1. rk: sklapni... pokud tohle považuješ za diskuzi tak čti všechny příspěvky a neomlouvej tak svojí demenci, takhle to funguje jen v otázkách Václava Hlodavce, kde Schwarzenberg spí a Klaus tvrdí jak je TOP 09 levicová (+toastový souboj) + ucho tady celou dobu mluví o nové konzoli
              2. pokud vím tak PSP kleslo pod 3000 kč až po vydání Vity takže jsi ještě počkáš... podle mě v téhle generaci konzolí Vita klesne na min. 4000, ale to není konec protože ještě potřebuješ aspoň 16GB paměťovku za 1000 kč takže ono to stejně vyjde draho. Na druhou stranu poměr cena/výkon je skvělej a k tomu přidej fakt že si to mužeš brát do vlaku, busu či letadla
            • ucho
              nezajímá mě hraní na mobilních telefonech s dotykovým displejem. promiň, ale PS Vitu nepovažuji za mobilní telefon s dotykovým displejem, považuji ji za nástupce PSP se zajímavějšími hrami, které se dají lépe ovládat. v této diskuzi jsem proto, že mě PS Vita zajímá (stejně jako tato hra, o které je diskuze). tolik příspěvků zde mám proto, že se mě někdo snažil přesvědčit o tom, jak je vlastně teď PS Vita levná, a já se mu jaksi snažil vysvětlit, že každý to u ceny vnímá jinak. další příspěvky pak vznikly kvůli lidem jako ty, kteří se ani diskuzi číst neobtěžovali a začali plácat nesmysly. jako třešínku na dortu se do toho začaly tahat prodeje použité Vity, o čemž jaksi na počátku vůbec nebyla řeč. mojí chybou bylo, že jsem na ty hloupé příspěvky reagoval a snažil se to vysvětlit. uvědom si prosím, že všechny tvé příspěvky v této diskuzi jsou mimo mísu a mimo téma... jinak já dostávám peníze za to, že sedím u netu, takže nudou bych to nenazval, prostě zajímavě trávím poledne :D
            • asi jo. nejspis budu blazen. jen mne fascinuje, kdyz te mobilni hrani nezajima, proc tu mas tolik prispevku. nejspis nuda co? jdu ven, je tam nadherne a minimum trolu. cauky ucho
              p.s. nectu vsechny prispevky. podle tebe blazen. chtel bych mit tve ego :-)
            • ucho
              rk: PC není konzole a nechápu tvou narážku na něj. nechápu, proč tvrdíš, že nemám PS3, když jsem na začátku diskuze psal, že ji mám. mám pocit, jako bych diskutoval s bláznem :D
            • to je dobra konzole(pc), toho se drz. jinak mas tady ritolezce. s tim si muzes notovat do aleluja.hezky zbytek nedele optimisticky smyslejicim lidem. trollum nazdar
            • ucho
              rk: opět jsi předvedl, že neumíš číst ;) (nebo je pro tebe jen obtížné vstřebat psaný text?) to je pak jakákoli diskuze marná...
              edit:
              ale pokud tě opravdu zajímá, jak to mám s hraním a na čem hraju: PC, PS3, PSP. smartphony mě nezajímají, protože mi přijde hloupý hrát na dotykovým displeji, nenaplňuje mě to. proto mě na hraní nelákají ani tablety. na PSP hraju tak jednou, dvakrát ročně a to jen LocoRoco 2, PS Vita mě kvůli více exkluzivním hrám zajímá, ale vím, že bych na ni taky nesahal často (a dal raději ve volném čase přednost PC nebo PS3), proto si ji necením vysoko. až cena Vity spadne na 3k, bude pro mě ke koupi zajímavá, do té doby ji považuji za drahou. to že ty se jí zbavuješ znamená, že to taky nevidíš jako nějaký super kauf... nerad kupuji v tomto směru použité zboží, takže mě opravdu nezajímá, kdo za kolik se jí zbavuje... a v současnosti se cena stále pohybuje kolem 6k (s věcmi navíc) nebo kolem 5k bez ničeho... tak snad dokážeš pochopit, že je to víc než ty 3k, za které by mi to přišlo zajímavé.
            • za vola te ma kazdy kdo s tebou kdy na games diskutoval, takze v pohode ucho. muzes mi napsat na cem hrajes? smartphony te nezajimaji, vita je draha, ps 3 nemas. tybudes takovy troll diskuzni co?
            • ucho
              rk: ale aspoň si umím držet přehled o tom, o čem se diskutuje, abych pak nebyl za vola, jako někdo :D
            • ty si fakt ucho.
          • zdeeneek
            Kdyz jsem Vitu pred pul rokem kupoval, tak jsem hledal po netu kde se da koupit nejlevneji - kupoval jsem ji za necelych 6000 v bundlu se hrou. Levnejsi jsem nikde nenasel, pokud jsem chtel novou a aspon z trochu seriozniho eshopu. Za 3500 bych to videl na nejaky smecko. Nebo mozna si ji nechat poslat ze zahranici.
            • ucho
              rk: umíš číst? proč najednou řešíte bazarovky? od počátku byla řeč o nově koupeném kusu z obchodu... o aktuální ceně na trhu... já psal 6k, ano, už se dá sehnat kolem 5k... a?
            • mam rok starou vitu, 32 gb kartu+4gb kart+ 2 hry na karte + asi 10 her z ps store. klidne ji pustim za 4500, protoze uz jenom cekam na ps 4. a to preckam i u notasu. kdo ma zajem tak rvam@seznam.cz
              s mym uctem za 6000
              takze cena 3500 z aukra UCHO je realna
            • to smecko ti klidne vyfotim a pošlem na mail, absolutne normálna vita bez 3g este som z nej zlepoval foliu ked dorazila a odpečatoval som krabku... kto nehlada plati 6K, cena 3500 bolo asi hodne velké stastie kazdopádne za 4 K na gamebazare, na aukre absolutne bezné taxi fakt netušim čomu sa divite. http://gamebazar.cz/?s=vita&b=1 , http://aukro.cz/listing.php/search?category=100727&sg=0&string=ps+vita
          • ucho
            no podle většiny ceníků spíš nějaká skrytá cena... všechny klasické shopy mají cenu 6k+
            tak udej alespoň název obchodu... :)
            • Este dodam ze v mojom okoli Vitu kupili 3 ludia za podobnu cenu max + 500 kč... takze neviem čo by tu malo smrdiet, teda ak v ČR neprebieha nejaký supertajný obchod s kradnutými PSV. PSVčiek je hodne, hodne ludi konzolu nechce pretoze podla nich na nu nevychádzaju hry, proste konzolu zozenies kde chces a bez akýchkolvek problémov pod 4000 maximalne 4500 kč.
            • O prispevok nižšie uvidiš ze ta cena je absolutne realna, len netreba mudrovat a pozriet sa na internet. Hovoril si že vita je draha... ukazal som ti presný opak a aj tak v tom hladaš hačiky... proste povedz že ta vita nezaujíma a je po debate. Rozriel v tom tvojom hladaní háčikou a mudrovaní o šmelinách je v tom, že ja vitu mám a ty nie *3*
            • ucho
              Dado: znáš původ té vity? máš k ní daňový dokad? máš jistotu, že není kradená? jako koupil jsi levně, to se máš, ale něco s tou cenou ve tvém případě smrdí...
            • Ok mám smecko, plne funkčné nové za 3500 kup si nesmecko za 6000. Tvoja volba ale potom neplakej ze je to drahé. Chcel som len pomoct
            • ucho
              no a je ti jasný, že za tyhle peníze to šméčko být musí? buď nějaký vývoz ze zahraničí, kde to někde sehnali levněji nebo čórka...
            • Aukro:) nemyslel som autorizované obchody tam je pravda že cena je 5K + ja a dvom kamošom z práce sa to podarilo 2x za 3500 kč, bez karty, bez hry, novu a jeden kupil asi 3 mesicace staru z 2 x hrou,32 GB kartou za 4000 kč, treba hladat je jasné ze na stránkach JRC Vitu za 3500 kč nekupis
        • :) Vidím to stejně . Moc málo zábavy na to , abych za to dával víc než za plnohodnotnou konzoli ...
          • regant
            uznávám... zas tak výhodný to neni, ale lepší Vita za 5500 Kč než IShit za 15000kč
            • ucho
              Jejdasek: nelogické jsou tvé závěry, které si ohýbáš podle sebe. když mi cena na takovou krabičku přijde moc vysoká, tak mi prostě přijde moc vysoká. a ps3 pro mě má větší hodnotu. popravdě doteď jsem si o tobě myslel, že jsi poměrně inteligentní člověk, no už si to nemyslím a zřejmě trpíš nějakým komplexem za každu cenu se být za svou pravdu... přestože tady jde o vnímání ceny produktu, na což má každý člověk názor jiný. takže tlučeš hlavou proti zdi...
            • To samozrejme muzes, ale bude to stejne hloupost. Ano, mobilni hrani te nezajima, takze do nej nechces investovat, potýd je tí v poradku, nicmene vyvodit z toho, ze je nelogicke, aby vita byla drazsi nez ps3 uz v poradku neni.
            • ucho
              klidně mohu srovnávat cenu knihy s cenou filmu, když na to přijde. je to úplně jedno, jakou logikou dojdu ke stanovéní té vlastní ceny, za kolik mi to přijde přijatelné. mobilní hraní mě zajímá jen okrajově, takže smartphone nechci... a vzhledem k tomu, že je to u mě okrajová záležitost, nechci za vitu platit ani vysokou cenu... to by mi nepřišlo moc rozumné... a to je podstata toho, s čím máš problém, pořád se u té ceny řídíš sebou a neakceptuješ, že někdo jiný na to zařízení nahlíží jinak...
            • Vita = mobilni hrani. Proto ma smysl Vitu srovnavat se smartphone, tabletem, 3DS nebo treba PSP. Nikoli s PS3, ta ti mobilni hrani neposkytuje. Srovnavat cenu dvou technologicky odlisnych zarizeni, ktere kazde slouzi k jinemu ucelu je hloupost. A tim ti nerikam, ze mas Vitu chtit, jen reaguji na tve tvrzeni, ze je nelogicke, aby byla Vita drazsi nez PS3.
            • ucho
              Jejdasek: porovnávat cenu vity s ps3 rozhodně nesmyslné není. každý k tomu nějak přistupuje, každý danou věc nějak využívá. podle toho si to ocení. když mi ps3 dává víc, než co by mi dávala vita, těžko budu ochotný dát za vitu víc peněz než za ps3. a ať je třeba miniaturní centimetr krát centimetr...
              čirý nerozum je odpírat ostatním lidem názor na cenu, jejdásku... stejně jako by byl nerozum koupit něco za cenu, která danému člověku přijde vysoká a zjevně pro to má nějaké důvody. jestli máš názor jiný, fajn, ale nedělej tu ze sebe Boha s jediným správným názorem. v tomhle dospěj. a když já bych za ni nedal víc jak 3k neznamená, že máš litovat, že jsi koupil dráž...
            • A kdyz se koukam na dnesni ceny, tak je k dispozici uz za 4719 Kc http://www.supergamer.cz/sony-playstation-vita-p-203407.html. To ja ji kupoval vyrazne draz a nelituji. Tvrdit ze je Vita draha je ciry nerozum. Pro toho kdo ma zajem o mobilni hrani se jedna o skvelou nabidku.
            • Vita je se svsim vsudy, u PS3 jeste potrebujes televizor. Dale vita potrebuje treba akumulator a tak dale. To ze je Vita fyzicky mensi neznamena, ze by mela byt levnejsi, napak, miniaturizace cenu zvysuje. Porovnavat tak cenu Vity s PS3 je nesmyslne. Porovnej cenu Vity s technologicky obdobnym zarizenim, tabletem nebo mobilem. A zjistis, ze treba mobil se stejnym CPU/GPU te vyjde kurevsky draz, nez Vita a ze Vita ma dobrou cenu.
            • ucho
              Mikek: až to bude stát kolem 3k, budu o tom uvažovat. přijde mi nelogické za to dávat víc než za PS3, která mi v tomto herním směru přijde hodnotnější... a s mobily to vůbec nesrovnávám, současnému trendu hraní na mobilu úspěšně unikám. raději jsem si koupil levnější telefon, který mi stačí nabíjet jednou za 20-30 dnů než těžší chytrý telefon, který předpokládám baští víc. bez těch funkcí nafíc se většinou obejdu.
            • 5500 vam prijde drahe? Kolik by to probuh podle vas melo stat? Trosku lepsi mobil, na kterem se hraje 10x hure, stoji 2x - 3x tolik.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit