Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rád bych aby se vrátili zpět k III a I dílů které byli nejlepší. I měla super věc jménem výdrž zbraní, člověk si pak dával pozor co krýt, co blokovat co použit protože se mu mohla zbraň jednoduše rozpadnout v ruce. A to nepočítám skvělý vedlejší mód jako dodatek k Příběhovému.
    III pak měla skvělý character creation a mód který ho doprovázel Chronicles of the Sword. To už se bohužel v IV a díle a asi ani v tomto neopakovalo.
  • páč neznáš Soul Calibur, proto. Ale podle toho Jakea Gyllenhaala můžeš být i mladá holka :-D nebo jeden z pětadvaceti :-D
    • pro kwiteeho
  • 1ka byla totalni pecka. Od 2ky je to je porad nastavovana kase, ktera je kazdym dalsim dilem nudnejsi a nudnejsi. SSFIVAE je best.
    • Psychotic
      Jedničkou myslíš Soulcalibur nebo Soul Edge?
  • Malleth
    Už čtyřka mi přišla dost obnošená. Měli by přijít s něčím novým.
  • Odulin
    "Na západ od Plzně a na východ od Mongolska" -dobrý:)))
    Vypadá to dobře, ale mým oblíbencem zůstane Tekken a MK. A pak ten novej Marvel vs Capcom 3 mi dost učaroval.
  • Mam predobednano, tesim se na patek ... :D
    A nejmene 2 boxovaci panaky mam :D, tak urcite budu spokojen, imho, kuli pribehove kampani si bojovky preci jen nekupuji :)
    • 4ka je dodnes asi moji nejoblibenejsi bojovkou, pak asi Mortal (obzvlast ten novy se povedl), potom Tekken ... dal Marvel vs Capcom, a pak az Street Fightery
      • Pokud se ti libi 4 dil, tak asi moc velky odbornik na bojovky nebudes...
        • No, nejsem takovej blazen abych pocital framy, ale bojovek mi proslo pod rukama hodne :), rozhodujici je pro me zabavnost hlavne pri couch playi a v ty vede asi Soul Calibur :). Pro nekery spoluhrace je MK moc namackavaci (presny kombinace na kouzla), v Tekkenu zas neni tolik pritazlivejch postav, Marvel vs Capcom je zase dost zbesilej a Street Fighter proste tolik netahne :), bohuzel jsem nemel tu cest hrat Soul Blade, nebo starsi dily SC, protoze mam jen PC a PS3 tak se mi SC4 i 5 libi :)
  • O téhle hře absolutně nic nevím, ale hlavní hrdina mi děsivě připomíná Jake Gyllenhaala *4*
    • ty budeš hodně mladý kluk :-)
      • Můžu se zeptat, proč si to myslíš?
    • Dobře tak teda spíš jen ten na tom prvním obrázku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit