Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Doufám že mi dají volnost v tom s kým se spolčím. Chci se přidat ke Cartmanovy, židi přece nemůžou vládnout nekonečnou mocí klacku pravdy, stejně jako nemůžou být piráty...
    • Jo a vyhladit hipíky !!
  • známe spoustu her, jak ze seriálových světů které mají "úroveň" bohužel se jedná často o amatérské počiny, nebo nízko rozpočtové často jen parazitující na značce... co si budeme povídat i na SP je jich hodně...

    ale hru kterou tvoří samotní tvůrci seriálu, věrná předloze + skryté narážky jak na starší epizody tak i aktuální témata, s možností že hra nakonec může být parodována nebo dokonce vycházet z ní další díly seriálu?

    Co k tomu říct? pro mě je to vysněný sen... sice si myslím že SP je spíš určený pro ameriku kde jeho fan základna je daleko větší... zde v ČR je spíš vnímany z hodně úzkého pohledu... což mi přijde přehnané. Díky tomu spousta lidi odsoudí buď z neznalosti či pouhé zaslepenosti neobjektivitou kvalitní seriál...

    p.s. možná že většina lidi z toho humoru vyroste, možná extrémní humor už není pro každého... ale co k tomu říct? Toto je prostě SP... Nezbývá než být vděčný za tento rebelský hlas svobody *2* Těším se na hru, věřím že bude unikátní
    • nevim jestli vyroste, ale on je to takovej ten americkej (fart) humor, mne je mnohem blizsi britskej, a tim padem me sp vicemene miji (a nebavil me ani, kdyz jsem byl jeste teen) *6*
  • Magister_Peditum
    Jsem zvědav, kde všude tu hru zakážou. *1* Jinak, jasná koupě!
  • Keyz
    Jestli je drsnější než Drda, tak to bude pařba jako prase. *5*
  • Peppa
    Obsidian a Southpark, lepší kombinaci si těžko představit. Konečně šance nakopat smradlavé hipíky a mexikánce!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit