Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I tady se pustím do diskuze. Raději než Turricana mám Abuse. Jinak tohle vypadá slušně. Ano Lomax byl taky fajn, ale nepřijde mi to zas až tak moc jako kopie.
  • Vzpomene si tady nekdo na Psignosis.... nebo tak nejak se to menovalo. Takova strilecka ze sovou, v davnych casech, nejak se mi vybvyl ten obraz skoro pruhledne sovy:) No, to je jedno, mozna, ze to byl nazev nejakeho vyvojarskeho tymu.... :D Ted fakt nevim, ale urcite jsem neco takoveho strasne davno hral... hehhe
    • Psychnosis byla firma, hra se sovou se jmenovala Agony a pamatuju to na Amize, nikdy jsem to nedohrál, ale královsky jsem se bavil. A tady malá ukázka http://www.youtube.com/watch?v=Rd_Ax7DSZ9w
      • Nebylo to Psychnosis ale Psygnosis (předtím ještě Psyclapse).
      • Ještě raději jsem měl sérii Shadow Of The Beast. Ach jo, to byly hry. Tento měsíc vychází DeusEX3 a z posledního videa mě zalil pot, když jsme viděl, jak prkené a lesklé jsou postavy a jaký mají poměr hlavy k tělu. *9*
        • Souhlas.... ve vsem.
  • Co je moc to je moc :)
  • Sprostě okopírovaný Lomax z PS1...
  • Turrican byl boží, jestli neznáš Capsized - tak vyzkoušej, připomíná mi to Turricana a navíc je to legen... počkej si... dární *1* no prostě pecka a hudba taky super *4*
    • je to skvely, ale coop na jednom pc se nedal hrat, coz byla trochu skoda.
    • Měla bejt reakce na Znalce her :)
  • Hry se snad proste a jednoduse vracej ke korenum nebo co :D ted jeste poradnej remake XCOMu, Lost Vikings, Lemmingsu a treba i Dungeon Keepra (i kdyz ten uz nezapada do konceptu india her no) a budu spokojenej :D
    • zrovna jsem tady přečetl tvoji zmínku o Lost Vikings... skvělá hra... brácha jí pařil snad ještě 10 krát víc než já, a pamatuji, to už je před mnoha mnoha lety byl někde v časopise o hrách, článek o tom že mají být, nebo byly Vikings 2... ale pak jsme to stejně nikdy nikde nenašli... nevíš, nevíte někdo, co je na tom pravdy.... jestli skutečně vyšli...?
      • 13_11
        Skutečně vyšli – Norse by Norse West: The Return of the Lost Vikings (1997). Jestli si je chceš skutečně zpětně vychutnat, SNES verze je ta, po které se piď – cartridge by teda byla velká stylovka, ale emulátor je i tak vynikající náhradou.
  • MidnighT91
    Lítající Aquaria
  • Nádhera.
  • jj kde je doba Turricanu II, ten je naprosto nepřekonatelný, uměl jsem ho celý nazpaměť a ta hudby od Chrise Hulsbecka, lahůdka *5*
    • to jo Turricany, to byla klasika. Dohrál jsem všechny. Docela rád jsem měl i Ruff and Thumble
  • Hmmmm konečně něco ze starý školy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit